Jump to content
php.lv forumi

osk

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  82
 • Joined

 • Last visited

osk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. osk

  e-pasts riga.lv

  Kas tas ir, kā to dara? Kāds labums?
 2. osk

  e-pasts riga.lv

  Izlasīju sekojošo: gmail: MIME-Version: 1.0 Content-Type: multipart/mixed; boundary="==Multipart_Boundary_xfbbc37ac2e0b035289fb8d88973cda76x" riga.lv: MIME-Version: 1.0 Content-Type: multipart/alternative; boundary="----_=_NextPart_001_01CABA01.BD41C8BC"
 3. osk

  e-pasts riga.lv

  Tas neko nedeva. Ir vēl kādi ierosinājumi?
 4. osk

  e-pasts riga.lv

  Kods: $email=$fprivepasts; $to = "$name <$email>"; $from = "Bla bla bla<[email protected]>"; $subject = "pielikums"; $fileatttype = "text/html"; $fileattname = "pielikums.html"; $headers = 'Cc: [email protected]' . "\r\n"; $headers .= "From: $from"; $data=' <html> <head> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <title>Virsraksts</title> </head> <body>Teksta blāķis HTML </body> </html> '; $semi_rand = md5( time() ); $mime_boundary = "==Multipart_Boundary_x{$semi_rand}x"; $headers .= "\nMIME-Version: 1.0\n" . "Content-Type: multipart/mixed;\n" . " boundary=\"{$mime_boundary}\""; $message = "This is a multi-part message in MIME format.\n\n" . "--{$mime_boundary}\n" . "Content-Type: text/plain; charset=\"utf-8\"\n" . "Content-Transfer-Encoding: 7bit\n\n" . "Teksts e-pasta vēstulē."."\n\n"; $message . "\n\n"; $data = chunk_split( base64_encode( $data ) ); $message .= "--{$mime_boundary}\n" . "Content-Type: {$fileatttype};\n" . " name=\"{$fileattname}\"\n" . "Content-Disposition: attachment;\n" . " filename=\"{$fileattname}\"\n" . "Content-Transfer-Encoding: base64\n\n" . $data . "\n\n" . "--{$mime_boundary}--\n"; @mail( $to, $subject, $message, $headers );
 5. Vai kāds ir saskāries ar riga.lv pasta serveri? Es uztaisīju skriptu, kas sūta e-pastu ar pielikumu (html dokuments, kurā ir info no formas). Bet pasta serveris nerāda pielikumu, bet tikai kodētu virkni... Kāds var palīdzēt? inbox.lv nekādu problēmu nav...
 6. Problēma: ir datu bāze (mysql) ar vārdiem, uzvārdiem un dzimšanas datumiem. Iespējams, ka datu bāzē ir ievadīti vienādi cilvēki vai vieni un tie paši ar nelielām korekcijām. Kā tos atrast? Piemēram: Jānis Bērziņš 1999-01-01, Jānis Bērziņš 1999-01-10 utt. Idejas? Meklēt ar php vai pa taisno mysql?
 7. osk

  html editors

  Zinu jau zinu, ka tas nav īsti pa tēmu, bet jālūdz palīdzība. Lieta tāda, ka gribu bērneļiem pamācīt mājas lapu veidošanu, bet nevaru atrast piemērotu programmu. Manas vēlmes - kaut ko līdzīgu FrontPage - lai var darboties ar freimiem, lai ir iespēja strādāt gan html, gan arī dizaina režīmā un lai ir utf-8 atbalsts. Un pats galvenais - lai ir bez maksas ;) Programmu ir daudz, bet katrai savi + vai -. Domāju, ka jau būšu atradis - FirstPage 2006, bet izrādās ka nav utf-8 atbalsta...
 8. senkju moš sanāks ;)
 9. un ko man crontab rakstīt? vai tur var ierakstīt ķip ieiet kaut kādā mājas lapas adresē un tādā veidā serveris pats sevi palaistu?
 10. Man tikai liekas, no paranojas viedokļa to "$valoda" vajadzētu aizsargāt, lai nevarētu lauzt db
 11. Lieta tāda. Ir mysql, kur glabājas db ar dzimenēm. Cilvēks ieiet lapā un redz - šodien dzimene Pēterim. Kā lai panāk to, lai tajās dienās, kad ir kādam dzimene, tiktu nosūtīts e-pasts? Cik saprotu, tad php darbojas pēc principa - pieprasījums - atbilde. Šajā gadījumā varētu arī nebūt pieprasījums un tomēr, varbūt kāds ko var ieteikt? Vai kā to dara bez php?
 12. osk

  matemātika

  Danke! Pareizi, ir tak arī brīnumlīdzeklis ifs, jāpadomā ;)
 13. osk

  matemātika

  Fū, es jau nobijos, ka dators var aizstāt cilvēku, re - nevar viss! Eh, manas nabaga acis... :D
 14. par "Pret F5 palīdz header ("Location /?ieraksts=jaunais_id") īsti nesapratu, ko tas dod? Ka neieraksta formu? Bet ja ir autoincrement?
 15. Varbūt neprecīzi noformulēju - kā būtu jāveido komentāru ieglabāšana un izsaukšana no db, raugoties tieši no drošības viedokļa. p.s. Pameklēšu vērīgāk forumā.
×
×
 • Create New...