Jump to content
php.lv forumi

cybercannibal

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About cybercannibal

 • Rank
  Māceklis
 1. Šis topiks jau droši vien ir bijis bet neizdevās neko piemērptu atrast tāpēc lieku vēlreiz Man ir phpmyadmin version 2.6.3-pl1. lai ko rakstu iekšā vienmēr garumzīmju vietā parādās '?'. Galvenajā izvēlnē (kad nospiež uz tās mājas kreisajā pusē), pie Language var paņemt tikai lv-utf8, bet man vajag normālu lv-win1257. Šis pats phpmyadmin version 2.6.3-pl1 uz cita servera iet bez problēmām. Vajag vienkārši lai datus var ievadīt lv-win1257 formātā, kur varētu būt problēma. Nu vai tiešām neviens nav saskāries ar šo problēmu. Any help would be appreciated Jālieto EDIT poga (bubu)
 2. Nepieciešams no tabulas izgūt kāds viņai pašlaik ir Next Auto-index.
 3. He, zinu ka tas nav jautājuma cienīgs topiks, bet tomēr manuālī neko varāk ka tas ir user id arī neatradu. Man problēma. Ka palaižu skriptu (ne uz sava servera), rāda kaut ko ka Safe mode on un ka mans uid nav tāds kāds ir faila owneram. Hmm kā lai to saprot. Vai nevar kaut kā likt šim saprast ka mans uid ir tas ritīgais. Pēc kā viņš spriež kāds man ir uid?
 4. mail() funkcija ir speciaali atsleegta visiem bezmaksas hostingiem jo tad katram siiknaabim buutu iespeeja izveidots savu sms bomberu. TAs ir labi ka vinji taa dara.
 5. Nesen iegādājos to PHP latviešu grāmatu. Baigi labs priekš iesācējiem. Tiesa gan es lasīt varēju sākt tikai ap 60 lapaspusi, bet kopumā ņemot milzīgs prieks dzimtajā valodā lasīt tādas gudrības (gandrīz tik pat forši kā lasiīt PHP forumlistes :) ). Kapēc latviešiem tik maz grāmatu? Vai tas liecinātu par vinu izgītības līmeni ?
 6. Ja gribi uzzsaakt sava saita testeshanu peec iespeejas aatraak tad iesaku tev novilkt easyPHP no download.com. UZinstalee un tur jau viss buus straadaashanas kaartiibaa :)
 7. Heee. Es arii taisiiju guestbooku kur visa informaacija glabajaas text failaa un tad ar baigo ciklu ... :)) nu paskatat paskatat www.bosiki.tk
 8. Man bija tieshi tada pati probleema. tiesa gan tad es veel nebiju members. Man pagaaja pusdiena kameer iedomaajos php.ini failaa ieluukoties :). Labs i. Man liekas ka te naakshu arvien biezjaak. Turaas... malachi... =]
×
×
 • Create New...