Jump to content
php.lv forumi

ruksis333

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About ruksis333

 • Rank
  Māceklis
 1. Re ku shiten jau ir bijusi runa par Refresh un kaa to noveerst: http://php.lv/f/index.php?showtopic=833&hl=refresh http://php.lv/f/index.php?showtopic=846&hl=refresh
 2. Zinu, ka man taa datu atkariiba tur galigaa sviestaa, vienkarshi bilde tiek gjenereta izmantotjot n*n datus, taa kaa vitreiz tas n=1200, tad tas pasaakums var ieilgt, taa kaa man peec tam vajadziiga statistika tiem datiem, kurs vienhs izmantoja genereejot to bildi (tos n*n), tad negribaas otreiz tam visam iet cauri, tad nu es generejot bildi iemtu to statistiku datubaze. Laikam jau vienkarhsi bus jauztaisa, ka to statiski rada pec tam cita lapa, tad arii viss buus ok. Bet paldies anyway!
 3. Kāds nezin, pēc kādiem kritērijiem tiek noteikta kārtība, kādā tiek elementi ielādēti lapā un vai to nevar ietekmēt. Man ir skripts, kas ar php ģenerē bildi un tajā procesā bāzē inserto info, bet tā ģenerētā bilde tiek ielādēta pēdējā, kaut arī skriptā ir viena no pirmajām, tā kā tālāk ir vajadzīgi tie insertotie dati, tad viss saiet ................. Paldies!!
 4. Viss ok, latviešu val aizgaaja, izrās apachei nepietika ka pēc config faila mainīšanas pārstartē tikai pašu apachi līdz nemaņai, bet nācās pārstartēt kompi, tad tikai ņēma pierē veiktās config izmaiņas.
×
×
 • Create New...