Jump to content
php.lv forumi

Edijs87

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Edijs87's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Edijs87

  visi data

  Nē,rezultātus excelī es pats varu sarakstīt, tur smuki flashā parāda rezultātus diagrammās, tāpēc vajag sasniegt rezultātus aizpildot aptaujas :)
 2. Edijs87

  visi data

  Ir sarežģīti izveidot visi dati.lv skriptu, kas pēc definētām vērtībām (atbildēm) automātiski aizpilda aptauju?
 3. paldies again daGrevis, centiishos :)
 4. iespeejams par maz radoshuma, lai kaut ko izveidotu, gribeetos jau mutee ieliktu dabut :D
 5. interesee kaa uzstaadiit taa, lai lapa atveertos citas lapas, piemeeram, vidusdaljaa, kur saakas kaut kaads teksts vai cita informacija?
 6. liels paldies, viss sanāca ;)
 7. izskatās aptuveni šādi - http://paste.php.lv/537444d3a4317b865ed288b1d24c1c1c?lang=php
 8. man blogā ir novilkts vidžets, kurš izsauc funkciju, lai rāda jaunākos komentārus. fonts ir par mazu un krāsa neatbilst. Kur man likt kkādu kodu, lai to mainītu?
 9. sveiki, vēlējos uzzināt, ja esmu novilcis skriptu, bet viņam nav style.css klāt pielikt, kā man labāk uzlikt visam php skriptam, kad viņš parādās kopēju fontu izmēru un fonta krāsu? zinu, ka bērnišķīgs jautājums, tomēr, man tas skripts erroru met ārā.
 10. paldies liels, bet laikam tas ir mazliet savadāk :) es vēlējos apmēram šādi, kā www.ir.lv un www.tautasskaitisana.lv tur kreisajā sāna tie lodziņi :)
 11. vēlējos uzzināt, kāpēc pievienojot šadu rindiņu, man sānā parādās šīs bildes maliņa, bet uzejot ar kursoru nekas nemainās? <div class= style="position:fixed; left:0; top:0; margin-top:193px;"><a href="SAITS UZ KURIENI VEDĪS"><img src="VIETA, KUR STAAV BILDE" alt="" width="399" height="109" border="0" class="suppimg" id="suppimg" style="float:left; position:absolute; z-index:1000; margin-left:-377px; cursor:pointer;" onmouseover="ShowBox()" onmouseout="HideBox()" /></a></div>
 12. jā, bet tad katram rakstam ir jāpievieno tā poga, vēlētos uzzināt kā var to izdarīt, lai pievienojot rakstu tās pogas ir automātiski klāt (kā ir šobrīd) tikai rādoties, kad raksts ir atvērts. tas kods laikam ir jāliek galvenajā tēmas html, bet tikai kur, lietoju tumblr.com
 13. veeleejos uzzinaat kaa ielikt šo twitter pogu, lai vinja paraadiitos tikai tad ,kad raksts ir atveerts nevis vislaik taapat ir arii http://www.ziemasparks.lv kur ieteikt un twitter poga paraadaas jau pirms raksta apskates. lietoju tumblr.
×
×
 • Create New...