Jump to content
php.lv forumi

Daemon

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Daemon

 1. Ne nu par fopen ir skaidrs, bet vajag tā, lai ar fopen atver to lapu un tad no tās lapas izdabūn ārā visas e-mail adreses.
 2. Vai ir iespējams ar PHP nolasīt kādu citu lapu un no tās lapas kādā failā saglabāt ievākto informāciju? Konkrēti ir vajadzīgs kaut kas tāds, kas aizceļotu uz lapu, kuru norādu kādā teksta laukā, savāc no tās lapas e-mail adreses un saglabā tās failā. Paldies!
 3. Zinu, ka šis jau ir nodrāzts jautājums, bet lieta tāda - ir vajadzīgs ban skripts, kurš strādātu ar SQL. SQL table struktūra ir viekāršāka par viekākšu -> CREATE TABLE `banlist` ( `id` int(2) NOT NULL auto_increment, `ip` varchar(255) NOT NULL, `reason` varchar(255) NOT NULL, PRIMARY KEY (id) ); Neko vairāk arī nevajag. Tātad, mīļie tautieši, pasakat, ko man bāzt iekš index.php, lai visa tā padarīšana strādātu. Jau iepriekš paldies!
 4. Taatad DESC = descending. Paldies, Neonz :)
 5. Zinu, ka neesmu nekaads uubermega koderis, taapeec jautaajums buus shausmiigi laamisks. Jau ieprieksh atvainojos. Taatad, lieta sekojosha (atgaadinu, ka esmu iesaaceejs) - ir lapa, kura no MySQL barojas ar zinjaam. Vajag, lai jaunaakaas zinjas paraadaas virs vecajaam. Domaaju, ka vajadzeetu buut kaadai reversaas sakaartoshanas metodei (preteeji ORDER by 'id'). Varbuut kaads man var paliidzeet. Paldies jau ieprieksh un sorry par murgaino jautaajumu. Neesmu guleejis jau 3 dienas.
×
×
 • Create New...