Jump to content
php.lv forumi

peeda

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by peeda

 1. Kā lai panāk, ka nospiežot uz GIF bildes reģistrācijas forma tiek apstiprināta? Vai varat iedot kodu?
 2. Acīm redzot tev tas noteikti skauž....
 3. Uztaisīju kodu: <?php $user=$_POST['user']; $kam=$_POST['sutit']; $domens = strstr($user, '@'); $separat = "@"; $userz = substr($user, 0, strpos($user,$separat)); $domain = strstr($kam, '@'); $fails = fopen('send.txt','r'); while (!feof($fails)) { $line = fgets($fails,1024); if($domain=="@mansdomens.lv") { if (trim($line) == $kam) { $ban = true; break; } } } if ($ban) die("<b>Ziņa jau ir nosūtīta uz šo adresi!</b>"); $host="localhost"; $username="00898979"; $password="fdshgsdh"; $db="gsdgeryer"; $link = mysql_connect($host, $username, $password); mysql_select_db($db) or die(mysql_error()); $result = mysql_query("SELECT `*` FROM `userlist` WHERE `Mailbox` = '$user'"); $row=mysql_fetch_assoc($result); $lietotajs=$row["UserID"]; $vards=$row["FullName"]; $domens=$row["DomainID"]; $HDD=$row["MaxDiskSpace"]; $mailz="$userz$domens"; $kosutit=" Ziņa no $vards ."; mail("$kam","$vards uzaicinājums","$kosutit","From: \"$vards\" <$mailz>"); fwrite($kaka,$to_puut); $dirsiens=fopen("send.txt","a"); $to_put=""; $to_put .= "$kam\t "; fwrite($dirsiens,$to_put); if($HDD=="0") { $newHDD=="0"; } else($newHDD = $HDD + 100); $sql = mysql_query("UPDATE `userlist` SET `MaxDiskSpace` = '$newHDD' WHERE `UserID` = '$lietotajs' LIMIT 1"); echo("<b>Uzaicinājums nosūtīts!</b>"); include("ref.php?user=$userz"); ?> Un tā - kapēc nekas netiek nolasīts no mySQL servera? Kur ir vaina?
 4. Mana lapa ar PHP palīdzību izsauc pieprasījumu uz http://virtuala.sms/?id=12&num=822222 Uz šo pieprasījumu attālinātais serveris sniedz atbildi 1#MT56465 Kur 1 = procesa atbilde MT56465 = leitotāja kods. Jautājumi tātad: Kā lai nolasa to "atbildi"? (Varētu ar fopen ?) Kā lai liek manai PHP lapai pateikt, ka ja procesa atbilde ir 1 tad userim jaregistrejas un parada to "lietotaja kodu", bet piemeram, ja 0 tad nav jaregistrejas un parada, ka useris jau registrejies?
 5. Ne dolāru kursu ne Counter Strike ne kas tml. vajag uztaisīt iespēju lai var sūtīt virtuālo SMS.
 6. Sveiki! Vajadzētu skriptiņu, kas nolasa no lapas uz cita servera ciparinus un PHP skatoties kas taja lapa rakstits izdod kaut ko savu. PIemeram, no lapas http://baigi.kruta.lapa/kaut.kada.php?useerid=43&utt=645 PHP janolasa tas ko izdod ara ta lapa. Izdots tiek lauka, piemeram, 0#4#7 Ja piemeram pirmais pirms #ir 0 tad turtiek izdots pazinojums nulle utt. Vai varat man paliidzeet par paraugiem? Buushu pateiciigs.
 7. Uzrakstīju kodu: <?php $user=$_GET["user"]; $pass=$_GET["pass"]; $mbox = imap_open("{127.0.0.1:143}", "$user", "$pass"); $sort=imap_sort($mbox, SORTDATE, 1); $headers = imap_headers($mbox); while (list($key, $val) = each ($headers)) { echo "<a href=\"zina.php?user=$user&pass=$pass&msg=$key\">" . $val . "<br/>"; } ?> Tikai nemāku uztaisīt lai sistēma nevis parāda uzreiz visus meilus, bet gan, piemēram, pirmos desmit.
 8. Doma tāda, ka $_GET['user'] salīdzina(atrod) mysql datubāzē lietotāja e-pasta adresi. Ja ir ir tāda tad tad iettālāk un pārbauda kādas iespējas (cik punkti) palikuši lai nosūtītu virtuālo SMS. Protams, ja datubāzē nav ne e-mail ne numura tad tiek izdots paziņojums (piedāvājums) reģistrēt numuru datubāzē un saņemt iespēju sūtīt virtuālo SMS. ~ tāds īs raksturojums...
 9. esmu nonācis tiktālu, ka apskaidrība ir nākusi pār manu galvu Man uz šo skriptu ( failu būtu teikt pareizāk) vispār PHP neestrādā.... Ieliku pirms šī skrpta parastu <?php echo("test!"); ?> un arī neko neizdod ārā... Kur tā vaina varētu būt?
 10. Ok. Pēdiņu ' ieliku, bet nekā... Arī to ko tu reici ieliku, bet neviens ne otrs variants darbojas, jo man rādās tikai balta lapa...
 11. Šiten ir skipts: http://paste.php.lv/1123 Visādi izmēģinājos... bet man nedod ārā pilnīgi neko... Kapēc? Kur šeit ir kļūda? Lūdzu iebarojiet man ar karotīti kā izlabot...
 12. Vajadzētu palīdzību šādā jomā. PHP Skripts pārbauda cik ir zīmes uzrakstītas. Ja ir mazāk par 140 tad sūta vienu SMS, bet ja ir vairāk kā 140 tad sūta vairākas SMS. Ar substr jau izmēģinājos... SMS sūta ar e-pastu priekšā, bet turpinājuma nav jo uzrakstītas tikai dažas zīmes... Tātad - vai varat paskaidrot un varbūt kāds var uzrakstīt kādu skriptu?
 13. es neteicu, ka patīk. es vienkārši tevi nostādīju fakta priekšā.
 14. Tas, ka es pārtaisīju uz $res=mysql_query("select * from koncerti ORDER BY `menesis` DESC LIMIT 0, 20"); $ieprieksheejais_menesis = -1; while ($row=mysql_fetch_assoc($res)) { { if ($iepriekshejais_menesis != $menesis) { echo "<br><b>" . $menesis . "</b><br>"; $iepriekshejais_menesis = $menesis; } } neko namainīja... Esmu mēģinājis visādi mainīt - uz augšu. uz leju, bet nekādu izmaiņu...
 15. Nu es tiešām nesaprotu. Lūk visss kods no galvas līdz kājām. Lūdzu palabo.... <?php $host="localhost"; $username="logins"; $password="parole"; $db="datubaaze"; $link = mysql_connect($host, $username, $password) or die("Could not connect : " . mysql_error()); mysql_select_db($db) or die("Could not select database"); $res=mysql_query("select * from koncerti ORDER BY `menesis` DESC LIMIT 0, 20"); while ($row=mysql_fetch_assoc($res)) { $ieprieksheejais_menesis = -1; { if ($iepriekshejais_menesis != $menesis) { echo "<br><b>" . $menesis . "</b><br>"; $iepriekshejais_menesis = $menesis; } } ?> <b><?echo $row["diena"];?>. <?php $menesis=$row["menesis"]; $menesis=str_replace("01", "Janvārī", $menesis); $menesis=str_replace("02", "Februārī", $menesis); $menesis=str_replace("03", "Martā", $menesis); $menesis=str_replace("04", "Aprīlī", $menesis); $menesis=str_replace("05", "Maijā", $menesis); $menesis=str_replace("06", "Jūnijā", $menesis); $menesis=str_replace("07", "Jūlijā", $menesis); $menesis=str_replace("08", "Augustā", $menesis); $menesis=str_replace("09", "Septembrī", $menesis); $menesis=str_replace("10", "Oktobrī", $menesis); $menesis=str_replace("11", "Novembrī", $menesis); $menesis=str_replace("12", "Decembrī", $menesis); echo($menesis); ?></b> <?echo $row["pilseta"];?>, <?php echo $row["info"];?><br> <?php } mysql_close($link); ?>
 16. Paldies! Bet tagad ir kāda cita probēma. Iespējams, ka mana nemākulība - Ieliku kodu: <?php $ieprieksheejais_menesis = -1; { if ($iepriekshejais_menesis != $menesis) { echo "<br><b>" . $menesis . "</b><br>"; $iepriekshejais_menesis = $menesis; } } ?> Man rāda tā: 04. Jūnijā Bērzgale, Rēzeknes rajons Jūnijā 05. Jūnijā Talsi, 01. Maijā Veclaicene, Alūksnes rajons Maijā 07. Maijā Pusmucavā, Ludzas rajons 08. Maijā Kurmane, Aizkraukles rajons Tātad mēnesis tiek parādīts pēc pirmā mēneša, bet man vajadzētu pirms... Ko es daru nepareizi?
 17. Hmmm... Esmu iesācējs... Varbūt var iedot piemēru kā jaraksta tā pārbaude?
 18. Es savā lapaā uzprogramēju, ka rāda ierakstus šādi (ar jaunāko pa priekšu): diena. mēnesis pilsēta, papildus info diena. mēnesis pilsēta, papildus info diena. mēnesis pilsēta, papildus info diena. mēnesis pilsēta, papildus info Man vajadzētu (ar jaunāko pa priekšu): Mēnesis diena. mēnesis pilsēta, papildus info diena. mēnesis pilsēta, papildus info Mēnesis diena. mēnesis pilsēta, papildus info diena. mēnesis pilsēta, papildus info Nemāku šādi uztaisīt. Tas viss nolasās no mySQL. Varbūt kāds var palīdzēt uzrakstīt skriptu vai vis maz patieikt kā lai uzrakstu. Kā lai uzrakstu. Paldies!
 19. Nu tas kā viņu tur - no.lv dalīja info un com domēnus par 7Ls... vai pa 5Ls vairs neatceros!
×
×
 • Create New...