Jump to content
php.lv forumi

Sangsom

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

About Sangsom

 • Rank
  Skriptu bērns
 1. https://www.codeschool.com/ http://code.he.net/ https://phpacademy.org/ Grāmatas lasi, no tām visvairāk iegūstu vismaz personīgi es.
 2. https://github.com/jonschlinkert/sublime-monokai-extended
 3. Skaidrs, labi paldies Jums par atbildēm
 4. Paldies! Šitie ar varētu būt ok http://www.oreillyschool.com/, ne?
 5. Sveiki, darbā radusies nepieciešamība iegūt kādus sertifikātus, ko varētu uzrādīt vajadzības gadījumā ārzemju sponsoriem (uzņēmuma specifika tāda...). Jautājums sekojošs vai ir kāds ar to saskāries un var ieteikt kādus kvalitatīvākus vai kas labāk kotējās ārzemēs sertificētus programmēšanas kursus ar sertifikātiem, kā piem. par MySQL datubāzēm, PHP, JS utt.. Paldies.
 6. http://www.tcpdf.org/ http://www.fpdf.org/
 7. http://www.w3schools.com/php/default.asp izej te cauri tad redzesi, kas tie par simboliem
 8. Sāku mācīties programmēt pašmācības ceļā, strādāju arī par web programmistu, tad iestājos LBK tālmācībā. Godīgi sakot tas viss pasākums man ir tikai laika un naudas tērēšana, jo neko jaunu tur neēsmu apguvis un kas noderētu man pašreizējā darbā. 4 kursu tikko pabeidzu. Bet nu papīra dēļ jau jāpabeidz vien būs )
 9. Izmantoju parasto logitech klavu pa 5ls un
 10. Jā paldies, bija kkāds errors no cita javascript faila, noņēmu, viss ok tagad.. Paldies, panika beidzās ))
 11. Sveiki, saskāros ar diezgan interesantu problēmu, tieši ar IE 10 un vēcāku versiju browseriem, pārējos viss protams ka ok. Tātad doma ir sekojoša ir izveidots links kur tiek padots id parametrs, nospiežot uz linku iekš div tiek ielādēta lapa ar jQuery UI dialog palīdzību, tajā lapā id ir nepieciešams... Links: echo "<td><a href='sbmevent.php?id=".$row['event_id']."' class='edit'>Edit</a></td>"; div kurā tiek ielādēta lapa: <div id="modal_window"></div> sbmevent.php: if (isset($_GET) && !empty($_GET['id'])) { $event_id = $
 12. Diezgan divaina pamācība.. and vietā itkā && vajadzētu if(isset($_POST['username']) && isset($_POST['password'])) un sql pieprasījumos php mainīgos likt pēdiņās $result = mysql_query("SELECT COUNT(*) FROM lietotaji WHERE vards = '$username' AND parole = '$password' AND grupa = 1"); un šito mazliet vienkāršāku uztaisīt if(mysql_result($result,0) > 0) pārējais itkā ok izskatās, ko errori saka?
 13. Nop, nebūs īsti tas, nu lab principa savādāku risinājumu izdomāju tāka īsti vairs nav aktuāli, jau sāku darboties pie tā.. paldies :)
 14. Sangsom

  yoyoyo

  yo-yo ari labs, mācies to
 15. Sveiki, neesmu īsti drošs kā to nodefinēt, bet doma ir apmēram šāda: lapā sastādīt listu ar noteiktiem ierakstiem, katram ierakstam var būt viens vai vairāki faili pārsvarā .doc, .pdf. Taču šie faili atrodas uz ārējā diska..Šos failus varu lejupielādēt uz sava datora vai arī aplūkot (.pdf) pa taisno. Jautājums ir, kā un vai ir iespējams sasaistīt šos konkrētos ierakstus ar attiecīgajiem failiem (katram ierakstam norāda ceļu uz konkrēto folderi kuru var aplūkot un nevienu citu), kas atrodas uz ārējā diska, tā lai nebūtu jāpārnes šie faili uz servera, un tam ārējam diskam var piekļūt no piesiet
×
×
 • Create New...