Jump to content
php.lv forumi

mysql_query

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mysql_query

 1. ok! Paldies, 2 izšķir visu! Runa iet par papildus SMS sistēmu citai sistēmai kur ienāk nr. attiecīgi mob. jasūt sms.
 2. Vai ir iespējams noteikt, vai telefona numurs pieder mobilajam operatoram, vai Lattelecom (tamlīdzīgi). Jautājuma būtība, ir ar skripta palīdzību noteikt vai uz telefona numura ir iespējams sūtīt SMS.
 3. Nebīju domājis ka izvērtīsies tik liela diskusija. Jautājums bija tikai tāpēc lai saprastu kā labāk taistīt DB struktūru. Starp laukumiem vienā tabulā un (JOIN LEFT,...) ir 50/50 abiem ir savi plusi un mīnusi. It kā labāk ir JOIN izmantot, bet atkal atkarībā no situācijas.
 4. Tabula:tabula_1 kolonu skaits ir: 500 Tabula:tabula_2 kolonu skaits ir: 10 Vai šo faktu ņēmi vērā, ja tā tad ok, būs javeic testi,
 5. Vai ir starpība starp 1. un 2. variantu pieprasījuma izpildes laiku? Ņemot vērā ka 90% tabulas laukumi sastāv no INT un DECIMAL, lietojot SELECT * un ja lieto SELECT column_1,column_2 (pēc vajadzības). Ievadīto datu rindiņas abās tabulās vienāds, piem. 50. 1. Variants Tabula:tabula_1 Laukumi: column_1, column_2, column_3, column_4 ....... column_500 2. Variants Tabula: tabula_2 Laukumi: column_1, column_2, column_3, column_4 ....... column_10 Jeb, tabula_1 ir jāizdala papildus tabulās?
 6. 1. Linuxā varu darīt jebko, nav ierobežojumu. 2. šīs datu exports, imports būs javeic katru dienu, linuxā to ir paradzēt ielikt iekš cron darbiem pēc tam. 3. Ja tas būtu jādara vienreiz, protams ar MS rīkiem to izdarītu.
 7. Meklēju meklēju, tā arī pagaidām neatradu kā php mssql exportēt datus iekš faila... Turpinu meklēt, bet varbūt kādam jau tas ir zināms?!..
 8. briedis, par šo tieši domāju. Tagad jau meklēju kas un kā.
 9. šoreiz ir tā ka ka ar php konektējos klāt mssql serverim. Hm, vēl jāpadomā ko un kā. Ja būs risinājums atrasts uzrakstīšu to šeit.
 10. Situācija. Neesmu vēl meklējis, vai šis ODBC modulis ir izpildāms un linux? Serveris no kā ņemu datus: Microsoft wind. no kura tikai lasu info. Serveris kam vajdzīga šī info, Linux Tie ir divi dažādi datori, attālināti.
 11. sveiki, Situācija ir tāda kad ar PHP palīdzību ir jāizvelk no Mssql DB dati (120Mb vērtībā) un jāievelk iekš Mysql. Mssql nespēj pat selektēt visus nepieciešamos datus, ielāde vienkārši apstājas. Iekš php.ini visi nepieciešamie dati ir mainīti. Ko darīt?
 12. Cik ilgā laikā? un Kāds būtu veids lai nevarētu atkodēt paroli.
 13. Sveiki, Jautājums, vai ir iespējams atkodēt šādu paroli: $parole = $parole.$userid; md5(md5(md5(md5(md5($parole)))));
 14. Sapratu, tie var būt 4.00 / 6.00 / 10.00 / 15.00 / 20.00 Ls/h. Paldies!
 15. Sveiki, Kāda ir vidējā darba samaksa stundā programmētājam (php, html, css, mysql)?
 16. Piemērs noderēs! Paldies! Labi, beidzam par šo diskutēt.
 17. Šis man interesē, varbūt vari kādu vienkāršu piemēru parādīt?
 18. neslimo ir lēnāks. 5.6 - 6.0 s par vienu citu projektu ( 3.4 s ), kur manis paustā ideja ir realizēta. un kur nav kešs. Tad, jautājums ir tāds, vai ir iespējams izpildīt 50 kverijus 0.05 s ? vai mazāk? Vai nepieciešams vēl spēcīgāks serveris?
 19. Ja join zinu. Izmantoju, šeit tas man nav nepieciešams. 1. Ir bloks. blokā ir tikai un vienīgi ID. 2. Šajā blokā man jāparāda, (piem.) virsraksts, teksts, vārds. 3. Viens kverijs izvada tikai un vienīgi nosaukumu, jebkurā vietā lapā, pēc ID pieprasījuma. un pārējie tāpat.
 20. kveriji kuri dod datus pēc ID. (nosaukums, teksts, vārds utt), viss vienkāršākie kveriji.
 21. lielākā daļa ir select, pamēģināšu "union".
 22. Sveiki, Ir projekts, kurā tiek izpildīti pie katras ielādes ~ 20 līdz 30 querijiem. Ielādes laiks - 0.09 seconds. Queriju skaitu ir plānots palielināt. Ielādes laiks attiecīgi palielināsiet. Ielādes laiks - 0.20 seconds. Paši queriji ir optimizēti, pate tabula arī optimizēta. Nu lūk, jautājums. Kā izpildīt piemēram, 50 querijus ar minimālu izpildes laiku.
 23. Vai varat pateikt, kāda ir nozīme "Object-Oriented Programming", kas ir labāks, lietojot šo? Tik pat labi es varu lietot pliku funkciju. Piemērs: <?php class Box { var $contents; function Box($contents) { $this->contents = $contents; } function get_whats_inside() { return $this->contents; } } $mybox = new Box("Jack"); echo $mybox->get_whats_inside(); ?>
×
×
 • Create New...