Jump to content
php.lv forumi

Toms

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  427
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Toms

 1. Toms

  Meklēju gabaldarbus.

  Kaut kur kaut kad lasīju baigo analīzi, ka freelancerim mēneša laikā reāli billable hours ir aptuveni 100. No vismaz 160. Izglītošanās/googlēšana arī neskaitās produktīvās stundas.
 2. Prasās noslēgt šo offtopic ar šo linku http://stackoverflow.com/questions/184618/what-is-the-best-comment-in-source-code-you-have-ever-encountered
 3. Pavisam moderni būtu šādi: var move , inter , snakeB = [] , x = 0 , time = 30 , score = 0 ; Kāpēc? Tāpēc! (izlasi arī pirmo komentāru zem koda)
 4. Piedāvāju darbu programmētājam ofisā Ogrē. Var strādāt arī no mājām, saziņai skype un taml. Darba laiks: nenoteikts, bet jo vairāk strādāsi, jo vairāk nopelnīsi. Nepieciešamās zināšanas - php, html, css, js, jquery, mysql. Darba alga: no 4 Ls/h uz augšu. Vairāk informācijas privāti.
 5. https://gomockingbird.com/ http://builds.balsamiq.com/b/mockups-web-demo/
 6. Esmu strādājis vismaz nedēļu vai vairāk ar katru no šiem un uzskaitījis plusus/mīnusus: ZDE 4.x, ZDE 5.x, Zend Studio 7.2 un 8, Aptana 2, DW CS5, Eclipse PDT 2.2, NuSphere PhpED 5.95, Komodo 5.2.4, Netbeans 6.8 un 6.9 Visiem viņiem ir problēmas ar šīm lietām un ne tikai: darbs ar tabiem (un ātra faila/rindiņas atrašanas iespēja), koda iekrāsošana (tajā skaitā arī pēc caret position), bookmarking, meklēšana, autosuggest, custom templates, variables in custom templates, ātrdarbība, VCS, debugging support u.c. Labākais no tiem visiem bija ZDE 5.5.1. Tālāk sekotu Netbeans 7, ja lielākā daļa gļuku tiktu novērsti no 6.x versijām. Neviena IDE nav perfekta, bet phpStorm atrisina visas manis nosauktās problēmas un ne tikai, kā arī piedāvā citas fīčas, par kurām te būtu ilgi un plaši jārunā. P.S. phpStorm palietoju ~2 dienas un sapratu, ka tā ir īstā IDE un meklējumi ir beigušies.
 7. Aptana ir uz eclipse bāzes. Eclipse ir kā IE6 IDE lauciņā. phpStorm is way to go un tēma slēgta.
 8. Toms

  Izglītība

  so-you-want-to-be-a-developer-part-1
 9. Par 10K tāds softs kā PokerStars? Tur ir Cash, SNG, MTT un NL, PL Hold'em, Omaha, karoč visas HORSE pokera spēles un dažādas variācijas balvām, blaindiem u.c. Kā jau iepriekš minēja, sistēma pret krāpniekiem. Ja visas fīčas sarakstītu, te palags sanāktu. Nekad un nekādā veidā 10K, pat ne 100K. Daži labi piedāvā gatavu softu par 100K EUR - http://www.viaden.com/products/poker.html + ikmēneša maksājums no peļņas. Un tad pēc guru likumiem reiz trīs! ;) Savādāk izklausās, ka tu par 10K taisies piedāvāt kaut ko šādu: http://webscripts.softpedia.com/script/Games/PHP-Poker-Application-44011.html :D
 10. Toms

  aplamas idejas?

  Profesionāls riteņbraucējs kvalitatīvu riteni pielāgo kad nepieciešams, nevis izgudro no nulles. Jo izgudrot no nulles - tas ir laiks un darbs, ko profesionālis ne vienmēr var atļauties tērēt. Ja tev jau ir savs divritenis, kas pierādījis sevi neskaitāmās sacensībās, tad viss kārtībā. Bet savu frameworku ir arī jāattīsta, kas atkal prasa laiku.. Es neieteiktu taisīt savu frameworku kā tikai mācību nolūkos vai tajos retajos (nevis biežajos) gadījumos, kad tiešām vajag custom risinājumu. Interesanta lasāmviela par tēmu :)
 11. Salīdzini $array1 un $array2 saturu pirms foreach ar var_dump(), tad varbūt radīsies skaidrība. Vai arī no DB2 uzreiz atlasi ar SQL tikai tās vērtības, kas ir iekš DB1. Kodu priekšā nerakstīšu, jo neizskatās, ka taisies iemācīties, kā pareizi lietas jādara.
 12. Toms

  aplamas idejas?

  Vienīgais labums no šādas divriteņa izgudrošanas ir - kaut ko iemācīsies. Un kad būsi iemācījies pietiekoši daudz, tad sapratīsi, ka labs HMVC nav nemaz tik daudz rindiņas un tomēr izpildās ātrāk un ir ar mazāk kļūdām un vairāk fīčām nekā paša meistarotais. Varbūt liksies interesanti un noderīgi: http://techportal.ibuildings.com/2010/02/22/scaling-web-applications-with-hmvc/ http://techportal.ibuildings.com/2010/11/16/optimising-hmvc-web-applications-for-performance/ P.S. HMVC nav neērts un dulls ar tūkstoš rindām priekš prastas lapas. Prastai lapai vispār HMVC nav vajadzīgs, jo nav kur to pielietot.
 13. Labais, iesaki vēl ko līdzīgu! Man bieži fonā skan Electric FM (bez reklāmām) vai SWH Rock Kad uznāk melnie, tad Electro House
 14. Izklausās, ka tev vajag šādu: www.goplanapp.com
 15. Toms

  php_http.dll

  http://www.google.com/search?q=php_http.dll&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a#sclient=psy&hl=en&client=firefox-a&hs=lc7&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&source=hp&q=php_http.dll+download&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=3a9ced9ae85aee08&biw=1024&bih=530
 16. Toms

  math.round gļuko

  oj, pārpratu apaļošanu. Neņemt mani vērā :)
 17. Toms

  math.round gļuko

  Var gan apaļot, jo tā nereti ir ērtāk (ja ir forma ar vairākām pozīcijām, kur klients komplektē gala summu). Protams, tas viss pēc submita tiek pārrēķināts ar PHP drošības nolūkos.
 18. Toms

  math.round gļuko

  indoom, kāpēc jāsarežģī? basket_money = Math.round((basket_money+delivery)*100)/100; alert(basket_money); Edit: var original=28.453 1) //round "original" to two decimals var result=Math.round(original*100)/100 //returns 28.45 2) // round "original" to 1 decimal var result=Math.round(original*10)/10 //returns 28.5 3) //round 8.111111 to 3 decimals var result=Math.round(8.111111*1000)/1000 //returns 8.111
 19. Starp citu, Kohana 3.1 ir gatavs!
 20. Šis sludinājums atsauc atmiņā šo te: http://x0.lv/post/darba-devjiem-it-nozar-korekts-darba-piedvjums-guideline- :)
 21. http://kohanaframework.org/guide/about.kohana Kohana source kodā visu var uzzināt par visu.. labi komentēts.
 22. Kohana 3 VS ZF = http://forum.kohanaframework.org/discussion/1859/kohana-vs-zend-framework/p1
 23. CodeIgniter, bet vēl labāk - Kohana v3. Kāpēc? Meklē googlee "Codeigniter vs Kohana 3".
 24. *This is a non-transferable, limited promotion open only to those that received a promotional offer via direct mail. This offer is valid only through Google. Your promotional code and terms and conditions can be found in your direct mail piece.
×
×
 • Create New...