Jump to content
php.lv forumi

Appaz

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Appaz

 1. :) Es ideju neslēpju. Es vienkārši to neizkladzinu visur publiski. Ir taču starpība, vai ne. Ja kādam interesē ideja, ar potenciālu mani interesējošajam sadarbības veidam - laipni lūgti PM, ar prieku gaidu! :)
 2. Pašam nebūš variantu. Tomēr te ir gan webs, gan aplikācija, programmēšanas saprašana ir nepieciešama vismaz vidējā līmenī. Ideju, saprotams, ka ne nu metīsies taisīt ne nu kā. Bet, anyway, kaut kā nav pierasts tā publiski uzreiz klāstīt, lai vai kas tas būtu. :)
 3. Ar mobilo versiju nepietiek. Native app šajā gadījumā ir obligāts. Diemžēl. :)
 4. Sveicināti forumieši. Vairak kā 10 gadu garumā grozoties web izstrādes sfērā esmu apēdis pāris pudus sāls. Šobrīd galvā virmo ideja par mobilo aplikāciju + web interfeisu, tieši tendētu uz monetizāciju. Ko īsti meklēju: - Programmētāju --- Android/iPhone --- web No savas puses varu piedāvāt klasiku... Ja ir pieļaujama doma par darbošanos pie kopīga projekta nākotnes peļņas vārdā, tad runājam! Servisam ir kādi 4-5 konkurenti. Viens servisa pakalpojumu saņēmējs vidēji menesī maksā ap 40-50USD par pakalpojuma saņemšanu. Visi manis atrastie un izstudētie konkurenti ir uz knapu 5-6 10 ballu sistēmā pēc mana subjektīvā vērtējuma. Kādam lack of features, kādam full of bugs, kādam 90's interface.... Weba pusē nav jārada nekas ārkārtējs. Reģistrācija, lietotāju interesējošo datu izvade pēc dažādiem kritērijiem, filtri. Mobilā aplikācija - te man grūti izvērtēt. To, varbūt, personīgi. ;) PM!
 5. Paldies visiem, kas atsaucās. Kolēģis ir atrasts! :)
 6. Sveicināti forumieši. :) Uz pilnu slodzi nepieciešams programmētājs ar pieredzi. Vienīgā striktā prasība - php. Citas nianses - pakārtoti. Samaksa +/-1000 uz rokas. Divos vārdos par darbu - svešā kodā jārakājas nebūs. Viens cilvēks - viens projekts. Kas būtiski un, diemžēl, neapspriežami - cilvēks ir vajadzīgs maksimāli ātri. Respektīvi, ja šobrīd ir pilnas slodzes darbs, tad, visticamākais, ātrāk par likumā noteikto vienu mēnesi nomainīt darba vietu nebūs iespējams. Diemžēl - nederēs... :( Ja rodas interese, jautājumi - lūdzu rakstīt uz smirnovs.edgars@gmail.com Paldies jau iepriekš. :)
 7. Autor, met mieru... :) Darbs, ko Tu uzdod, maksā entās reizes vairāk par to, ko Tu vēlies maksāt...
 8. Sorry, reti te iegriežos... Mans profils te: http://graphicriver.net/user/Smirnoff
 9. To pašu themeforest.NET arī izmantoju... Nu, laikā, kad regulāri uploadoju jaunus itemus, tad 400-600$ menesī pilināja. Tagad kādus 3-4 mēnešus neesmu neko jaunu licis virsū, tad abarots uz pusi ir nokrities.
 10. Ja kāds veic programmisko pusi kādam ar kāršu spēlēm/azartspēlēm saistītam interaktīvam web bāzētam projektam, ar prieku piedalīšos projektā no savas puses piedāvājot visus nepieciešamos vizuālos risinājumus. :)
 11. Nav jau runa par vizuālās iedvesmas trūkumu tēmām, ja es pareizi sapratu Tavu komentāru. :) Idejas UI risinajumiem ir pārpārēm. Trūkst html/css/js kodēšanas un "html pārtransformācijas gatavā tēmā" izpildījuma. :)
 12. Jā, aizmirsu piebilst, ka projekts, protams, ir globāls. Par konkurenci - saprotami. Pat īpaši nemeklējot var atrast pāri par 10, 20, 50 un vairāk premium templates saitus ar dažādākajām cenām un piedāvājumiem. Taču, ielūkojoties dziļāk, ja cilvēks meklē mūsdienīgu, stilīgu, modernu, top-kvalitātes darbu, atbirst vismaz 90% no pretendentiem. Paskatoties nopietnāk, paliek aptuveni 10 saiti, kas piedāvā top-kvalitātes produktus. Viens WordPresam, otrs drupalam, trešais joomlai u.t.t., devītais un desmitais - visam kam. Meklējot ko specifisku, ne tikai modernu, bet arī kādai specifiskai nišai - pat nav ko izvēlēties! :) Iespējams, mani kritēriji, pēc kuriem darbojas mana loģika, nav pareizi, bet cik spēju saprast - ja produkts ir kvalitatīvs, tad kaut kam tur ir jābūt. --- Runājot par komūnu, kur dizaineri un programmeri iet roku rokā, domājams, ka tas drīzāk varētu būt atsevišķs projekts... lai gan, Tava doma ir diezgan interesanta. Ir manīti dažādi designer<->programmer projekti online, bet šāds specifisks koncepts - nē. :) Interesanti. --- Jautājumi/komentāri/sadarbības piedāvājumi - welcome! :)
 13. Sveicināti! Jau labu laiku fonā ir doma par web projekta izveidi, kurš piedāvātu iegādāties (lejuplādēt) dažādas tēmas (vizuālos risinajumus), dažādiem populārākajiem Open Source CMS, blogu dzinējiem, forumiem u.tml., kā piemēram - Drupal, WordPress, Joomla, Magento, OScommerce u.t.t. Saprotama lieta, ka nekādu miljonu nenopelnīs, bet, ja šīs tēmas būs augstas kvalitātes, tad, esmu parliecināts, kaut kādam pasīvajam ienākumam ar laiku vajadzētu izveidoties. Esmu web dizaineris, pēc nepieciešamības varu pats arī griezt dizainus un rakstīt HTML/CSS. Man jautājums, kā jau pēc foruma sadaļas var nojaust, ir par potenciālo sadarbības partneri/partneriem, kurš/kuri spētu manis sazīmētos photoshop failus pārvērst pilnībā funkcionējošās augstāk minēto un neminēto open source dzinēju tēmās. Smuks HTML bez tabulām (kur tās nav vitāli nepieciešamas), tīrs CSS... JS un AJAX izmantošana, kur pēc tā sauc izstrādātais dizains. Saprotu, ka tirgus ir piesātināts ar līdzīga tipa projektiem, bet reti kurais no tiem piedāvā patiesi augstakās kvalitātes tēmas. Pats strādāju pilnas slodzes darbā, un šis projekts varētu būt kā brīvā laika pavadīšanas veids. No kā izriet, ka par nekādiem īpašiem deadlines vai darbu ātrumu tempiem te runas nevarētu būt. Protams, saprāta robežās. :) Attīstības etapi: 1 - sava saita izstrāde 2 - bezmaksas tēmu izveide satura trafika uzdzīšanai 3 - maksas tēmu izveide 4 - affiliate programmas pieslēgšana 5 - tēmu izveide (kamēr apniks :) ) Jelkādi jautājumi, droši uzdodat tepat forumā. Kontakti: Privātais ziņojums. Paldies. :)
 14. Kā augstāk rakstīts: un arī turpinajums, lai necitētu palagu - tur viss ir šķērsām. Nevaru runāt citu web dizaineru vārdā, bet es web dizainu veidoju pēc šādiem principiem: 1. Izdibinu no pasūtītāja maksimāli daudz gan par biznesa specifiku, gan par potenciālo mājas lapas mērķauditoriju. 2. Izprotu, izanalizēju, kāds ir galvenais šīs topošās mājas lapas vēstījums apmeklētājam. Ko mēs rādam apmeklētajam, un ko gribam saņemt pretī. 3. Izplānoju majas lapas navigācijas un satura arhitektūru. 4. Izstrādāju un piedāvāju pirmās lapas prototipu, elementu izkārtojumu un uzsvaru (akcentu) pozicionēšanu. 5. Tikai tagad tiek sākts darbs pie vizālās daļas. Tiek izstradātas pirmās lapas dizaina skices. 6. Tiek veiktas korekcijas. 7. Tiek izstradāti mouse over vizuāļi. 8. Tiek izstradāti galveno iekšlapu dizaini. 9. Tiek izstradāti visu pārējo iekšlapu dizaini, piemēram - reģistrācijas lapa, registrācijas lapa ar kļūdas paziņojumu, veiksmīgas registrācijas lapa, apstiprinātas registrācijas lapa, galeriju atvērums, galerijas atvērums, galerijas attēla atvērums u.t.t. 9. punkts jau ir tā saucamais tehniskais dizains, par kuru ir atsevišķa takse. Nereti tehniskais dizains tiek uzticēts programmētajiem. Bieži tā ir pasūtītāja apzināta (naudas taupīšanas nolūkos) vai neapzināta kļūda... Praktiski 100% gadījumu var momentā redzēt, kur tehniskais dizains ir dizainera radīts, kur - programmētaja. Un iespaidi runā ne jau tam otrajam variantam par labu. :) Runajot par "web lapa ir tas pats kas buklets..." Tā tas ne tuvu nav. Izstrādājot bukletu, vienīgais, kas jāzin talāk par grafiskā redaktora iespējām, ir tas, kādā formātā makets ir jānodod talāk uz druku. Cik mm ir bleed, cik dpi u.t.t. u.tml. Web dizainā, savukārt, ir jāsaprot gan html darbības principi, gan css iespējas, gan js, gan kam paredzēts ir php, ajax, mysql, un ko ar tiem var rezultātā panākt. Respektīvi, veidojot web dizainu ir galvā jāredz un jāzin, kā un kapēc pēčāk šī sazīmētā lietotāja saskarne funkcionēs. Visos aspektos un niansēs. Izstrādājot web dizainu ir jāorientejas gan web dizaina modes tendencēs, gan lietotāja saskarnes izstrādes tehnoloģijās. Pasūtītājs nevis maksā par to, cik stundas es pavadu pie photoshopa, bet gan par manām zināšanām, kuras es pielietoju web dizaina izstradē. Un tieši tapēc pieredzējis web dizaineris izstrādās augstvērtīgu dizainu par 500 vai 1500 latiem, kamēr, tajā pat laikā, otrās klases Ančuks salipinās web dizainu (tas pats buklets tak vien ir) Ilustratorā vektoros un, piedevām, visi fonti būs pārvērsti līnijās.... Nez ko programmētājs teiks par šādu izejmateriālui.
 15. Appaz

  Meklējam!

  Web dizaineris - programmētājs... :) Diezgan abstrakta personība...
 16. Par rīcību ekonomiskās krīžes situācijā Tu saki pilnīgi pareizi, tur japiekrīt! Daži labi valsts flagmaņi varētu to ņemt vērā... ehh :D Bet ne par to ir runa. Domājams, potenciālos projekta dalībniekus interesēs jautājums, kurā sadarbības sākuma posmā tiek prezentēta projekta vīzija un izniegta dokumentācija, lai varētu vismaz virspusēji iepazīties ar darba uzdevumu?
 17. pastāsti, par ko vispār ir runa? par pasaules glābšanu no google dominances? vai ir izstrādāta idejas, izstrādes dokumentācija? varbūt ideja ir patentēta? par to 1%.... tas ir kas līdzīgs, kā pirkt zemi uz mēness... :) darba līguma paraugs ir sagatavots? Tur ir kāds punkts par tā 1% potenciālo apjomu un tā piešķiršanu kādā noteiktā projekta izstrādes etapā vai laika sprīdī? ir minēts minimālais algas pieaugums ja 1% ir, piemēram, 0$? Līdzīgi kā: pieaugums būs 1% vai vismaz 2k Ls/mēn. paldies.
 18. jauki, ka šī ir Offtopika foruma sadaļa... :)
 19. Paldies, andrisp, ka darīji zināmu, ka Tev tas bij būtiski.
 20. varu apstiprināt Robis augstāk minēto...
 21. Kolektīvs tiek paplašināts!
 22. Analgiins, ja runājam konkrēti par diena.lv, tad pateikt, ka portāls strādā un ko tur vairs taisīt, ir pateikt ko līdzīgu, kā - Rīga nu ir pabeigta, vairs nav ko būvēt, restaurēt, attīstīt, risināt... :) Tāpat arī, šoreiz runa nav tikai par diena.lv portālu ;) Kā jau minēju, detalizētas atbildes uz jautājumiem par darba specifiku ar prieku sniegsim tikšanās laikā! :)
 23. Analgiins, uz Tavu jautājumu jau diezgan precīzi atbildēja Kristapz... :) Precīzāku potenciālā darba specifiku un īpatnības izrunāsim ar kandidātu/kandidātiem tikšanās laikā. :)
×
×
 • Create New...