Jump to content
php.lv forumi

Appaz

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

About Appaz

 • Rank
  Māceklis

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. :) Es ideju neslēpju. Es vienkārši to neizkladzinu visur publiski. Ir taču starpība, vai ne. Ja kādam interesē ideja, ar potenciālu mani interesējošajam sadarbības veidam - laipni lūgti PM, ar prieku gaidu! :)
 2. Pašam nebūš variantu. Tomēr te ir gan webs, gan aplikācija, programmēšanas saprašana ir nepieciešama vismaz vidējā līmenī. Ideju, saprotams, ka ne nu metīsies taisīt ne nu kā. Bet, anyway, kaut kā nav pierasts tā publiski uzreiz klāstīt, lai vai kas tas būtu. :)
 3. Ar mobilo versiju nepietiek. Native app šajā gadījumā ir obligāts. Diemžēl. :)
 4. Sveicināti forumieši. Vairak kā 10 gadu garumā grozoties web izstrādes sfērā esmu apēdis pāris pudus sāls. Šobrīd galvā virmo ideja par mobilo aplikāciju + web interfeisu, tieši tendētu uz monetizāciju. Ko īsti meklēju: - Programmētāju --- Android/iPhone --- web No savas puses varu piedāvāt klasiku... Ja ir pieļaujama doma par darbošanos pie kopīga projekta nākotnes peļņas vārdā, tad runājam! Servisam ir kādi 4-5 konkurenti. Viens servisa pakalpojumu saņēmējs vidēji menesī maksā ap 40-50USD par pakalpojuma saņemšanu. Visi manis atrastie un izstudētie konkurenti ir uz
 5. Paldies visiem, kas atsaucās. Kolēģis ir atrasts! :)
 6. Sveicināti forumieši. :) Uz pilnu slodzi nepieciešams programmētājs ar pieredzi. Vienīgā striktā prasība - php. Citas nianses - pakārtoti. Samaksa +/-1000 uz rokas. Divos vārdos par darbu - svešā kodā jārakājas nebūs. Viens cilvēks - viens projekts. Kas būtiski un, diemžēl, neapspriežami - cilvēks ir vajadzīgs maksimāli ātri. Respektīvi, ja šobrīd ir pilnas slodzes darbs, tad, visticamākais, ātrāk par likumā noteikto vienu mēnesi nomainīt darba vietu nebūs iespējams. Diemžēl - nederēs... :( Ja rodas interese, jautājumi - lūdzu rakstīt uz smirnovs.edgars@gmail.com Pald
 7. Autor, met mieru... :) Darbs, ko Tu uzdod, maksā entās reizes vairāk par to, ko Tu vēlies maksāt...
 8. Sorry, reti te iegriežos... Mans profils te: http://graphicriver.net/user/Smirnoff
 9. To pašu themeforest.NET arī izmantoju... Nu, laikā, kad regulāri uploadoju jaunus itemus, tad 400-600$ menesī pilināja. Tagad kādus 3-4 mēnešus neesmu neko jaunu licis virsū, tad abarots uz pusi ir nokrities.
 10. Ja kāds veic programmisko pusi kādam ar kāršu spēlēm/azartspēlēm saistītam interaktīvam web bāzētam projektam, ar prieku piedalīšos projektā no savas puses piedāvājot visus nepieciešamos vizuālos risinājumus. :)
 11. Nav jau runa par vizuālās iedvesmas trūkumu tēmām, ja es pareizi sapratu Tavu komentāru. :) Idejas UI risinajumiem ir pārpārēm. Trūkst html/css/js kodēšanas un "html pārtransformācijas gatavā tēmā" izpildījuma. :)
 12. Jā, aizmirsu piebilst, ka projekts, protams, ir globāls. Par konkurenci - saprotami. Pat īpaši nemeklējot var atrast pāri par 10, 20, 50 un vairāk premium templates saitus ar dažādākajām cenām un piedāvājumiem. Taču, ielūkojoties dziļāk, ja cilvēks meklē mūsdienīgu, stilīgu, modernu, top-kvalitātes darbu, atbirst vismaz 90% no pretendentiem. Paskatoties nopietnāk, paliek aptuveni 10 saiti, kas piedāvā top-kvalitātes produktus. Viens WordPresam, otrs drupalam, trešais joomlai u.t.t., devītais un desmitais - visam kam. Meklējot ko specifisku, ne tikai modernu, bet arī kādai specifiskai niš
 13. Sveicināti! Jau labu laiku fonā ir doma par web projekta izveidi, kurš piedāvātu iegādāties (lejuplādēt) dažādas tēmas (vizuālos risinajumus), dažādiem populārākajiem Open Source CMS, blogu dzinējiem, forumiem u.tml., kā piemēram - Drupal, WordPress, Joomla, Magento, OScommerce u.t.t. Saprotama lieta, ka nekādu miljonu nenopelnīs, bet, ja šīs tēmas būs augstas kvalitātes, tad, esmu parliecināts, kaut kādam pasīvajam ienākumam ar laiku vajadzētu izveidoties. Esmu web dizaineris, pēc nepieciešamības varu pats arī griezt dizainus un rakstīt HTML/CSS. Man jautājums, kā jau pēc foru
 14. Kā augstāk rakstīts: un arī turpinajums, lai necitētu palagu - tur viss ir šķērsām. Nevaru runāt citu web dizaineru vārdā, bet es web dizainu veidoju pēc šādiem principiem: 1. Izdibinu no pasūtītāja maksimāli daudz gan par biznesa specifiku, gan par potenciālo mājas lapas mērķauditoriju. 2. Izprotu, izanalizēju, kāds ir galvenais šīs topošās mājas lapas vēstījums apmeklētājam. Ko mēs rādam apmeklētajam, un ko gribam saņemt pretī. 3. Izplānoju majas lapas navigācijas un satura arhitektūru. 4. Izstrādāju un piedāvāju pirmās lapas prototipu, elementu izkārtojumu un uzsvaru (akcentu)
×
×
 • Create New...