Jump to content
php.lv forumi

rnc

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  66
 • Joined

 • Last visited

About rnc

 • Birthday 08/27/1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://rinalds.madona.lv
 • ICQ
  0

rnc's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Cik patīkami redzēt atjautīgus risinājumus.
 2. <?php echo file_get_contents('http://www.google.lv'); ?>
 3. Ja nu tomēr nekas nesanāk, tad easyphp.
 4. Paldies par ieteikumiem. Škiet, ka nebūs grūti atrisināt problēmu ar informācijas nodošanu otram skriptam. Bet ejot pa ielu, domāju par šo visu :-) un man radās jautājums. Kā tas nākas, ka visām bildēm būs links <img src="bilde.php" />. Tas tak nav reāli? Piemēram, ja man ir skripts: for ($i=0;$i<=10;$i++) echo 'lalala'; Tad sākumā PHP tos visus echo savāc un tad sūta pārlūkprogrammai, vai pēc katras cikla reizes to dara? Tad arī galu galā iznāks tā, ka ja arī man tās informācija ub3rl337i tiks nodota bildes.php skriptam, tad galu galā pārlukprogramma, kad saņems gatavu kodu, pieprasīs bildes.php, bildes.php paņems pēdējo ierakstu no tā txt faila un izģenērēs visur vienādas bildes... Jo dziļāk mežā, jo vairāk koku. Laikam jāizmanto vienkārša metode un viss būs kārtība.
 5. Man ir radies jautājusm par pašu PHP darbību. Tātad, pieņemsim, ka ir cilvēks A un cilvēks B. Ir serveris (S) kuram ir uzinstalēts kaut kāds web serveris ar PHP. Uz servera mētājas skripts (lai labāk izprastu manu jautājumu, pieņemsim, ka šī skripta apstrādei vajag 3sec.). A un B vienlaicīgi S izdara pieprasījumu šim skriptam. Protams, tas vienlaicīgi ir tīri cilvēciska nozīme, tehniski tāpat ir dažu milisekunžu starpība. Katrā gadijumā iznāk tā, ka B izdara pieprasījumu tad, kad serveris vēl nav apstrādājis A pieprasījumu. Kas notiek šajā gadijumā? Vai serveris sāk B pieprasījumu apstrādāt paralēli A pieprasījumam, vai tikai tad kad A pieprasījums ir apstrādāts? Kādēļ man radās šis jautājums? Tādēļ, jo vēlos uzveidot galeriju. Man ir skripts, kas apstrādā (pareizāk sakot samazina bildi) bilde.php, var izmantot šādu variantu.. <img src="bilde.php?path=bumba.jpg" alt="lalal" /> Bet tīri principa pēc, es gribu padot šim bilde.php skriptam, bildes linku tā, lai jūzeri to neredz. Ir ideja to realizēt, izmantojot kādu atsevišku failu. Piemēram, skripts index.php nolasa bildi no direktorijas, bildes linku ieraksta txt failā, pēc tam pieprasa to <img src="bilde.php" />, bet bilde.php to nolasa no ši faila... Ceru, jūs saprotiet, kādēļ ši pirmā jautājuma daļa tāda.. Galerijas risinājums pagaidām nav tas svarīgākais, ziņkāre par pašu PHP darbību..
 6. Jau kādu laiku ņemos ap šo skriptu, bet nekas prātīgs nav iznācis. Varbūt kāds var palabot? Pēc būtības man vajag tikai pašu pamatu, lai nosūtīt var, visas security lietas pagaidām nav primārais (bet nu info par tām arī nenāktu par sliktu). Pagaidu uzkodētais, bet nestrādājošais variants: rMail()
 7. <?php $f = file('lala.txt'); for ($i=0;$i<=14;$i++) { echo $f[$i].'<br>'; } ?> Raksti tāpat faila beigās, bet kad nolasi, tad apgriez otrādāk. Apskaties f-ju array_reverse(); :-)
 8. Man kā datoriķus nebeigušam (i pat nesākušam) cilvēkam rodas jautājums, kas ir AWL binārajs koks ?
 9. Iespējams, ka Tev ir vajadzīgs wordwrap(), bet ja nu tiešām vajag IZMEST tos vārdus, tad piemēram vareētu kaut kā šādi. <?php $teksts = "te ir tas teksts ar visiem garajiem un iisajiem vaardiem"; $garums = 100; $wordArr = explode(" ",$teksts); foreach ($wordArr as $word) if(strlen($word) <= $garums) $newArr[] = $word; $teksts = implode(" ",$newArr); echo $teksts; ?> Nezinu vai strādā, neesu testējis, bet ideja ir ~ tāda. Gan jau, ka kādam ienāks prātā kaut kas labāks :-) Iespējams, ka to var izdarīt ar regulārajām izteiksmēm, bet neesu pārliecināts.
 10. Tātad, varētu būt apmēram šādi. 1) Tev ir teksta fails, piemēram lamuvardi.txt Viņa sastāvs ir šāds. fuck bitch daunis pimpis Katrā rindā savs lamuvārds. Taisam f-ju. function strip_bad_words($teksts,$fails) { $o = file($fails); for ($i=0;$i<=count($o);$i++) { $badword = trim($o[$i]); $teksts = str_replace($badword,str_repeat("*",strlen($badword)),$teksts); } return $teksts; } Tad pielietojam :-) $teksts = 'fuck you bitch, daunis, gejs, lalala'; $fails = 'lamuvardi.txt'; $teksts = strip_bad_words($teksts,$fails); echo $teksts; Ceru, ka tas ir tas ko vajadzēja :-)
 11. rnc

  pazinjojumi

  Nezinu tieši kā, bet manuprāt tas ir realizējams ar JavaScript, kaut gan, visiem browseriem nav aktivizēts javascripts.
 12. rnc

  RTF ar PHP

  Gūglējot atradu "RTF Generator Class". Nezinu kas tur kā ir, skaties pats ;-)
 13. Kāpēc vajag vēl vienu lauciņu full, un skatīties vai tajā ir 1 vai 0 ? Var uzreiz paskatīties vai turpinājuma laukums ir tukš vai pilns.
 14. Vēl gan jau tev vajga lauciņu - time :-), kur Tu uzglabāsi raksta pievienošanas laiku.
 15. Mmm.. no vienas uz otru vai tad nav vieglāk, ja infa tiek glabāta failos? c/v ? :-)
×
×
 • Create New...