Jump to content
php.lv forumi

Rinards

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Rinards's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Es atnācu šeit pēc padoma un/vai palīdzības nevis pēc kritikas. Ja grib palīdz, ja nē, tad nē. Mācos ko varu, jo man vajag rezultātu. Un Kāds te vispār sakars naudai?
 2. Laikam vajadzēja uzsvērt uz kur likt, iegaju abos linkos, sapratu par ko iet runa, bet ja godīgi nezinu kur tieši likt, jo pats vēl tik labi šito štelli nesaprotu. Teikšu godīgi, nemāku un nezinu kur salikt, daduz jāmācās! :)
 3. Manās rokās ieklīdis šāds skripts: <?php //Vajadzīga palīdzība, greizies "http://www.majaslapa.lv/" forumā sadaļā "Problēmas un Risinājumi" //Iestatījumi include_once('forums/conf_global.php'); //Ceļš uz foruma configurācijas failu. define('WWW','http://www.majaslapa.lv/'); //Mājaslapas adrese $link = mysql_connect($INFO['sql_host'],$INFO['sql_user'],$INFO['sql_pass']); mysql_query('use '.$INFO['sql_database'].';'); $userlist = ''; $result = mysql_query('select t1.id,t1.members_display_name,t2.avatar_location from '.$INFO['sql_tbl_prefix'].'members t1 join '.$INFO['sql_tbl_prefix'].'member_extra t2 on (t1.id = t2.id);'); if (!empty($result)) { while ($r = mysql_fetch_array($result)) { if(empty($r[2])) { $r[2] = 'avatar.png'; } $userlist .='<p style="float:left; margin:3px;"> <a href="'.WWW.'forums/index.php?showuser='.$r[0].'"> <img style="width:100px; height:100px;" src="'.WWW.'forums/uploads/'.$r[2].'" alt="'.$r[1].'" /><br/> '.$r[1].'</a> </p>'; } } $userlist .='<div style="font-size:0em; clear: both;"></div>'; echo $userlist; mysql_close($link); ?> Bēt skriptā ir nepilnības kuras es pats nezinu kā izlabot. Pirmā būtu, viņš parāda ipb foruma lietotāju uploadotos avatarus ar katra lietotāja id, tas takā būtu ok, bet nepilnība sākās tajā, ka ja cilvēks ir izvēlējies pievienot savu avataru caur linku tad tas neparādās un izmetās 404 error - not found, un bildes links būtu sekojošs > http://www.majaslapa.lv/forums/uploads/http://www.bildites.lv/asdafeasefaef. Kāda komanda un kur tieši būtu jāliek, ja es gribu lai parādās bilde no linka vienlaikus strādājot arī uploadoto bilžu izvilkšanu un neesamības gadījumā avatar.png no uploads sekcijas? Un otra nepilnība būtu tas ka vajadzētu sadalīt tā lai izvilkto izvilkto lietotāju rezultāti dalās pa lapām, piemēram 20 rezultāti lapā. Ar cieņu, Rinards
 4. neuploado failu, met erroru. Vai ir iespēja šeit postot linku? nedabūšu pa biksēm? Vnk zinu ka daudzkur nevar!
 5. IR problēma tāda, atradu upload skriptu kurš man nestrādā. <!-- The data encoding type, enctype, MUST be specified as below --> <form enctype="multipart/form-data" action="_URL_" method="POST"> <!-- MAX_FILE_SIZE must precede the file input field --> <input type="hidden" name="MAX_FILE_SIZE" value="30000" /> <!-- Name of input element determines name in $_FILES array --> Send this file: <input name="userfile" type="file" /> <input type="submit" value="Send File" /> </form> <?php // In PHP versions earlier than 4.1.0, $HTTP_POST_FILES should be used instead // of $_FILES. $uploaddir = 'Files/'; $uploadfile = $uploaddir . basename($_FILES['userfile']['name']); echo '<pre>'; if (move_uploaded_file($_FILES['userfile']['tmp_name'], $uploadfile)) { echo "File is valid, and was successfully uploaded.\n"; } else { echo "Possible file upload attack!\n"; } echo 'Here is some more debugging info:'; print_r($_FILES); print "</pre>"; ?> Kas varētu būt nepareizi? Un vai drīkst plugina piemera linku no manas majas lapas iekopēt kur tas atrodas?
 6. Hmm, sapratu tavu domu bet video skripts ir dusciņ savādāk uzbūvēts, varbūt vari atsūtīt pa PM skype lai varu apstāstīt? Jo tiešām netieku viens pats galā. Un zinu ka šis nelīdzēs.
 7. tātad, vēlos ielikt draugiem say pogu savā video sadaļā, Man esošais ieteikt skripts: <center><a href="#" onclick="DraugiemSay('tiripiri.lv Klipu sadaļa.', 'http://www.chikibumbum.lv/klipi.php', 'puupuu')"><img src="images/ieteikt-draugiem.png" style="padding-right:5px;" border="0"></a></b></center> <span class='padding-top:0px;'></span> Otrs kods lai dabotos skripts kas iekļaujas indeksā: <script> function DraugiemSay( title, url, titlePrefix ){ window.open( 'http://www.draugiem.lv/say/ext/add.php?title=' + encodeURIComponent( title ) + '&link=' + encodeURIComponent( url ) + ( titlePrefix ? '&titlePrefix=' + encodeURIComponent( titlePrefix ) : '' ), '', 'location=1,status=1,scrollbars=0,resizable=0,width=530,height=400' ); return false; } </script> Bet ideja ir tāda, ka es gribu lai video linku un nosaukumu ņem no noteiktas vietas esošajā lapā, kā man norādīt šitajā draugiem skriptā lai lasa video nosaukumu tajā vietā kur tas lapā atrodas?? Un tad arī to pašu gribētu izdarīt arī ar klipu sadaļu,lai piemēram augšā būtu www.majaslapa.lv // video nosaukums. Cik noprotu tam vajadzētu būt saistītam ar šo <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN""http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"> <head> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> <title>WWW.nannaaa.LV // Klipi //</title> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="style.css" /> <link rel="shortcut icon" href="http://www.majslapa.lv/favicon.gif" /> <META HTTP-EQUIV="Pragma" CONTENT="no-cache"> </head> Video skripts pats par sevi datubāzi neizmanto, bet veido failu kurā ietilps viens virs otra šādi dati. 1293309833|jiJrbtgswuk|Rinards|Alexis Jordan - Happiness | Cik noprotu atkodējums būtu Pats nezinu =)|video links|ievietoja|nosaukums Centos izstastīt problēmu pēc iespējas sīkāk un detalizētāk lai Jūs saprastu kas par lietu. P.S. Merry x-mas and a happy new year! :)
 8. Atrisinaju problēmu! Paldies visiem! TC!
 9. Tātad sveiki! IR problēma tāda, cenšos ipb forumam novākt defaulto headeri, caur ACP paņēmu un izdzēsu logo linku kas defaultā ir logo4.jpg (ja nemaldos) Bet lieta ir tāda ka paliek vēl viens nevēlams objekts, un tas būtu defaultā līnija kas paliek zem logo4, bildes nosaukums ir tile_back.gif, bet es vinu caur ACP nevienā css un index failā nevaru atrast, vai arī man ir līki pirksti. gribēju izdzēst <% BOARD HEADER %>no indeksa bet līdz ar to mājas lapas (tb foruma) dažas mazas bet vitālas detaļas nestrādā. Ka piemēram teksta formatēšanas, funkcijas topiku atzīmēšanas utt. Tāpēc nolēmu izrediģēt pašu headeri, bet pie šī apstājos. P,S. Pievienoju bildi! P,S,S. Priecīgus x-mas un jauno gadu!
 10. Atkodu to, ka ir vaina skriptos! Kā man viņus nodalīt lai nevajadzētu kaudzi ar index failiem taisīt?
 11. Tātad - ir sekojoša lieta, man ir problēmas ar manu mājas lapu ievietojot skriptu tā saucamajā jaunumu sadaļā >>> Kur atzīmēts "ŠEIT" Tur es ievietoju skriptu, bet tas vnk ibojā lapu noslidinot visu labo sleju zem tā. Galvenā ideja ko es vēlos uzzināt ir - vai nav tāda iespēja ka es šo skriptu ieliktu tādā kā saucamajā "kastē" (ajax mēģināju, tas pats), kur viņš netraucētu visam dizainam un nebojātu gaisu. Lai būtu skaidrāk vēlos ielikt sms shop skriptus (tie ir arī tie kas bojā gaisu) Un praktiski arī lai visus piemēram varētu salikt lai nospiežot uz attiecīgas pogas viņš katrs atsevišķi rādās. Vai tas ir iespējams? Btw: draudzējos ar māti gugli, bet viņa maita neko nerāda XD. Gaidu Jūsu palīdzību!
×
×
 • Create New...