Jump to content
php.lv forumi

persix

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by persix

 1. Vai kaaads vareetu ieteikt kadu skriptu kas generee thumbnails no dazhaadiem videofailiem un bildem !!! Atradu ffmpeg, vai ir veel kadas alternatiivas?
 2. SELECT group_id, count(id) as num FROM `surftipps` group by group_id pats atbildeju uz savu jautajumu :D
 3. Pabraukaju pa forumu, bet nekop ipasi neatradu! Tatad ir tabula ar lauku group_id ar grupas id ierakstu. Tatad ir jauzzin kura grupa ir vismazak izmantota! Piemeram grup_id = 1 atkartojas 3 reizes grup_id = 3 atkartojas 2 reizes, utt. tas nozime, ka grupa numur 3 izmantota mazak jo tabula ierakstita tikai 2 reizes! Ceru ka murgojums ir izsprasts! :)
 4. Labi, labi, labi! Nu jau laikam tiešām ir pietiekoši daudz rakstīc. Likšu visu kopā un tad jau redzēs. Pagaidām tēma ir izbeigta, bet tikai pagaidām! :D Nu tik tiešām jautājums ir izsmelts! liels paldies visiem!
 5. Princitā ar pogas nospiešanu un scriptu kurš izštuko kur to lielikt būtu pilniģi jauķi, bet jautājums, kādā veidā, tad lai scripts izčeko kur jāliek tas teksts, ja nav nekādas norādes, ķeksīša vai iecirsta roba?
 6. Ideja jau ir uztaisit unversalu scriptu, kas atrastu ievadlauku, kur ir novietoc kursors, un tad uzkliksķinot uz pogas, kas ir arpus šī ievadlauka, pievienot tur textu. :D
 7. vai tad puķītes vairs nav topā. :D Nu ir podziņa uz kuras uzzspiežot tiek ievietoc teksts ievadlaukā, bet pirms tam ir jānosaka šī ievadlauka "name"!
 8. Restektīvi, tas nozīmē to, ka man ir aktīvi jālieto šis ievadlauks, bet ja es šo lauku nelietoju, tobiš atkal atgriežamies pie sakuma, insert text in textfield, no teikts teksts ievadlauka, bet pirms tam ir jazina kuraja ievadlauka ir jaievieto!
 9. Nu un ja visi ievadlauki ir aizpildīti? :) Varbūt tas arī būtu vieglāk, bet diemžēl man tas neder! Cik jauķi apzināties, ka latviešu valodā ir ļoti daudz kursoru!!!! :D
 10. Nu principā ideja jau ir noteikt ievadformas "name". Laikam jau atkal neskaidri :) Vienigā mana doma ir tā, ka šī lauka name varētu noteik pēc tā kur atrodas klaviatūras kursors, ja viņs atrodas ievadlaukā 1, tad ši lauka name ir tads un tads, ja 2 tad tads un tāds. Ceru, ka izskaidroju!
 11. Un tagad pilns jautajums???? :D Cik noprotu, tad šis variants darbojas, ja uzklikskini uz ievadlauka, bet, ja sis butons ir kaut kur ārpus ievadlauka?
 12. Sveicieni! Vai ir iespejams noteikt texta lauka nosaukumu "name" kurā atrodas kursors, ar javascript palidzibu? :rolleyes:
 13. es par otro variantu, bet mazliet modificētu! Es izmantoju tādu metodi, ka katrai valodai ir sava datubāze. Tas ir datubāzes saucās piemēram dati_lv, dati_ru, dati_en. Atkarībā no izvēlētās valodas, tiek pielikti sie lv, en ,vai ru! Nezinu protams cik tas ir korekti izejot no programmēšanas valodas! Valodas piereģistrēšanai izmantoju sessijas!
 14. Šo problēmu tādā veidā ari atrisināju, ka uztaisiju php funkciju! function dati($msg) { echo ( "\n <script LANGUAGE='JavaScript'>\n" . " <!-- \n" . " window.opener.saites.teksts.value+='$msg';\n" . " //--> \n" . " </script>\n" ); } <?php include_once"function.php"; if (isset($ieladet)) { $uploaddir = 'faili/'; $uploadfile = $uploaddir . $_FILES['userfile']['name']; print "<pre>"; if (move_uploaded_file($_FILES['userfile']['tmp_name'], $uploadfile)) { print "Fails ir ielādēts uz servera! <br>"; print "Kaut kas vairāk par failu:\n"; print_r($_FILES); $msg="<a href=\"faili/".$_FILES['userfile']['name']."\">".$_FILES['userfile']['name']."</a>"; dati("$msg"); } else { print "Fails nav lejupielādēts!"; } print "</pre>"; } ?> Vai vari atbildēt uz jautajumu, kas skar formas un ievades lauka names nolasišanu?
 15. Nu ar šo problēmu tiku arī galā, bet līdz ko atrisini vienu problēmu sākas jaunas! Vai ir iespējams noteikt formas name un ievades lauka name? :huh:
 16. Ok! Bet atkal saskaros ar probu! Lidz ko ielieku 'tas un šis' vieta kadu mainigo, kam ir pieskirta vertiba ar php palidzibu, vins to nesaprot, tobis nezin php vertibas, vai ir kada cita iespeja?
 17. Mazliet pielaboju, tikai nezinu vai korekti vai ne, bet nu gala rezultata viss vorkojas :D <script> function dati() { teksts=window.opener.saites.teksts.value + 'tas un šis'; window.opener.saites.teksts.value=teksts; } </script> Liels paldies! :rolleyes:
 18. Nu tas viss skaisti strada, bet ir tada problema, ka tiek izdzests ieprieksejais teksts! Vai ir iespejams to izdarit neizdzešot iepriekšejo tekstu no textarea??
 19. Laikam jau atkal izskaidroju loti nesaprotami! Tatad viens koda gabals, kas ir faila uploads http://paste.php.lv/1504 Un otrs ir ievades forma http://paste.php.lv/1506 No ievades formas var atvert ielades formu, un tad lai no ielades formas nodotu datus uz ievades formu, neizdzēšot jau eksistējošos datus ievades formā
 20. Problēmas būtība ir ļoti vienkārša! Man ir upload scripts, kuru izmantoju, lai ielādētu failus. Tatad ir kaut kāda informācijas ievades forma ar lauku, kas ir textarea un tad ir links uz php failu kas nodarbojas ar failu uploadu uz servera, ja es velos upload failu uz tad izmantoju to. Un jautajums, vai ir iespejams no vienas lapas ielikt otras lapas textarea lauka informaciju, lai neizdzēstu iepriekšējo infu no textarea, tas ir domats, lai ieliktu linku uz uploada failu!
 21. OK! Paldies! Ar to nu it ka butu viiss! Bet ka vienmer rodas jaunas proglemas! :) Tadatd, Man ir izveidota funkcija ar repleisiem, kuru es izmantoju pie datu ievades, un seit rodas problema, dati uz so funkciju tiek nosutit un repleisoti, bet kada veida es sos datus varetu dabut atpakal? :blink:
 22. Vel kads jautajums, kas attiecas uz temu! Vai es varu uzreiz tris mainigos ar tajos esosajiem datiem uzreiz nobraukt pa labojoso masivu?
 23. LOti veletos aplukot kadu login scriptu, kur tiek izmantotas sessijas. Pats nemos un man nu nekadigi nesanak. Iesviedisu savejo varbut kads palidzes atrast kludzu! http://paste.php.lv/1159
 24. TAs nozime, ka es jebkura vieta un laika varu parbaudit sessijas vertibas uz to pareizibu ar maniem mainigajiem? Liels paldies! :lol:
×
×
 • Create New...