Jump to content
php.lv forumi

vincister

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About vincister

 • Rank
  Māceklis

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Sin City
 1. vincister

  git

  Serverī repozitorijam izveido post-update hook, kas taisa checkout uz server root.
 2. setxkbmap -layout lv -variant apostrophe
 3. http://php.lv/f/topic/20477-ietvaru-aptauja/
 4. Būtu korekti un jauki, ja aptaujas autors rezultātus šeit, pēcāk, publicētu.
 5. SFTP ar publisko atslēgu autorizāciju, atslēgas sargā passphrase. Pareizi, lien tikai autoritatīvos. :)
 6. Vienreiz esmu atjauninājis Redmine, nedaudz bija jāpačakarējās, galvenokārt ar konfigurācijas failu nesaderībām. Man gan šamais dzīvo uz Gentoo, tāpēc par Ubuntu nemācēšu teikt. Bet arī labprāt dzirdētu argumentus, kas viņā ir tik slikts un ar uguni nīdējams? Un ko tad lietojiet tā vietā?
 7. Google pati izdomā. Ja uzskati, ka tam tur nebūtu jāatrodas, Webmaster tools var izvēlēties kādu no šiem "sitelinks" apspiest un tā vietā Google izvēlesies citu.
 8. Jaukšana (hashing) ir funkcija, kas izveido kontrolsummu kādiem datiem, datus iegūt atpakaļ nav iespējams, jo tie nemaz netiek glabāti. Šifrēšana (encryption), savukārt, paredz datu ieguvi atpakaļ - atšifrēšanu (decryption). Būtu labi šos terminus nejaukt.
 9. Nē. Ja Tevi interesē servisi, kas piedāvā uzturēt git repozitorijus, tad piemēram http://www.bitbucket.org dod iespēju veidot arī privātus. Bet šāda servisa izmantošanai nav nekā kopīga ar automātisku pārsūtīšanu uz web serveri. Tas, ko es augstāk ieteicu, ir pašam uz saviem serveriem uzstādīt git repozitorijus un atbilstoši konfigurēt.
 10. Boolean, jo Tavs pieprasījums atgriež tukšu kopu - false. Vispirms jau derētu pārbaudīt vai rezultāts vispār ir iegūts, pirms to apstrādāt.
 11. Atbilde ir HTTPS. Bez HTTPS var mēģināt izlīdzēties ar password challenge. 1. Serveris kopā ar login formu nosūta challenge string, kas, protams, katru reizi ir unikāls. 2. Klienta pusē JS paroli kopā ar šo challenge nohešo un sūta atpakaļ. 3. Servera pusē atliek vien pārbaudīt. Šādi tiek nosacīti pasargāts pret iespēju nosnifotu hash iebarot serverim. Bet vēlreiz, tikai https būs drošs.
 12. Ar GIT shēma varētu būt šāda. 1. Repozitorijs uz testa servera, kuram post-update hook automātiski izčeko jaunumus uz htdocs vai nu kur tiem jānonāk. Tātad katru reizi taisot push to remote viss skaisti nonāk savā vietā. 2. Reālajā serverī, pēc veiksmīgas darbošanās testā, manuāli izčeko jaunāko versiju. Uz testa servera, droši vien, Gitosis vai Gitolite.
 13. Pārbaudīt vairāk kā tikai faila paplašinājumu un neļaut izpildīt failus no upload direktorijas. http://corpocrat.com...-upload-in-php/
 14. Nu beidz, cik to lieto un cik liela iespēja ar to saskarties dzīvē. :)
×
×
 • Create New...