Jump to content
php.lv forumi

max

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

About max

 • Rank
  Māceklis
 • Birthday 01/26/1986

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ventspils

Recent Profile Visitors

7987 profile views
 1. max

  Meklēju CakePHP koderi

  Ko jūs tur čīkstat un murgojat? Rakstīts - kam interesē, rakstat, sarunāsim. Zinājāt, ka ne viss, ko piedāvā ir appisiens par 100eur/mēn? Neesmu darba devējs, atminējos par šo lapu, kur savulaik (gadi 9 atpakaļ) tusējās sakarīgi purni, bet izskatās, ka palikuši vien čīkstētāji un citādi kadri, kuriem dzīvē nav paveicies. Pats pa brīviem brīžiem taisu un čubinu šim ārzemju klientam veiklau jau vairākus gadus, bet, diemžēl, dzīvē daudzas izmaiņas kā rezultātā vairs netieku galā ar termiņiem un vēlos visu nodot kāda cita rokās. Kas kodē cakephp (ja te tādi ir), nemīžat un atrakstat, nodibināsiet normālus kontaktus ar sakarīgu kantori, kur brīvos brīžos piehaltūrēt. Nenožēlos. Pārējie, kam tikai gribas iepļūtīt - laipni lūgti citos topikos.
 2. max

  Meklēju CakePHP koderi

  Raksti tā, it kā būtu minēts, ka nepiedāvā 2K uz rokas.
 3. Sveiki. Nepieciešamas prasmīgas rokas interneta veikala pabeigšanai un turpmākajai uzturēšanai, darbs remote. Nepieciešams programmētājs, kas prot un māk CakePHP, mysql, jquery, bootstrap, html5, css, vēlamas iemaņas ar git versiju kontroles sistēmu un linux. Detaļas PM.
 4. max

  Sludinājuma dēlis

  Tas, ka PHP + DB + js un taml pamatlietas, tas viss ir skaidrs, šobrīd lielākais klupšanas akmens = izdoma :)
 5. max

  Sludinājuma dēlis

  Es nepretendēju uztaisīt kaut ko labāku/konkurējošāku vai whatever. Es lūdzu padomu, kā labāk veidot tehniski. Lokālajai avīzei ir interneta versija sludinājumiem un ir plānā uztaisīt "apgreidu" uz ko nedaudz labāku. Savas izaugsmes pēc un lai lietotājam būtu ērtāk meklēt, pievienot un taml.
 6. Čau, čau, kolēģi. Ir nepieciešams uzveidot pavisam vienkāršu sludinājuma dēli, bet ar customizētām sludinājumu kategorijām/sadaļām, līdzīgi kā ss.lv. Gribu idejas kā būtu vienkāršāk/labāk to visu taisīt, proti, ka katrai sadaļai ir bez mazam vai savs layouts, ja tā to var nodēvēt, - ar saviem aizpildāmajiem fieldiem, dropdown menučiem un taml. Piemēram, ja sadaļa ir auto, tad jābūt dropdown menu ar krāsām/markām un taml, ja tā ir māja, tad jābūt iespējai ievadīt kvadrātmetrus etc. Idejas? :)
 7. EdgarsA, kur šādu informāciju var iegūt?
 8. Offtopic: Maaren, klients hostē savu lapu kur vēlas. Izstrādātājam ar to nav nekāda sakara, ya know..
 9. max

  Meklēju web dizaineri

  Sveiki. Neceru īpaši te ko atrast, bet varbūt tomēr ir kāds tiešām spējīgs web dizaineris, kas vēlas šad un tad papildus nopelnīt? Portfolio un aptuvenos izcenojumus uz PM! :) Pateicos jau iepriekš.
 10. max

  Kā tu programmē?

  Parasti kodēju tā, lai pats saprastu + citi, ja nu kadreiz rodas tāda vajadzība. Screenšotā CakePHP 1.2.x + EditPlus
 11. Sveiki. Radās vajadzība pēc SMS risinājumiem, taču paguuglējot saprotu, ka viss tik vienkārši nav. Iespējas ir daudz un dažādas, taču ir būtiski ar pirmo soli neiekāpt kakā. Iepriekš saskarsme ar ko tādu nav bijusi, tādēļ vaicāju šeit ar cerību atrast zelta vidus ceļu tarifu/servisa/kvalitātes ziņā. Ko iesakat? Kāds būtu jūsu LV SMS gateway tops? Pateicos jau iepriekš.
 12. max

  Session

  Ja 100% direktorija eksistee, tad viennoziimiigi useris, zem kura skrien apacis (vai jebkursh cits web serveris), atrodas citaa grupaa (vai arii ar citu useri), nekaa ir iesetota temp direktorijai. Visbiezhaak shaados gadiijumos, ja direktoriju veido pats, useris un owneris ir root:root. Un ja taa, tad 775 noziimee, ka pilnas tiesiibas ir tikai ownerim un grupai, bet paareji rakstiit nevarees. ls -lah /var/www/htdocs/tmp & vi /etc/httpd/httpd.conf will be your friend :)
 13. max

  Problema koda

  Vispirms saac single-quotes (' nevis ").
 14. max

  Funkcijas gljuks

  Ja no AJAX neko daudz nesaproti, iesaku pameegjinaat jQuery un taa AJAX iebuuveetaas fiichas. Jaabuut galiigam analfabeetam, lai nesaprastu :)
×
×
 • Create New...