Jump to content
php.lv forumi

mmk

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  77
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mmk

 1. mmk

  Dizaineris meklējas

  sak, varbūt teliņš atskriesies :)
 2. Vajag vienam esošam saitam pārtaisīt dizainu un vienam jaunam uzzimēt. Pasūtītājam ir diezgan skaidrs, ko viņš vēlas un ir iepriekšēja pieredze darbā ar dizaineriem. Tā kā sadarbība varētu būt bez daudz sāpīgiem momentiem :) Ja vēlies piedāvāt savus pakalpojumus, vai varbūt vari kādu ieteikt, kam būtu interese, atbildiet komentāros vai uz marcis () gmail.com Danke!
 3. Meklejam spejigu PHP, HTML un MySQL programmetaju, kursh butu gatavs piesaistities kaa friilanceris darbam ar atseviksjiem moduljiem. Bez taa ka koderis tiks ljoti pienacigi finansiali atalogts par savam spejam, tiks piedavats darbs: - pie jaunaam, innovatiivaam tehnologjijaam - starptautiskaa projektaa ar lielaam izaugsmes iespeejaam - komandaa ar augsta liimenja profesionaljiem Veiksmigas sadarbibas gadiijumaa tiks dota iespeja pievienoties darbaa pilnaa slodzee un kljuut par uznjemuma dalibnieku. Prasiibas: Zinaashanas par PHP, HTML un MySQL(PostgreSQL) 2+ gadus Interesentus ludzam rakstiit uz marcis(e)gmail(e)com noraadot paveiktos darbus, zinaashanas un pieredzi, ka ari references.
 4. Sveiki! Variet lūdzu ieteikt kādus resursus, kur palasīties par lapu,portālu ar lielāku par vidējo noslodzi? nu teorija un praksa par datu normalizāciju, cachingu, joiniem, etc, etc.. lasīju rakstus iekš PHPBuilder - diezgan interesanti, varbūt ir vēl kāds/kādi labi resursi?
 5. ideaali! tieshi tas ko mekleeju, un straadaa ar! :) danke.
 6. kad daudz datu dzēš no mysql, tad ir jāpalaiž komanda optimize, kad tabulu pārindeksē un samazinā izmērus. postgresql ir kaut kas tāds līdzīgs? neesmu neko atradis. un pieredze rāda, ka dzēšot daudz datu ieks psql, tabulas un indeksa izmērs automātiski nemainās..
 7. labs jautājums! ;) tas arī bija putty, tikai ne īstais. tagad man rāda, ka unknown command.
 8. ok, iegāju biki savādāk. un uz pg_dump --help dabūju: unknown command "pg_dump"
 9. WinSCP: this is end-of-file:0 a ko šis msg nozīmē?
 10. joprojām: WinSCP: this is end-of-file:0 varbūt tur nav nodefinēts PATH tai komandai?
 11. shitāds rezultāts: WinSCP: this is end-of-file:0
 12. laikam neļauj. nepildās ne vella! :)
 13. neesu, neesu! :) vienkaarshi esu lietojis putty, lai kopeetu failus uz servera.
 14. tagad jau ir biki skaidrāks. ar putty esmu strādājis. ko tu biji domājis ar to PATH?
 15. tas nozīmē, ka man nav jāuztraucas par unix serveriem un to konfigurācijām.
 16. nav mana kaste. ir hostinga kaste.
 17. vopshem tam pg_dump failam ir jābūt uz servera?
 18. hmm, kas ir pg_dump tūlis? <_<
 19. tb, ar pg_dump no lokaalaas kaarbas caur SSH piekonekteeties pie remote kastes un tad veikt dumpus, ja?
 20. ok, uz lokālās kārba (Win) es shito visu varu palaist caur CMD. a kā uz remote hostinga kastes? tur laikam ir freebsd.
 21. tātad, lasu manuāli, lai veiktu dumpu ir jāraksta komanda: pg_dump dbname > outfile outfile vietā faila nosaukums. tur vēl ir rakstīts, ka es to mierīgi varu veikt no jebkuras vietas ar remote connection.. kā tas īsti ir veicams? kur tā komanda ir jāraksta? kvērijs tas tak nav, ne? MySQL laikam ir kaut kas ļoti līdzīgs.
 22. mmk

  meklēju hostingu

  ok, palasiijos. tātād serveris.lv ir puslīdz ok. jāpadomā. ko tu piedāvā?
 23. Sveiki! Variet ieteikt kādu hostingu, kas maksātu līdz 5 latiem mēnesī? Vēlams mazāk. Ir nepieciešamība pēc aptuveni 100MB, ar mysql un e-pastiem?? Ir kādas atsauksmes par serveris.lv ? Tur shamiem nebremzē pasākums? MMK
×
×
 • Create New...