Jump to content
php.lv forumi

Milzu Lempis

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About Milzu Lempis

 • Rank
  Māceklis

Profile Information

 • Location
  Rīga
 1. javā esmu lietojis šo: http://jumploader.com/ ir ļoti ok. viss vadāms ar javascript. var latviskot ja vajag. dokumentācija arī ok. man strādāja tā, ka klāt bija arī forma, kuru bija obligāti jāaizpilda un tad ar nosūtījās ar ajax, kurš padeva tālāk uploaderim id ar ko pieglabāt failus. + bija tāds, ka var failus ar zip saspiest, tāpat var norādīt max daļu - tipa http uploads ar 1Mb un tad php skripts beigās visu savieno.
 2. Nez vai viņi liek pa taisno tavu html vai paši parsē un paņem tikai noteiktas lietas. Ja pa taisno, tad flash pats nemaz visus html tagus nesuportēja (jāskatās konkrētas versijas manuālī), bet ja viņi paši parsē, tad vispār ņem tikai viņu definētās vērtības. (piemēram hicolor). Vai tad dokumentācijas nekādas līdz nebija?
 3. diena laba! es te biju uztaisījis papildus kolāciju cp1257, kas kārto burtus attiecīgi "AĀBCČ..ZŽaābcč....zž". bet man veiksmīgi izdevās viņu nozaudēt :( Otreiz rakstīt slinkums. varbūt kādam ir? Iepriekšējos topikos atradu tādu, kas kārto Āā, bet gribētos arī Case sensitive. Varbūt kādam ir un var padalīties? paldies!
 4. oo - tad jau man laikam dabiski atslēdzas citi smadzeņu apgabali, jo kad sāku programmēt, tad apkārt viss pazūd :) Kolēģi smejas, ka esmu iegājis matrixā. Varu mierīgi atbildēt uz telefona zvanu un pēc tam vispār neatcerēties par ko runāju!
 5. Tad jau labāk SELECT id, tekstins FROM tabulina where id=$rand, ja id ir int un primary key. un parasti tabulās tā ir... Protams, ja nav caurumu u.tmldz.
 6. pārmetumi vietā, turpmāk mēģināšu laboties...
 7. nea :) - jo izdzēsu tā kā negribēju, lai redzat domain. bet doma laba...
 8. Ar sintaksi problēmas nav - esmu vienkārši te nepareizi ievietojis - tur sākumā bija print '.....
 9. diena laba! Īsti nesaprotu kādus header man jānosūta, lai situācijā, kad bildi norādu šādi: <img alt="test.jpg" src="'.$_SERVER["REQUEST_URI"].'&src=1"> un attiecīgi if (isset($_GET['src'])) { $class= new bilde(); $bilde = $class->get_bilde($params); header("Content-type: image/jpg"); header("Content-Disposition: inline; filename=".$bilde['name']); header("Content-Transfer-Encoding: binary"); header("Content-Length: ".$bilde['size']); print $bilde['data']; } lietotājs uz bildes nospiežot SaveAs - dabūtu korektu bildes tipu un nosaukumu, nevis tukš
 10. diemžēl šādas iespējas nav, bet ir lieliska iespēja šajā gadījumā dinamiski pārtaisīt savu dizainu uz 800x600 :)
 11. // read from stdin $fd = fopen("php://stdin", "r"); $email = ""; while (!feof($fd)) { $email .= fread($fd, 1024); } fclose($fd);
 12. par 1) uz red hat linux enterprise darīju tā - zem /etc/aliases "email: |script.php" un tad pats skripts vai alias iekš /etc/smrsh
 13. jā nav vajadzīgs regex, bet arī šis neder, jo ja ir vairāki replace, tad 2 reizi mainot "str" izmaina arī manu strong tagu. strtr varētu, bet tam nav case insensitive.
 14. gribēju uzzināt domas par to kā vislabāk risināt šādu situāciju: meklēšanas logā ierakstam lietotāja meklējamos parametrus piem. "jān str". ar ajax atlasās vajadzīgie ieraksti un tiek izdots list view ar atrastajiem rezultātiem. gribētos šajos rezultātos boldēt meklētos - jānis strēle. daru to ar replace uz strong. bet ja es pirmo izmainu "jān", tad mainot "str" man izmaina arī strong tagu. šī problēma ir aprakstīta arī http://lv.php.net/manual/en/function.preg-replace.php pie lietotāju piezīmēm: info at gratisrijden dot nl 02-Oct-2009 05:48 kādā secībā, veidā un ar kādiem princi
 15. sveiki! gribēju uzzināt vai kāds ir strādājis ar subj. un var mani pakonsultēt. domāju uzlabot performanci un izmantot, lai lapas menu, lietotājus un tiesības, kā arī citus vienkāršus select ielasītu ar jau iepriekš parsētiem vaicājumiem, izmantojot persistent connection. nomainu tikai oci_bind_by_name un iegūstu reszultātu. saprotu, ka to var izdarīt viena pieprasījuma ietvaros, bet vai es varu zināt starp dažādiem child procesiem, vai tāds pieprasījums jau ir parsēts un kā to realizēt. ceru, ka sapratāt ko domāju. ja ne uzdodiet jautājumus mēģināšu paskaidrot savādāk.
×
×
 • Create New...