Jump to content
php.lv forumi

spaiks

Moderatori
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About spaiks

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. spaiks

  Vai Var...

  Nu ja tikai SELECT ... LIMIT ... "problēma", tad nu nekāds īpaši nesmukais URL nav vis. Atbilde varētu būt - kā pašam ērtāk. Reti mainīgus mainīgos sesijā, pārējos ar URL. Pie kam $_POST un $_GET kopā nejaucas. Ja nau svarīga pieprasījuma metode - lieto $_REQUEST.
 2. Izprast jeegu - tas jau ir stipri dzilji :) Ja jau orienteejamies uz iesaaceejiem, tad kaa jau mineeju - jaapublicee kods, kas atbilst nokluseetajiem uzstaadiijumiem. Liidz ar to register_globals=off. Nu kaut vai to pashu extract($_POST) saakumaa. Savaadaak peec teejkannas sheemas - uzinstaleeju php, iebliezu skriptinju no php.lv - neiet. Nu labi, teejkanna piemeeram zinaatkaars, paarmeklee sietu atrod, ka pie vainas register_globals=off. Manupraat, tas driizaak piespiediis sho teejkannu izmainiit sho parametru uz on (vienkaarshaak vaizin), nevis izprast jeegu. Taatad ... veel kaadu komentaa
 3. Tātad, tāds ierosinājums - pirms postēt skriptiņus, pačekosim, vai ir ievērots princips register_globals=off. Tas kā nekā ir pēc noklusēšanas pie svaigas instalācijas (ja saits orientējas uz palīdzību arī iesācējiem), un arī drošības ziņā tiek visnotaļ rekomendēts, un vispār tā tam būs būt :D Ierosinu pat ievietot šo priekšlikumu saita noteikumos.
×
×
 • Create New...