Jump to content
php.lv forumi

spaiks

Moderatori
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

spaiks's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. spaiks

  Vai Var...

  Nu ja tikai SELECT ... LIMIT ... "problēma", tad nu nekāds īpaši nesmukais URL nav vis. Atbilde varētu būt - kā pašam ērtāk. Reti mainīgus mainīgos sesijā, pārējos ar URL. Pie kam $_POST un $_GET kopā nejaucas. Ja nau svarīga pieprasījuma metode - lieto $_REQUEST.
 2. Izprast jeegu - tas jau ir stipri dzilji :) Ja jau orienteejamies uz iesaaceejiem, tad kaa jau mineeju - jaapublicee kods, kas atbilst nokluseetajiem uzstaadiijumiem. Liidz ar to register_globals=off. Nu kaut vai to pashu extract($_POST) saakumaa. Savaadaak peec teejkannas sheemas - uzinstaleeju php, iebliezu skriptinju no php.lv - neiet. Nu labi, teejkanna piemeeram zinaatkaars, paarmeklee sietu atrod, ka pie vainas register_globals=off. Manupraat, tas driizaak piespiediis sho teejkannu izmainiit sho parametru uz on (vienkaarshaak vaizin), nevis izprast jeegu. Taatad ... veel kaadu komentaaru par teemu? ;) Jeb mosh noteikumos iekshaa, lai nestaipaas ... gumija.
 3. Tātad, tāds ierosinājums - pirms postēt skriptiņus, pačekosim, vai ir ievērots princips register_globals=off. Tas kā nekā ir pēc noklusēšanas pie svaigas instalācijas (ja saits orientējas uz palīdzību arī iesācējiem), un arī drošības ziņā tiek visnotaļ rekomendēts, un vispār tā tam būs būt :D Ierosinu pat ievietot šo priekšlikumu saita noteikumos.
×
×
 • Create New...