Jump to content
php.lv forumi

melnamambalv

Reģistrētie lietotāji
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

About melnamambalv

  • Birthday 02/27/1985

melnamambalv's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. mhm, bet uz IE 6 neiet. Zinu jau zinu, ka to izmanto tikai kaut kādi mirstīgie, bet man vienalga nav miera. gribās arī IE6. versijā visu ok.
  2. IE kods iekš WP: #searchform { background: url(images/gif/searchform-bg.gif) no-repeat right bottom; } #searchform #searchsubmit { background: url(images/gif/search-btn.gif) no-repeat left top; } .dbx-handle { background:url(images/gif/sidep-handle.gif) no-repeat 0 0; } a.dbx-toggle, a.dbx-toggle:visited { background:url(images/gif/sidep-toggle.gif) no-repeat; } .dbx-content { background: url(images/gif/sidep-bottom.gif) no-repeat 0 100%; } #nav { background: url(images/gif/content-top-bg.gif) no-repeat left top; } #footer { background: url(images/gif/content-bottom-bg.gif) no-repeat; }
  3. Ievads: Lieta tāda, ka vēlos pielabot līdz galam savai lapai css. Ar FF, Operu un visiem džangliem rāda labi, bet IE (gan 7, gan 6. versija) nerāda to, ko vēlos redzēt. Neesmu nekāda profesionāle, tāpēc man ir nepieciešama palīdzība. Problēma: Ieejot manā blogā melnamamba.lv, redzamas orandžie rāmīši. Ejot IE, viņi ir pelēki (tādi kādi bija WP pamatādā), tikai Search ir orandžs. Nu, re, es mēģināju ar px izlabot. Bet tikai kļuva ļaunāk. Rezultātā atmetu tam ar roku, bet vienalga tomēr nav miera. Lūgums: būšu patecīga par padomiem un iespējamiem variantiem, lai savestu kārtībā css.
×
×
  • Create New...