Jump to content
php.lv forumi

Pieduriens

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  121
 • Joined

 • Last visited

About Pieduriens

 • Rank
  Dooh!
 • Birthday 02/16/88

Contact Methods

 • Website URL
  http://karlisweb.me
 • ICQ
  0
 • Skype
  karlis.millers

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia
 • Interests
  Džezā tikai meitenes !!!
 1. Docker's ir čerņa, vai man līkas rokas?

  Wuu, kas tieši nepatika? Failapmaiņa, manuprāt, visnesāpīgākā. Vagrant failā norādi kur būs projekta direktorija un strādāt var no paša hosta. Sinhronizējas, manuprāt, momentā. Par win gan neko nezinu, bet kādas Tev ir prasības pret sistēmu, uz kuras strādā? Kapēc ne kautkas no linux saimes? Ilgtermiņā, personīgi protams, daudz ērtāk, intuitīvāk. Par to "vienādo rezultātu", nu galvenais jau, vienādi php moduļi un versijas, versijas. Bet gan... var jau arī šādi: a2dismod php7.1 a2enmod php5.6 service apache2 restart utt.
 2. Docker's ir čerņa, vai man līkas rokas?

  Nav tik traki. Personīgi, neizmantoju dokeri, bet vagrant. Kādreiz pats sametu mini LAMP. Tad rakstīju custom provision, bet tur ir ko paņemties. Tagad? Kaut vai, šādu img pie vagrant init un miers.
 3. Ievadīt DB ar PHP PDO izmantojot Notepad++

  Viens draugs reiz izteicās: "Katru reizi, kad ieraugu cenas, naudas glabāšanu decimāldaļās, man notrīc kreisās acs plakstiņš".
 4. Servera koda update

  Jā, stāv, un neko sliktu tur neredzu.
 5. Servera koda update

  Noteikti vismaz master/dev braņči. Gitam, vismaz bitbucket, github ir web hooks, kurus vari izpildīt, piemēram, pie push. Nopušo uz masteri -> Webhooks notrigero tavu produkciju -> Produkcija zin, ka jātaisa git pull, composer update/install, gulp, etc.. Komplicētākam projektam vari paskatīties https://deployer.org/ virzienā.
 6. wordpress translate plugins - i guess

  Lai arī kā, daudzvalodība wordpresam nav tas natīvais jājamzirdziņš ;( Būtu vismaz pluginus, kuri atbild par valodām nosaucis, kas tur sainstalēti, savādāk jāzīlē, bet par laimi, šis tas pasaka priekšā ;) Ceru, ka lietots ir kaut kas, nevis no WPML saimes (katra posta valodas versija atsevišķā posta objektā) un citiem man nezināmiem risinājumiem, bet kāds, no qTranslate pluginu saimes. Ja nav, uzliec qTranslateX, konfigurācija salīdzinoši vienkrārša. qTranslateX Tev palīdzēs ar postu, navigācijas, widgetu tulkošanu. Priekš statiskiem stringiem = Loco Translate. Kas attiecas uz pašu jautājumu, īsti nevar neko saprast, no tava "pa soļiem izklāstītā debug" :) Atceries, normāli esot, ka navigācijā, posta title no tā tā paša objekta tilte, ja navigācijā nav pārakstīts uz ko citu, neakarīgi, vai menu izdalīts katrai valodai savs (WPML tips), vai vienā postā visas valodas (qTranslateX) P.S Updeito tos pluginus, ko vari. Pēc wpscana, lapa pacaura.
 7. wp foto galerija

  Kādēļ galerijām vienkārši neizmantot: Šo un šo?
 8. wp foto galerija

  Neatkarīgi no interneta pieslēguma, bilžu lejuplāde uz pārlūku būs jāveic tik un tā, vienalga kur faili atrodas - mākonī pie google vai hostinga. Veidojot kādu projektu, silti iesaku dev workflow pārcelt uz localhost. Faili atradīsies uz tava PC, par interneta pieslēgumu nebūs jāuztraucas iztrādes posmā. Padomā arī pie tā, kā vēlies izkārtot datus, galerijas iekš WP. Dažas idejas: Paņem kaut vai paraugu no WooCommerce - pievieno kā attachment -> glābā katram izvēlētajam postam attachment id kā post_meta. Izveido custom_post_type: Galerija. Katrs posts būst kā albūms. Nodefinē, kādus laukus vēlies iekš posta. (Multi attachments, title, description, etc). Izmanto jau gatavus wp risinājumus. Nedaudz ieskatam.
 9. Par crawling, datascrape legalitāti

  Un ja nav vienāds datu formāts, tad katram jāņem/jākonfigurē savs ("#price-selektors..").uh()..
 10. Lēns query

  Vai tad runa nav par rindām kā tādām, nevis kolonām katrā rindā.. nekur neredzu arī koda piemērā countcol(), bet nu kā jau teicu..tikai minējums. Kā arī, vai tad SELECT * (select all from row) ir nepieciešams pie ierakstu skaitīšanas?
 11. Lēns query

  Intuitīvi jūtu ka COUNT() nebūtu jāselekto vissa rinda, pietiktu tikai ar ID... SELECT t1.*, - iespējams ka visu * Tev nemaz nevajag.. (SELECT COUNT(*) - iespējams ka visu * Tev nemaz nevajag..
 12. LV pasta indeksu datubāze

  Sarunā ar LP saruna bija, par embedētu widget bloku, ne API kā tādu.. bet varbūt katru reizi pieprasīt POST, pie adreses norādīšanas ir OP. Varbūt vienkārši jāuztaisa statisks JSON no visiem LP xls failiem un jātur lokāli.. Otra lieta gan ir sūtījuma tracing LV mērogā.. Kādu laiku izmantoju reverse engineering priekš shipinng trace, bet tad LP sāka likt visādus XRF tokenus un payloadus, un palika neidzevīgi uzturēt...
 13. LV pasta indeksu datubāze

  Domāts darīts.. Jau pēc 15 min. zvanu LP un tieku līdz kaut kādam uzņemuma apkalpošanas "menedžerim", kas solās nosūtīt DEMO uz manis nosaukto epastu. Meilu gaidu joprojām :)
 14. File uploud + forma

  Zināšanai - ja tomēr esi izveidojis jautājumu, tad labāk ieliec kā nākamo atbildi savu, risinājumu, varbūt kāds uzlabos, ieteiks ko noderīgu. Tas, ka izdzēs, vai editē postu, kas neko vairs par sevi neizsaka, nevienam citam gluži nepalīdz. P.S baigais spēks ir tajā <input type="text" id="main_search" name="search_term" class="" size="17" tabindex="100" placeholder="Search..."> , kas te mums header labājā pusē ;)
×