Jump to content
php.lv forumi

Pieduriens

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

About Pieduriens

 • Rank
  Dooh!
 • Birthday 02/16/1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://karlisweb.me
 • ICQ
  0
 • Skype
  karlis.millers

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia
 • Interests
  Džezā tikai meitenes !!!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tā jau ir: Katra Tava atkarība ir kapitālisma uzvara! Ļoti iepatikās viens video par cashflow problēmām, kas būtībā raksturo Spaiņa tēzi.
 2. @briedis Nevis šādi? if($somethig){ $this->doSomething(); } elseif($somethingElse) { $this->doSomethjingElse(); }
 3. Subjektīvi gan, bet swich daudzās reizēs liekas pārredzamāks.
 4. Ja padots getā page un eksistē araya keys, tad page == page ? Bet kas tad ir undefined $page. Tieši šādu scrach for internet piemēru dēļ, labāk saprast, katru soli atsevišķi.
 5. Prieks, pa interesi ;) Atbildot tieši: "Vai tas ir labs pieraksts?" Nē, nav! Mūsdienās un arī agrāk, labā prakse nav jaukt skatus, ar loģiku kopā. (MVC). Varbūt tā vietā, lai par kā "gala rezultātu" domātu, kā kādas aplikācijas vai, visticamāk, mājaslapas uzbūvēšanu, mācību nolūkos, noderīgāk būtu saprast katras funkcijas pielietojumu un to plašo izmantojamību. Kaut vai, lai saprastu "plašo to spektru" izlasi: https://www.w3schools.com/php/ Kāpēc? Ļoti daudzi resursi, no kuriem gūsti šos scrach to build website, kodu piemēri, utt, ir tik ļoti novecojuši, ka skatoties piemērus sā
 6. Analoģiski jo krapīgāku kodu rakstam, jo labāk koki aug...
 7. Atradu ļoti interesantu konferences ierakstu. Īsumā: Save The planet. Upgrade to php7 https://www.youtube.com/watch?v=fYTKm2oUzAg&feature=share
 8. Wuu, kas tieši nepatika? Failapmaiņa, manuprāt, visnesāpīgākā. Vagrant failā norādi kur būs projekta direktorija un strādāt var no paša hosta. Sinhronizējas, manuprāt, momentā. Par win gan neko nezinu, bet kādas Tev ir prasības pret sistēmu, uz kuras strādā? Kapēc ne kautkas no linux saimes? Ilgtermiņā, personīgi protams, daudz ērtāk, intuitīvāk. Par to "vienādo rezultātu", nu galvenais jau, vienādi php moduļi un versijas, versijas. Bet gan... var jau arī šādi: a2dismod php7.1 a2enmod php5.6 service apache2 restart utt.
 9. Nav tik traki. Personīgi, neizmantoju dokeri, bet vagrant. Kādreiz pats sametu mini LAMP. Tad rakstīju custom provision, bet tur ir ko paņemties. Tagad? Kaut vai, šādu img pie vagrant init un miers.
 10. Viens draugs reiz izteicās: "Katru reizi, kad ieraugu cenas, naudas glabāšanu decimāldaļās, man notrīc kreisās acs plakstiņš".
 11. Jā, stāv, un neko sliktu tur neredzu.
 12. Noteikti vismaz master/dev braņči. Gitam, vismaz bitbucket, github ir web hooks, kurus vari izpildīt, piemēram, pie push. Nopušo uz masteri -> Webhooks notrigero tavu produkciju -> Produkcija zin, ka jātaisa git pull, composer update/install, gulp, etc.. Komplicētākam projektam vari paskatīties https://deployer.org/ virzienā.
 13. Lai arī kā, daudzvalodība wordpresam nav tas natīvais jājamzirdziņš ;( Būtu vismaz pluginus, kuri atbild par valodām nosaucis, kas tur sainstalēti, savādāk jāzīlē, bet par laimi, šis tas pasaka priekšā ;) Ceru, ka lietots ir kaut kas, nevis no WPML saimes (katra posta valodas versija atsevišķā posta objektā) un citiem man nezināmiem risinājumiem, bet kāds, no qTranslate pluginu saimes. Ja nav, uzliec qTranslateX, konfigurācija salīdzinoši vienkrārša. qTranslateX Tev palīdzēs ar postu, navigācijas, widgetu tulkošanu. Priekš statiskiem stringiem = Loco Translate.
 14. Kādēļ galerijām vienkārši neizmantot: Šo un šo?
 15. Neatkarīgi no interneta pieslēguma, bilžu lejuplāde uz pārlūku būs jāveic tik un tā, vienalga kur faili atrodas - mākonī pie google vai hostinga. Veidojot kādu projektu, silti iesaku dev workflow pārcelt uz localhost. Faili atradīsies uz tava PC, par interneta pieslēgumu nebūs jāuztraucas iztrādes posmā. Padomā arī pie tā, kā vēlies izkārtot datus, galerijas iekš WP. Dažas idejas: Paņem kaut vai paraugu no WooCommerce - pievieno kā attachment -> glābā katram izvēlētajam postam attachment id kā post_meta. Izveido custom_post_type: Galerija. Katrs posts būst kā albūms. Nodefinē, kād
×
×
 • Create New...