Jump to content
php.lv forumi

reiniger

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by reiniger

 1. Izskatās ka tagad ir ievietots: https://freelancelatvia.lv/privatuma-politika Nav minēts ka nodod trešajām pusēm personas datus.
 2. Kopējā tāme redzama: 400 EUR par darbu + 100 EUR par to ka piekrīt taisīt. Kopā: 500 EUR 100% priekšapmaksa. Ja vari pierādīt ka tev ir šāda summa, tad 60% pie uzsākšanas un 40% pie nodošanas.
 3. Lai daudz maz atbilstu ko vajag ir nepieciešamas aptuveni 8 h + 4h lai panaktu ka kods izskatās pēc iesācēja. Vidēji freelance stundas likme sākot no 25 EUR/h. Tā kā laiks ir limitēts izstrādei, tad sākot no 50 EUR/h
 4. Ja izmanto HTML5, tad pāris ieteikumi. Meņu lietot tagu <nav> blokus dalīt pa <section> nevis <aside> Katru pakalpojumu dalīt par <article>, nevis visu kopā kā article likt.
 5. Tev jau nav jālieto viss jQuery mobile vari jau tikai konkrēti to ko tev vajag lejuplādēt. Atzīmē ko tev vajag un būs konkrēts JS. http://jquerymobile.com/download-builder/
 6. Sveicināti. Izstāstīšu kas man ir un kur problēma. Ir lapa www.domens.lv, kur ir iespēja autorizēties ar sociāliem tīkliem dr.lv, twitter un facebook. Viss darbojas labi un skaisti. Tagad doma izveidot personalizētos tādus kā profilus kur viņiem ir savs domena vārds: username.domens.lv. Servera puse nokonfigurēts ka visus subdomēnus arī meklē vienā direktorijā un tad nu viņš ver arī manu pamatlapu vaļā. Nočekoju vai nav subdomens un ja ir tad ver vaļā konkrēto lietotāja profilu. Šis viss arī strādā. Bet problēma tagad ir ar autorizāciju, jo soc tīkli veiksmīgi autorizējas
 7. Controlier $this->tavs_models->update_kaut_kas($id); Models function update_kaut_kas($id){ ... Ja pareizi sapratu, ko vēlies panākt.
 8. Sveiki. Ir viens projekts uz Magento CMS. Meklēju programmētāju, kuram ir pa spēkam veikt dažādus labojumus, gan funkcionāli, gan arī vizuāli (HTML). Ja ir interese, tad raksti PM ar savu stundu likmi un tad jau sazināsimies.
 9. Atrisināju problēmu. .htaccess RewriteEngine on RewriteCond $1 !^(index\.php|images|css|js|xls|img|favicon\.ico|robots\.txt) RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule ^(.*)$ /test/index.php?/$1 [L]
 10. Sveiki. Izmantoju CodeIgniter un tur man datus saglabā *.xls failā. Visa saglabāšana uz serveri notiekas bez problēmām, bet kad vēlos šo failu atvērt tad man ir error un neļauj atvērt. mans .htaccess RewriteEngine on RewriteCond $1 !^(index\.php|images|css|js|xls|img|favicon\.ico|robots\.txt) RewriteRule ^(.*)$ /test/index.php?/$1 [L] Kad noņemu nost .htaccess, tad bez problēmām varu lejuplādēt xls! Mapes permission ar izmēģinājos. Tagad stāv 755. Man ar .htacces kādu triku vajag?
 11. Tad šādā gadījumā vislabākais risinājums vienalga ir likt klāt url kaut ko: www.tavalapa.lv/user/{username} un tad droši varēsi veidot statiskās lapas un nebūs jāuztraucas ka kāds varētu aizņemt.
 12. reiniger

  Pixelis

  Un uz kādas izšķirtspējas tu mēriji? Pamēģini uz 1200x780, tad izmēri un pārslēdz uz 800x600 un tad izmēri! Vai tiešām var izmērīt? :)
 13. Atrados. http://lv.wikipedia.org/wiki/Vikip%C4%93dija:Att%C4%93lu_autorties%C4%ABbas http://www.onkulis.com/2009/02/26/portals-tvnet-parkapj-autortiesibas-lietojot-flickrcom-lietotaju-fotografijas-bez-atlaujas/
 14. Sveiki. Ieinteresēja kā ir ar attēlu ko piemēram es atrodu google un ievietoju savā mājaslapā. Vai kaut kādas autortiesības strādā arī uz attēliem un kā tās var noskaidrot? Zinu ka ir portāli, kur var nopirkt bildes, bet tur taču arī nenāk līdzi nekāda licenze.
 15. Ar ajax() nebūs ērtāk? http://api.jquery.com/jQuery.ajax/
 16. Es to tad darītu ar jQuery. Uzliktu tiklīdz kādā no input laukiem ir ievadīts kāds simbols tad pārējeim input laukus disable="1" un tad tos nevarēs parasts lietotājs aizpildīt. Zinoš tā pat ar inspect element varēs value nomainīt. Tad es vēl izveidotu atsevišķu hidden input un tajā pieglabātu ievadīto lauka name, lai piefiksētu kurš īstais lauks. Kaut kā tā, bet ja gribi PHP pusē tad kaut kas cits jādomā. :)
 17. Tāds LOL esmu. Viss kārtībā tālāk kodā pats UPDATE taisu weight parametram un tur arī pārglabāju svarus uz null. Ritīgs bumbieris...
 18. Atklāju interesantu lietu $sql = "INSERT INTO table (`weight`) VALUES ('{$weight}')"; mysql_query($sql); // saglabā svaru if (mysql_query($sql)) { // nesaglabā svaru ... } Pirmais query pieglabā visu kā vajag, bet ja izpildāmā darbība ir iekš if (mysql_query($sql)), tad nepievieno manus decimālos skaitļus.
 19. Sveiki. Esmu izmēģinājies dažādi, bet vairs nav ideju kā vēl pamēģināt. Mana tabula weigth : decimal(20,6) Apgraizīju līdz tikai vienai vērtībai. Un nu rakstu precīzu Query bez mainīgiem. INSERT INTO tabula (`weight`) VALUES ('21.523200') Šis insert ar mysql_query() pievieno ierakstu, bet weight parametrs paliek pa nullēm. Šo pašu ierakstot PHPMyAdmin, viss izpildās kā vajag. Kur varētu būt problēma?
 20. Sveicināti. Esmu pagooglējies daudz dažādas informācijas par target=_blank un to lietderību. Bet kā lai klientam iestāsta ka nav labi visur lietot šo parametru? Jo nekur ar kaut kādām statistikām neatradu rakstu par to, ka ja klients gribes iet prom no lapas tā pat aizies un atgriezīsies, ja gribēs. Mākslīgi turēt vaļā tabu ar nav jēgas un tas tikai lapai kopējo statistikas ainu čakarē, jo nevar redzēt reālo statistiku, kas lapā notiekas, bet rodas liels average time. Kādas ir jūsu domas par šo parametru lietošanu?
 21. Sveiki. Interesē sarabības partneris dizainera darbos. Iespējamie darbi: logo, vizitkartes, korporatīva stila veidošana, mājaslapas dizains, dažādi dizainera darbi. Ja pieprot HTML un CSS, tas būs tikai pluss, bet nav obligāts. Katra izpildāmā darba samaksa un izpildes laiks pēc iepriekšējas vienošanās. Ja ir interese, tad atsūtiet savu portfolio uz PM un tad sazināsimies. PS: kad būs kandidāts atrasts slēgšu tēmu.
 22. Pats nepārbaudīju, bet vajadzētu strādāt. Tabulas struktura. <table id="dataTables_"> <thead> <tr> <th>Nr.</th> <th>Name</th> </tr> </thead> <tbody> <tr class="clid" rowid="195"><td> 1</td> <td>name</td> </tr> <tr class="clid" rowid="196"> <td> 1</td> <td>name</td>
 23. Šeit ievietoju attēlu kur var redzēt ka strādā gan mans ieteikums. http://d.pr/i/4AtW
 24. Sveiks. Caur inspect element pievienoju ka vari salabot. <div id="entryID22" style="width: 360px; float: left;"> <div style="float:left;">... Tev statisks platums jānorāda augstākam DIVam un float:left; . un zemākam divam ņem nost width: 50%. pēc tam vari paskatīties kādu platumu tev tiešām vajag 360px es uzliku aptuveni.
 25. Doma nav slikta, bet nedomāju ka būs liela atsaucība, jo pārsvarā tā pat informāciju meklē angļu valodā. Un jaunajiem programmētājiem tā pat bez agnļu valodas nekur neiztikt. Domāju ka bus vairāk patērēts laiks un ieguvums mazs.
×
×
 • Create New...