Jump to content
php.lv forumi

Prayer !!

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

About Prayer !!

 • Birthday 06/21/1989

Profile Information

 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Skype
  ervinsjekovics

Prayer !!'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Es sāku lietot Trac3 publicēto klasi, ļoti ērta, bet radās problēmas ar kurām vēršos pēc palīdzības. Kā šīs klases objektu vai mysql savienojumu izmantot citās klasēs? Līdz šim naw izdevies :( Links uz Trac3 mysql klasi
 2. heh :D tā es dariju iepriekš.. vai naw citu variantu vel? bet laikam šis arī būs jāizmanto tad.. Paldies :)
 3. Ja ta izdara piemēram.. web root direktorija ir ...../www un ieliek tos skriptus ....../www/admin , tad ieejot domens.lv/admin vinjs parāda tās mapes saturu.
 4. Sveiki. Vēlējos noskaidrot, kā vislabāk aizsargāt kādu mapi kas ir mājaslapai nepieciešama, lai tai varētu piekļūt tikai web serveris no localhosta.. P.S. Man nestāv mājaslapa uz UNIX bāzētas operētājsistēmas par nelaimi, bet uz windows.. Paldies jau iepriekš :)
 5. liels paldies :) ok izmēģināšu strtr() funkciju ;)
 6. Tā nu saskāros ar problēmu, kad man izmeta šadu bridinajumu: Warning: preg_replace() [function.preg-replace]: Empty regular expression ............ koda gabaliņš kura dēļ šis bridinājums tika izmests ir zemāk: $title = $_POST['title']; $pattern = array('/ē/','/ū/','/ī/','/ā/','/š/','/ģ/','/ķ/','/ļ/','/ž/','/č/','/ņ/','/Ē/','/Ū/','/Ī/','/Ā/','/Š/','/Ģ/','/Ķ/','/Ļ/','/Ž/','/Č/','/Ņ/','/\//', '/\^/', '/\./', '/\$/', '/\|/','/\(/','/\)/','/\[/','/\]/','/\*/','/\+/','/\?/','/\{/','/\}/','/\,/','/!/','/@/','/#/','/%/','/&/','/=/',' '); $replace = array('e','u','i','a','s','g','k','l','z','c','n','E','U','I','A','S','G','K','L','Z','C','N','','','','','','','','','','','','','','','','','','','','','','','','','','','_'); $titleUrl = preg_replace($pattern,$replace,$title); $_POST['title'] ir vienkars raksta nosaukums.
 7. liels paldies par atbildem :)
 8. Sveiki.. Vēlējos noskaidrot cik bieži drikst atjaunot informāciju no meteo.lv par laika ziņām.. Man pilnībā pietiktu 1 reizi stundā.. vai tas naw par biežu un vai viņi vispār bano ip?
 9. bet kadā veidā varēs zināt kā pārbaudīt šos elemetnus? jo nejau visiem bus vienadas robežas utt.. Vēl man ideja bija, ka var veidot klasi, kurai metodes butu checkTextField() utt un šīm metodēm var padom gan regulārās izteiksmes un citus parametrus.. tad klase sagatavo kļūdu sarakstu no visiem padotajiem elementies, un beigās atgriež rezultātu.. šī ir cita pieeja, bet tavējo īsti nesapratu kā var realizēt.. varbūt vari paskaidrot :) Ļoti vēlētos ari uzzināt par otro punktu manā postā, ja kādam ir savs viedoklis par to :)
 10. Sveiki.. Man nepieciešama palīdzība ar šo klašu struktūru izdomāšanu.. 1.Par validācijas klasi man ir priekštats kā varētu taisīt.. Konstruktora padod mainīgo kuru pārbaudīt, piemēram lietotājvārdu un tad var izsaukt metodes, piem setLength(3,30), kas saglaba garumu kāds japarbauda tāda tipa metodes, tad kkāda metode izpilda visu nepieciešamo šim mainigajam un atgriež rezultātu. Kā arī iespēja iegūt error tekstus no klases.. Tā īsumā ir mana ideja par šo klasi. Izsakiet savas domas ieteikumus lūdzu, man ļoti noderēs.. 2.Otra klase vai nākamas divas vai vairāk ir saistībā ar lietotāju autentifikāciju un reģistrēsanu.. Tur man nav sanācis veiksmīgi izdomāt risinājumu lai klase/es būtu lietojamas arī turpmāk nevis tikai vienam projektam. Esmu pētijis vairākas šada tipa klases, bet neviena īsti nelikās laba. Es ceru, ka te izvērtīsies kāda diskusija :)
 11. Njā :D vispār jau naw slikti, bet pirmais iespaids bija tāds.. :)
 12. Nejau tikai par OOP sadaļu iet runa, bet tākā šis ir php forums, tad vismaz vajag kuatkā sadalīt php tēmas.. Pašlaik ir sadaļa "Iesācējiem", kas ir OK, bet noderētu arī citas piemēram ar datubāzēm saistītās lietas, tad sadaļa advancētākiem lietotājiem utt.. Vajag tikai izdomāt, kas tieši ir nepieciešams. Tagad vienīgā vieta, kur es praktiski varu prasīt padomu, jautājumus par gandrīz jebkuru tēmu saistībā ar PHP ir sadaļa "Iesācējiem".. Tas arī ir mans ierosinājums :)
 13. Paldies.. Ļoti noderēja, esmu arī pārakstījis gandriz visu klasi, tāpēc šo topiku var pat slēgt. Liels paldies par ieteikumiem un palīdzību, tas viss man noderēja :)
 14. $result = mysql_query("UPDATE users SET email='$email' AND name='$name' AND surname='$surname' WHERE username='$username'") or die(mysql_error); $result = mysql_query("UPDATE users SET email='$email', name='$name', surname='$surname' WHERE username='$username'") or die(mysql_error()); Neko daudz nepetiju, bet lieta ko uzreiz ieraudzīju bija nepareizs kvērijs sql..
 15. Nav nekādu šaubu, ka man šo klasi vajadzēs vēl turpināt veidot, bet dotajā brīdī es vēl mācos visu :) un pietiek ar šīm metodēm.. Nesaprotu, kāda starpība, kā es saucu savus mainīgos? Man vieglāk ir uzrakstīt mainīgaisViens, nekā mainīgais_viens.. Anyway es gribētu ļoti uzzināt par to drošību, kā to nodrošināt?
×
×
 • Create New...