Jump to content
php.lv forumi

crmind

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by crmind

 1. crmind

  nolasa paroles

  Te ir talkā jāņem Spybot's un jāattīra sistēma no visām zināmām spiegošanas programmām(spyware), t.sk arī keyloggeriem. Un pēctam, protams, jānomaina visur paroles.
 2. Interesants variants, definēt/pārdefinēt mainīgo noteikti ir arī fiksāk nekā katrā ciklā if izmantot..
 3. Nē, tapēc ka pēc array_combine $size['width'] ir masīva atslēga un $size['height'] vērtība, bet array_unique izvelk tik unikālās masīva vērtības. Otrādāk ar nekas labs nesanāk.
 4. Nē, ir svarīgi lai būtu identiski pēc platuma un garuma ne kopējā laukuma. :)
 5. Paldies, derēs šis variants.
 6. Ir aptuveni šāds masīvs: $size = array( "width"=>array( 0=>123, 1=>456, 2=>789, 3=>123, 4=>456, 5=>789 ), "height"=>array( 0=>456, 1=>123, 2=>987, 3=>456, 4=>654, 5=>987 ) ); Tātad $size[width][x] ir saistīts ar $size[height][x]. Nepieciešams no šāda masīva izvilkt vienādos izmērus, attiecīgi: 123x456,456x123,789x987,456x654. Kāds būtu (efektīvākais) veids lai to panāktu?
 7. crmind

  convert video

  Pieļauju, ka tev viņš vnk neatrod to ffmpeg. Un tad pastāv divi varianti: 1.vai nu ar windows globāli PATH norādi direktoriju kurā tev atrodas ffmpeg.exe 2.vai arī pirms exec izpildīšanas nomaini aktīvo direktoriju ar chdir() uz to, kur atrodas ffmpeg.exe
 8. Izmantoju šo - http://paste.php.lv/b283c7be0f97f03ec1bb27...e9d6df?lang=php
 9. http://httpd.apache.org/docs/2.0/vhosts/ Savukārt DNS ierakstos abiem norādi tik sava servera IP un Apache parūpēsies par pārējo.
 10. Ja vien neizmanto name based vhostus, tad neredzu tam nepieciešamību.
 11. Kāpēc gan nevarētu vienkārši šādi? SELECT auto_id,bildes_id FROM bildes GROUP BY auto_id Protams, ja reiz vēlas pamainīt pirmo bildi, tad gan labāk izmanto mārča variantu.
 12. crmind

  ereg_replace

  Tik tiešām, izmeklējos visu netu, bet neiedomājos paskatīties šeit arhīvos. Šeit atradu pāris risinājumus: http://php.lv/f/index.php?showtopic=10686
 13. crmind

  ereg_replace

  Varbūt kāds varētu palīdzēt ar funkciju izveidi, kas pārveidotu piemēram "Šeit ir kautkāds virsraksts" uz "seit-ir-kautkads-virsraksts". Saprotu, ka jāizmanto ereg_replace, bet tā kā ar regexp'iem neesmu labos draugos, lūdzu palīdzēt. Tas viss protams nepieciešams lai veidotu smukas meklētājiem draudzīgas adreses ar mod_rewrite.
 14. Nu super bubu, tas arī viss, kas bija nepieciešams. Tagad caur to pašu exec var izpildīt ffmpeg bez problēmām. :)
 15. Nu vismaz kautkāds progress. Ar pavisam vienkāršām komandām iekš .bat un viss aizgāja kā nākas. cd C:\ffmpeg ffmpeg.exe -sameq -i %1 -acodec libmp3lame -ab 96k -ar 11025 -vhook "vhook\imlib2.dll -x 0 -y 0 -i logo.png" %2 quit Tad gan es iedomājos..vai ir iespējams caur to pašu exec izpildīt divas komandas pēc kārtas - sākumā norādīt to uz c:\ffmpeg un tik tad palaist pašu ffmpeg.exe?
 16. :) Ideja bij tāda, tik nezināju, kā bat'am var padot kkādu mainīgo vērtības..
 17. Arī tā norādīju, bet nekā. Varbūt ir kāda cita pieeja tam visam par kuru neesmu iedomājies?
 18. Delfins variants samest .dll iekš winroot palīdzēja ffmpeg atrast imlib2.dll, tagad gan savukārt tas met āra, ka tas neatrod logo.png: Couldn't load image 'logo.png' Failed to Configure imlib2.dll Failed to add video hook function: imlib2.dll -x 0 -y 0 -i logo.png Izmēģināju to samest dažādās vietās un adresēt dažādi, bet nekā. Es gan īsti nesapratu kāpēc man būtu jānorāda globālis PATH. Arī "allow interact with desktop" nelīdzēja.
 19. Nu ja pavisam vienkārši uz server datora iekš cmd tad strādā, bet kad laiž to pašu no PHP caur exec, tad neiet.
 20. Ir mēģināts arī tā, bet nez kāpēc ffmpeg to neatrod. Piepildīšu, ka ja šo pašu komandu (c:/ffmpeg/ffmpeg.exe input.ext -vhook "c:/ffmpeg/vhook/imlib2.dll" output.ext) palaiž no servera cmd, tad viņš atrod, bet ja caur exec iekš php, tad nekā.
 21. Lieta tāda, pats ffmpeg ir uzstādīts un strādā bez problēmām neskatoties kā es exec'ā to adresēju (absolūti vai relatīvi), grūtības sākās līdz radās nepieciešamība tam pievienot papildus vhook moduli, to savukārt nekādīgi nesanāk korekti adresēt, un attiecīgi programma izmet erroru, un neturpina savu darbu. Uz doto brīdi, vienīgais strādājošais risinājums ir šāds: $encode_cmd = 'ffmpeg.exe -sameq -i ' . $uploadFile . ' -acodec libmp3lame -ab 96k -ar 11025 -vhook "vhook/imlib2.dll -x 0 -y 0 -i logo.png" ' . $finalFile; exec( $encode_cmd ); Bet tādā gadijumā ffmpeg un visiem tā kodekiem un moduļiem ir jāstāv vienā folderī ar šo php, ko nebūt nevēlos, vēlos lai stāvētu kkur ārpus wwwroot foldera, kaut vai c:/ffmpeg. Kā jau minēju iepriekš, problēma rodas tikai tad, kad mēģinu piestripināt šo papildus imlib2.dll moduli. Tātad, jautājums ir šāds, kā man korekti adresēt šo imlib2.dll iekš exec, lai ffmpeg to atrastu un neizmestu erroru?
×
×
 • Create New...