Jump to content
php.lv forumi

Freaky

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

Freaky's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Freaky

  WINDOWS NO USB

  paldies, nē nu vienkāŗši google pārsvarā ir par to kā palaist windows ieliekot flašu un es tikai gribēju zināt vai var
 2. Freaky

  WINDOWS NO USB

  Vai ir iespējams ,iebāžot flašatmiņā Windows instalāciju, ieinstalēt windowsu no tās?
 3. Nu nevis uploadot, bet vienkārši ielikt ar <img src="bildes/koki.jpg" />
 4. nu, lai pirms bildes parādīšanas(ja bilde pārsniedz 250x300) bilde tiek samazināta līdz width ir 300, bet height paliek proporcionāls?
 5. Tas notiek arī tādā gadījumā ja es vienkārši lieku bildes
 6. Nu man mājaslapā ir tāda problēma kā, kad mēģina parādīt bildi, kas ir lielāka par kaut kādu izmēru (apmēram zem 100kb viss ir ok) bilde netiek uzzīmēta līdz galam vai, ja tā ir .gif animācija, tā netiek parādīta līdz galam (kaut kur pārtrūkst un sākas no jauna). Tā noteikti nav bilžu problēma, jo kad es tās bildes ielādēju kādā citā saitā viss darbojas normāli. http://pagale.oo.lv/faili.php - var ieiet pamēģināt upload taisīt un paskatīties kādas bildes rādā un kādas nē .. (cerams, ka dators būs ieslēgts kamēr Tu skaties) Varbūt tur ir kkādas apache vai php konfigurācijas?
 7. ā un vēl kā varētu pielikt tādu bildes pārbaudi kā, ja bilde ir piemēram vairāk kā 400x400 viņa tiek parādīta samazināta par 50% nevis līdz noteiktam augstumam un platumam?
 8. yo viss ir OK . Pāaldies
 9. Nu krč users ielādē bildi <form action="upload_file.php" method="post" enctype="multipart/form-data"> <label for="file">Bilde:</label> <input type="file" name="file" id="file" /><br> <input type="submit" name="submit" value="Sūtīt" /><br> <b>(tikai .jpg vai .gif; max 450kb)</b> <br /> </form> Bilde tiek apstrādāta <?php if ((($_FILES["file"]["type"] == "image/gif") || ($_FILES["file"]["type"] == "image/jpeg") || ($_FILES["file"]["type"] == "image/pjpeg")) && ($_FILES["file"]["size"] < 450000)) { if ($_FILES["file"]["error"] > 0) { echo "Return Code: " . $_FILES["file"]["error"] . "<br />"; } if (file_exists("upload/" . $_FILES["file"]["name"])) { echo $_FILES["file"]["name"] . " - <b>tāda bilde jau datubāzē ir.</b>"; } else { echo "<b>Paldies!</b><br><br>"; echo "Ielādēts: " . $_FILES["file"]["name"] . "<br />"; echo "Tips: " . $_FILES["file"]["type"] . "<br />"; echo "Lielums: " . ($_FILES["file"]["size"] / 1024) . " Kb<br />"; if (file_exists("upload/" . $_FILES["file"]["name"])) { echo $_FILES["file"]["name"] . " - <b>tāds fails jau datubāzē ir.</b> "; } else { move_uploaded_file($_FILES["file"]["tmp_name"], "upload/" . $_FILES["file"]["name"]); } } } else { echo "<b>Sačakarēts fails. (MAX 450Kb un tikai jpg, gif formātos)</b>"; } ?> Un vajadzētu, lai bilde vēl pēc tam apakšā parādās (Ja viss ir OK). Ja ir kādās kļūdas lūdzu palīdziet izlabot. :)
 10. Freaky

  SMS

  liels paldies wolf. ar viņu palīdzību var izveidot to, ka piemēram atnāk tas kods un lietotājs viņu ieraksta un saņem pakalpojumu/?
 11. Freaky

  SMS

  Iegāju mājaslapā, bet tur nekas saistīts ar to nebija. ok, pameklēšu
 12. Freaky

  SMS

  Vai ir iespējams izveidot, ko tādu, ka, piemēram, lai varētu novilkt kaut ko no mājaslapas būtu jāaizsūta SMS un jāsaņem kods, ko ievados būs pieeja attiecīgajam failam? Es domāju, ka vajag lielu php kodēšanu un kaut kādu starpniecību ar tele2 un lmt?
 13. Freaky

  flash cs3

  Vai ir iespējams ar flash (adobe flash cs3) palīdzību importēt .avi failu un pēc tam to flašā apstrādāt?
 14. Freaky

  mūzika fonā?

  mixis neko nesaprot xD
×
×
 • Create New...