Jump to content
php.lv forumi

markss84

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Rīga

markss84's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. markss84

  Apache

  Viss ok, ieliku .htaccess failā : RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^/?([0-9a-zA-Z_\-]+)$ ?saturs=$1 [L] un viss notiek.
 2. markss84

  Apache

  Nez vai jautājums ir pa tēmai, bet problēma ir ar apachiem. Tā kā gribu izmantot mod_rewrite tad jalieto domens.lv/sadala, bet tā kā man mape sadala neeksistē tad automātiski atmet atpakaļ uz domens.lv, bet ja tāda mape ir tad viss ok. Kā lai uztaisa, lai automātiski neatmetas atpakaļ uz domens.lv
 3. markss84

  Ajax

  Milzumliels paldies.
 4. markss84

  Ajax

  Tā kā īsti 100% nesaprotu JavaScript tad radās jautājums par to vai iespējams kaut kā aplūkot ajax izpildīto GET izsaukumu. Piemēram Mozillai vai IE mož ir kada fiška, kur var aplūkot visus pieprasijumus. Tas saistas ar balsosanu majaslapa un es gribeju apskatit ajax izsaukto adresi. Paldies.
 5. Jā, bet teiksim, kad rakstu preg_match("/[a-z0-9]{2,12}/i","!aaaa!") - arī tiek uzskatīts par pareizu, kaut gan tā neder.
 6. Kā var pārbaudīt pārbaudīt username vai password-vai tā sastāv tikai no cipariem un burtiem un būtu noteikta garuma - piem 8-12 simboli? Mēģinaju šādi eregi("([a-z0-9])", $x), bet tas laikam nav īsti pareizi.
 7. Tātad lapu sāku ar session_start()-kas izveido datni uz servera. Kā ieiet jauns lietotājs-izveidojas jauna datne un saskaitot viņas var zināt cik ir online un iekš php.ini tiek noteikts vik ilgi šī sesija noturas, ja netiek refrešots. Mana problēma ir tā, ka man neļauj opendir(session_save_path())-saka ka nav atālujas, bet kad pamainu piem.-session_save_path('var/www.....') tad atkal pēc noteiktā laika šī datne neizdzēšas, bet viss saskaitas perfekti.
 8. Kā vislabāk izveidot skaitītāju, kurš parāda online lietotājus. Es mēģināju ar startēto sesiju skaitīšanu bet kad ņemu opendir(session_save_path()) man saka permission denied, savukārt ja pirms session_start() ielieku session_save_path('/var/www/........') tad sesijas tiek saskaitītas bet tās vairs neizdzēšas automātiski pēc php.ini uzstādītā laika. Kāds varētu būt risinājums, ja ņēm vērā, ka negribu izmantot mysql.
 9. markss84

  MAC AADDRESS

  Tā kā man ar Java nekad nav bijusi nekāda darīšana - tad tāds stulbs jautājums - kā man dabūt lai rezultāts parādas web lapā.
 10. markss84

  MAC AADDRESS

  Tik tālu es sapratu, ka tik vienkārši nesanāks, bet jāpamēģina izrakt kaut kas.
 11. markss84

  MAC AADDRESS

  Jā, to jau es biju atradis, bet Javasript+PHP, tam jābūt iespējamam.
 12. markss84

  MAC AADDRESS

  Radās jautājums- kā var dabūt MAC adresi? Cik saprotu tad ar pliku PHP to nedabūs. Ideja tāda, ka līdzko mājaslapai pieslēdzas klients ar konkrēto MAC, ir jāsaglabā viņa IP.
 13. markss84

  mail()

  Uz citiem sūtas... es jau one.lv neatbalstu.. bet, ja taisa, tad jataisa ta, lai uz visiem strādā.
 14. markss84

  mail()

  Jautājums ir sekojošs: Kur ir problēma, ka uz one.lv neiet pasti ar pielikumiem - inbox ņem normāli. Esmu izmēģinājis visādas publiski pieejamās PHP klases, bet nekā. Varbūt ir kaut kur jau pieejama kāda klase, kas uz visiem e-pastiem sūta ziņas ar pielikumiem?
 15. Un vai ir iespējams vismaz struktūru atgūt?
×
×
 • Create New...