Jump to content
php.lv forumi

malka1

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

malka1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. http://php.lv/f/index.php?showtopic=12346
 2. lietoju http://www.phpclasses.org/browse/package/1906.html
 3. malka1

  Draugi

  labaak atrodi jau gatavu social network skriptu (klausi Aleksejam), piemeeram, http://elgg.org/ pameegjini to palaist un skaties skriptaa kaa lielaas puikas kodee social networkus. gan jau, ka kaadreiz arii tu taa maaceesi :)
 4. paldies par ieteikumu. tādu variantu arī ņemšu vērā :)
 5. mad182, tava pieminētā php klase jau tikai bildēm domāta :)
 6. Tur jau tā lieta, ka tikai bildēm var atrast daudz risinājumu, bet vajag risinājumu dažāda tipa failiem. Vai ar manis iepriekš parādīto piemēru, vēl pievienojot šo pārbaudi faila paplašinājumam + aizliegumu izpildīties skriptiem augšupielādes mapē: $allowedExtensions = array("txt", "rtf", "doc", blablabla); function isAllowedExtension($fileName) { global $allowedExtensions; return in_array(end(explode(".", $fileName)), $allowedExtensions); } , pietiks, lai neuztrauktos par urķiem?
 7. man galvenais, lai urkjis nevareetu izpildiit savu kodu un viss. var vienkaarshi $_FILES kopeet uz noteiktu folderi, kuraa buus aizliegts izpildiities skriptiem? piemeeram, shis kods buus droshs, ja "galleries" mapee buus aizliegts izpildiities skriptiem? if(isset($_FILES['uploaded'])){ $target = "galleries/".basename($_FILES['uploaded']['name']); print_r($_FILES); if(move_uploaded_file($_FILES['uploaded']['tmp_name'],$target)) echo "OK!";//$chmod o+rw galleries } else{ echo "<form enctype='multipart/form-data' action='CodeTool.php' method='POST'>"; echo "File:<input name='uploaded' type='file'/><input type='submit' value='Upload'/>"; echo "</form>"; }
 8. un ko Jūs domājat par vienkārši htaccessā ierakstītu aizliegumu izpildīties php skriptiem mapē, kurā glabāsies faili?
 9. ir tā, ka es negribētu ierobežot cilvēkus ar aizliegtiem failu paplašinājumiem, bet vajadzētu mp3, jar, sis, sisx, jpg, gif, png, thm, nth, wav, amr un tamlīdzīgus mobilajiem telefoniem domātus failus
 10. Vajag zvanīt nevis sūtīt epastus, tad supportu dabūsi ātrāk...
 11. Meklēju kādu php klasi vai ko tādu drošai failu augšupielādei. varbūt ieteiksiet kādu no gataviem risinājumiem, kas kārtīgi noparsē augšupielādējamo failu? Paldies!
 12. Pie viņiem mana kaste- viss ir kārtībā un attieksme cilvēcīga!
 13. lasām php.net manuāli par setcookie (it sevišķi par domēni, piemēram, ja būs .domēnis.lv, tad darbosies visos subdomēnos)
 14. Es jautaju ka to izdarit! Nevis prasu kas man jadara!
 15. Tatad problema tada, Man ir WAP Viesu gramatu servisa skripts, tas nu nebutu tik svarigi. Tatad lieta ir tada, ka lai stradatu serviss - tas ir varetu registret viesu gramatu, registreties vajag ieksh .htaccess faila register_globals php_value 1, bet lieta tada, ka es nevaru pieklut viesu gramatu servisa admina panelim, bet nomainot uz register_globals php_value 0 straadaa admin panelis, bet nestraadaa viesu gramatu serviss un registracija. Ka iespejams to labot?
×
×
 • Create New...