Jump to content
php.lv forumi

urbis.x

Reģistrētie lietotāji
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

urbis.x's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs (bubu) tu pamēģini to iestāstīt cilvēkiem, kas aizpilda formas un atstāj tukšus laukus, turklāt, kurus patiešām ne vienmēr var aizpildīt (ar lietderīgu informāciju).
  2. lab, problēma atrisināta. atvainojiet, ka traucēju! problēma bija tajā, ka ne visās vietās, kur vajadzēja nolasīja cepumus un skripts pats redirektēja. bet nezinu, kādā veidā tas sasaistījās ar to, ka mainīgajiem nebija vērtība. kaut kāda mistika, bet nu problēma daļēji jau risināta. PALDIES visiem, kam nebija slinkums te ieskatīties un pakustināt smadzenes !!! ;)
  3. skaidrs ir tas, ka skripts neredirektē, bet problēma ir Apache un/vai PHP konfigurācijā. šis pats skripts perfekti darbojās uz Apache 1.3.27 linux + PHP 4.3.1 pirmais bija tas, ka no GET/POST netika automātiski nolasīti mainīgie, bet tos vajadzēja iebarot no $_REQUEST skripts pats neredirektē, bet to veic vai nu Apache vai PHP - a vot to es nezinu kurš, jo par tiem man jēga samērā maza.
  4. servaks rūcinās uz Win: Apache 2.2.3 + PHP 5.1.6 tāda probl�“ma: kad GET/POST mainīgie ir tukši, notiek redirekts bez mainīgajiem uz index.php. turklāt tas ir tikai tadā gadījumā ja šie mainīgie tiek pieprasīti index faila izpildei. vajag, lai šādi tukši mainīgie strādātu normāli, t.i., lai serveris nemestu 302 statusa kodu un nenotiktu redirekts. Papildus info: mainīgie netiek automatiski iebaroti skriptam, bet tos nolasa ar $_REQUEST['mainīgais'], ko izpilda tikai index skriptā, kurā arī iekļauj citus skriptus atkarībā no pieprasījuma. Piem�“ri: redirekts būs => /?page=profile&edit= redirekts būs => /?page=profile&edit&akt redirekts nebūs => /?page=profile&edit=%20 redirekts nebūs => /?page=profile&edit=1 redirekts nebūs => /test.php?edit= Acces_log: "GET /test_php.php?asss=124&ecv= HTTP/1.1" 200 40262 "GET /?page=audit&audit=00002&edit_akt&edit HTTP/1.1" 302 - "GET /?page=profile&esc= HTTP/1.1" 302 - "GET /index.php?page=profile&asd= HTTP/1.1" 302 - varbūt ir kādi ieteikumi? v�“l kāda infa vajadzīga?
×
×
  • Create New...