Jump to content
php.lv forumi

hEiti

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  128
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by hEiti

 1. JS + JQ $('elements').on("click", function(){ alert("Vieta tavam popup"); });
 2. hEiti

  php map

  Ja vēlies saglabāt sakotnēji veidoto principu, tad Tev atliek zoomiem sagatavot "preset" ar līmeņiem 1x , 2x, 4x, utt : Un izveidot funkciju, kas pavisam vienkārši, pēc zoom action parrēķina punktu kordinātes, un novieto attiecīgajas vietas, līdzigi, kā google maps API , ar zoom clustering.
 3. php.lv pārvērties par freelancer forumu tagad jau? savā laikā šeit cilvēki, vnk pamainījas ar linkiem vai koda gabaliem :)
 4. Sveiki. Vai kāds var ieteikt kvalitatīvu, skripta gabalu, kas divu ar izmēru 500x600 māk aizpildīt ar mozaiku ( bildēm ), tā lai pedējās bildes netiktu sagraizītas (t.i nerādas pus bildes, bet gan tikai tās kas ietilpst pilnā izmērā?) Paldies.
 5. Vai, kāds varētu lūdzu palīdzēt ar datu iegūšanu Jqueryā, no lauku sērijas kuriem visiem id ir "paraugs[]" un name arī "paraugs[]"? Kāds noderīgs links arī būtu labi. Paldies.
 6. $var ='SELECT * FROM darbi LEFT JOIN users ON darbi.autors_id=users.users_id LEFT JOIN objekti ON darbi.objekts_id=objekti.objekti_id WHERE izveidots>="2012-11-01" AND izveidots<="2012-11-30" AND autors_id=1373 AND kategorija=4'; echo '<body onload="listWorks(\'' . $var . '\');">'; Problēma taja kad, javascript nokarās, jo datumi ir pēdiņās. Vai kādam ir kāda laba ideja, kā no šī izvairīties?
 7. Vai kādam lūdzu nav zēl padalīties ar labu, nonulēšanas css'u ? Doma: css kas sevī satur visas kakas, kas crosbrowsinga parasti nokaitina visvairāk. Piem: img{ border: 0px; } utt.. Vai ir kāds kas viņus visus ir apkopojis, vai varbūt kads labs links. Paldies. Manis atrastais ir: https://raw.github.com/necolas/normalize.css/master/normalize.css , bet varbut kadam ir kas labāks?
 8. Labdien. Vajadzīga jūsu palīdzība. MySql triggeris , kas dara sekojošo... Tiklīdz tabula A tiek ievietots ieraksts no šā ieraksta lauks1, lauks2, lauks3 tiek ievietots tabula B, bet tikai tad ja tabula B jau šādu ierakstu pēc parametiem, lauks1, lauks2, lauk3 jau nesatur.. Ceru uz jūsu palīdzību.
 9. hEiti

  FPDF un utf8

  Ja es ari jau paspeju atrisinat savu kaiti ar ufpdf, vinsh ir modificets fpdf, pat nebija sintakse japaraksta kas bija uz fpdf taisiita :)
 10. hEiti

  FPDF un utf8

  Kads ir saskāries ar to kā dabūt letiņu garumzīmes iekš fpdf ? - > cik atradu ir tads rīks kā ufpdf -> kas atbalstot utf8, varbūt kāds ir lietojis un zin vai derēs? Es tur isti neizprotu to fontu konvertācijas processu..
 11. Es nestridos par to kad man nav izpratnes par to ka JQ darbojas,.. bet vai ir kāds kas varetu man ludzu palidzēt konkreti ar šo problēmu ? - tas ir diezgan steidzami .. :(
 12. Ņēmu tavu padomu vērā, un pēc uzlabošanas kods izskatās šādi, bet tomer bez rezultātiem ,tagad vispar nekada response... ari console, nekas saistībā ar šo neparādas. <script> var $jq = jQuery.noConflict(); jQuery(document).ready(function($){ $(function() { $('input.datepickerclass').datepicker({ dateFormat: 'yy-mm-dd' }) }); }); </script> <input type="text" name="d_birth" class="datepickerclass"/>
 13. Problema ir, tajā kad pēc lapas ielādes pirmo reizi ieklikšķinot laukā neizlec UI forma, bet zaudējot focus un atkal uz tās uzspiežot UI parādas .. HTML Lauks: <input type="text" name="d_birth" onfocus="daA()" class="datepickerclass"/> Java Script funkcija <script> var $jq = jQuery.noConflict(); function daA(){ jQuery(document).ready(function($){ $(function() { $('input').filter('.datepickerclass').datepicker({ dateFormat: 'yy-mm-dd' }) }); }); } </script>
 14. Varbut ir verts pameginat ar case? switch.. case a.. case b.. Galu gala sanaks tas pats ka ar if else :)
 15. Gribetu panakt, tadu lietu: Lietotajs ielade saturu no datubazes, teiksim sarakstu ar 10 ierakstiem .. Kamer lietotajs skatas esoshos 10 ierakstus administrators ievietoja +2 ierkastus.. Lai lietotaja puse kods sanemtu izmainjas datubaze un lidzigi ka twiteri .. parada kad ir jauni ieraksti uzspied skaisto podzinju lai paraditu jaunos ... Bet neizdodas interneta atrast kadu pratigu aprakstu, ka tiek noteiktas tas izmainjas .. Cik paspectatoju facebook, tur ar Jsqon to klausas , bet mans kodeshanas lvl nav tik advanced lai izprastu ka vinji to dara, vai nebutu kads kas labprat pastaastiitu, ka tadu briinumu var realizeet ?
 16. Padomi ka panakt: No tabulas a parkopet ierkastu ar id numuru 1 uz tabulu b ? Nojaushu kad tas ir loti vienkarshi, bet nekad nesmu ar to saskaries un taisit entos kverijus negribu principa peec .. Paldies jau ieprieks.
 17. bet ari shada gadijuma no screen record izvairities nevar.. Ta tad kopsumma mes visi nonakam pie secinajuma - NEIZMNATO video ;)
 18. Mana skatijuma ja, tev tas ir vajadziigs konkreti vienam video klipa, vari pameginat sadaliit klipu teiksim 4 daljas, un ar javacript +JQ salikt ka vienu , lai spele pirmo dalju un pie -10 sec sak bufferot 2 dalju un pedeja sec parsledz padodamos failus ;) ,.. Nekad to nesmu realizejis, tada ideaj galva jau ilgaku laiku ir, nezinu cik effektivi tas buus, bet neredzu pagaidam nekadas probleemas .. vienigi bus tur tas 1/2 - 1 sec partraukums kad parslegsies video faili.. bet ja pietiekoshi advanceti uztaisisi bus ok domaju :)
 19. hEiti

  jar on ftp

  NetBeans IDE un tev tas aiznems ~ 2 minutes ... ;)
 20. Vai kāds / kāda .. ir saskārušies ar "live chart" veidošanu? Mana ideja ir, uztaisiit aplikāciju QT, kas urķē datus uz rinķi, viņus analizē un atgriež txt failus ar rezultātiem, pēc tam gribu, ar php, ajax, JQ, panākt, kad katras 5 sekundes šie dati tiek izvadīti uz atsevišķiem grafikiem majaslapā. Es vēleotos no jums dzirdēt, ieteikumus kā to izveidot, kādas bibliotēkas izmantot, un kā viseffektīvāk to izdarīt?
 21. Sveicinat! Veletos luugt padomu, ka noteikt, kad flv vai swf fails ir sasniedzis pedeo freimu? un taja briidi Jquerys veic talako darbiibu ... Veletos dzirdeet jusu domas, ka to panaakt :)
 22. Tavs glupais humors shoreiz nebija vieta... Jo man nevajag tos datus, man ir vajadzigs tas xml jo vajag realtime update, un tur jau ta lieta kapec prasiju ir lai nebutu sava db...
 23. Cik reali un vai vispar to driikst darit ir.. meklet no kurienes pareizak sakot no kada xml faila vinji lasa info shaja lapa : http://www.lolstatistics.com/items zinu kad to info vinji nem no cita remote servera api vai xml, ta ir lieta ko gribu noskaidrot .. vai kads var palidzet ar padomu ka to darit ? un vai to vispar vajadzetu darit ?
×
×
 • Create New...