Jump to content
php.lv forumi

magone

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  52
 • Joined

 • Last visited

magone's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Ir pārbaude gan uz faila paplašinājumu, gan uz lielumu. Pie tam, man šis pats fails tika atsūtīts uz e-pastu un es no sava datora to ielādēju bez mazākām problēmām. Varbūt ir vēl kādas idejas?
 2. Man ir forma, kurā ir arī lauks faila iesūtnei serverī <form action="edit2-gramatas.php" method=post name=f enctype=multipart/form-data> <input type=file name=bilde> Saņemot failu, tālak apstrādā $bilde= $_FILES["bilde"]['name']; $bilde_temp= $_FILES["bilde"]['tmp_name'];.....utt. Šo formu imanto vairāki lietotāji no dažādiem datoriem. Ir viens lietotājs, kam neizdodas iesūtīt failu, visiem citiem izdodas. To pašu failu cits lietotājs iesūta veiksmīgi. Kāds te varētu būt iemesls? Vai varētu būt kādi datora uzstādījumi, kas to ietekmē. Kādu pārbaudi es varētu skriptā uzlikt, lai saprastu, kas par lietu.
 3. Paldies, ideju sapratu. Bet ja linka adrese, piem. <a href="http://adrese.lv">abc</a>'>http://adrese.lv">abc</a> atšķiras no norādes (http://adrese.lv un abc), tad šāds piegājiens neies cauri.
 4. Man ir apmēram 40 input un textarea lauki, kurs klients vadīs priekšmeta specifikāciju. Šajos specifikācijas laukos var būt tekstā arī linki. Klients vēlas, lai varētu tekstu kopā ar linkiem vienkāši iekopēt no weba vai worda. Varētu izmantot fckeditor vai tamlīdzīgu redaktoru, bet nekāda cita formatizēšana, izņemot linka automātisku iemešanu man nav nepieciešama. Katram laukam tādu pielikt arī, manuprāt, nav prātīgi. Kādi ir Jūsu priekšlikumi šī jautājuma risināšanai.
 5. Kā es varu webā tekstā uzrakstīt tagus <b> un </b>, tā lai ti nevis kalpotu, izceļot boldā, bet atrādītos kā teksts?
 6. Ir forma ar vairakiem input laukiem Man nepieciešams, lai pēc lietotāja klikšķa uz pogas, vietā, kur stāv kursors (kādā no input laukiem), tiktu ievietots noteikts teksts. Atradu skriptu, kas ievieto tekstu, bet tur jānorāda lauka vārds. Tā kā javascriptu pārzinu tieki pašos pamatos, varbūt kāds varētu pastastīt, kā to realizēt. Man pietiktu, ja es zinātu, kā noteikt, kurš ir aktīvais input lauks.
 7. Paldies! Aizkomentēju un atradu kļūdu.
 8. Tā arī jau mēģināju darīt, bet, sķiet, ka nekas nenotiek. Vai nav tā,ka sūtot headerus utml., pārējo - zemāk esoso fails neizpilda?
 9. Ir atsvišķs fails, kuram tiek padots faila nosaukums un izsaukts download logs. header("Pragma: public"); // required header("Expires: 0"); header("Cache-Control: must-revalidate, post-check=0, pre-check=0"); header("Cache-Control: private",false); // required for certain browsers header("Content-Type: $ctype"); header("Content-Disposition: attachment; filename=\"".basename($filename)."\";" ); header("Content-Transfer-Encoding: binary"); header("Content-Length: ".filesize($filename)); readfile("$filename"); exit(); Šādā veidā izsaucu download logu. Man vajadzētu piefiksēt, ka fails ir lejupladēts un atzīmēt to datu bāzē. Kādā veidā to var izdarīt?
 10. magone

  Izvēlne

  Vajadzētu vebā izveidot izvēlni līdzīgu kā satura rādītāju. Skatt. zemāk. Par mums................................1 Pakalpojumi.............................2 Cenas.....................................3 Vai ir kādas idejas, kā panākt, lai lapaspušu numuri atrastos stabiņā viens zem otra, bet punktiņu skaits būtu pēc vajadzības?
 11. Šeit domāju spamotāju sarakstu, kuru izmanto serveru konfigurācijā, lai izvairītos no spama.
 12. Gribēju noskaidrot, kā prakstiski notiek jaunumu lapas (būtībā jau tas ir spams) sūtīšana uz klientu e-pastiem. Vai tie parasti tiek izsūtīti ar programmas kodu? Kāda ir varbūtība, ka serveris, uz kura atrodas programmas kods, kas to izsūta, iekļūst melnajā sarakstā, ja tiek sūtīts 2000 klientiem reizi mēnesī?
 13. Sakiet, kā vislabāk pārkodēt tekstu, lai latviešu burtu vietā atrādītu to pašu burtu, bet bez mīkstinājuma vai garuma zīmes (respektīvi ā par a, Ķ par K, š par s utt.)
 14. Vajag ievietot datus no formas teksta failā (katra rinda - viens ieraksts līdzīgi kā datu bažes tabulā). Kā atrisināt to, lai textarea ievadītais vairākās rindās, tiktu ievietots failā vienā rindā, bet ar iespēju pēc tam sadalīt rindās, kā bija ievadīts.
×
×
 • Create New...