Jump to content
php.lv forumi

DualProc

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

DualProc's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Aleksej vienigi tas ka Tu interprete "Back-up (spoguļdisks) + " ir Tava zinja, tikpat labi var saprast ka ir abi kopā iekļauti... un ja sākam pētīt gramatikas kļūdas, tad tā ir cita runa, tad jau nano.lv Neirobežots ir vispar kaut kāds svešvārds ko viņi paši ir izdomājuši un tosteris.com ar savu saukli "Mēs esam neliela, bet droša un atsaucīga hostinga kompānija, kuru vada cilvēki, kam patīk tīmeklis un tā kultūra." kura vietā viņi vispār ir kompānija, ja kontaktos, pat nenorāda uzņēmuma nosaukumu, tur jau īsti uzticība arī nerodas šai kompānijai... Droši jebkuram, kurš izvieto mājas lapas var piekasīties un meklēt kaut ko tādu kā nemaz nav un kaut ko apgalvot un baumas izplatīt, kuras nemaz neeksiste! Tikpat labi, tosteris.com varbūt arī ir kā uzņēmums, bet vienkārši nevēlas publicēt datus un proweb.lv ir gan back up, gan spoguļdisks, bet abas lietas var uzzināt sazinoties ar viņiem un visu konkrētāk noskaidrot, nevis te kaut ko gudri spriedelēt. Ko es vēlējos pateikt - Ja ir pēc tā vajadzība, apzvani un visu uzzini, kā ir patiesībā.
 2. Jaa par gaumi Tev taisniba... :D arzemes dzivais pieradijums. Jā savā ziņā viņas abas ir saistītas, bet tik pat labi arī pretējas. Pēc būtības ko Tev dod 1 reizi dienā backups, ja nobrūk cietais un ja Tev backup ir uz tā paša cietā diska? :D Neviens jau neraksta, kur tiek backup veikts... tā kā jābūt uzmanīgiem. ;)
 3. andrisp Tad jau es ari nodibinu celtniecibas SIA un saku ka man pieredze un darbiba jau ir kopš manas dzimšanas 30 gadi.. a reali firma dibinata tikai 1 gadu. Tas jau neko nevienam neizsaka.. un reali ta ir manīšanās. Aleksej vispar uz spoguļdisku var skatīties kā uz back-up, jo paskaties % datus internetā, kas ir vainīgs pie datu zušanas un ~45% ir tad,kad cietais disks nomirst. Pārejie ir hakeri, paša neuzmanība, programmatūras kļūdas. Turklat parasto back up vari pats uztaisit jebkurā kompānijā, ja viņiem eksistē ISP panelis. Un lai nu kā, bet tosteris.com jau nosaukums neiedveš uzticību un sajūta, ka zem tā projekta sēž 18 gadīgi gurķi. Tad jau labak nano.lv nevis 18gadigohostings.lv
 4. Man jau vispar kretine tadu kantori, kuri melo piem. nano.lv citeju: "Par mums Sākot darbību 2003. gadā, mēs uzreiz jau strādājām augstā līmenī un par laimi, aizvien to paaugstinām." Ar ko paaugstinam ar melošanu? Ieejam Latvijas Vēstneša lapā un redzam patiesību: Reģistrācijas datums: 27.01.2006. Reģistrācijas numurs: 40003798684 Veids: SIA Firma: SIA "Nano IT" Parakstītais pamatkapitāls: 2000 Ls Apmaksātais pamatkapitāls: 2000 Ls Izmaiņas: 30.01.2007. mainīts kapitāls Publikācijas Nr.: KMR00013773112404. Nu un kā tur var sanākt 2003 gadā es nezinu... sāk jau pamazām veidoties vēlviens no.lv kantoris... :( P.S. Vispar jau ISP piekluvei vajadzetu but visiem hostinga piedavatajiem, savadak jau murgs kaut kads sanak... iesaku apzvanit interesejosas firmas un pajautat...
 5. Sava zinja Roze taisniba Tev ir, bet uz ko es gribeju iziet, ka ir daudzi, kuri noperk kkadu celeron, un hoste tur web lapas + cs serverus un tik saka, ka baigais uber serveris, bet load jau ir uz 99%. Par to kas ko iznestu ir ari svarigi kadas darbibas tiek veiktas un vai vinju slodzi var sadalit pa serveriem, ja nevar, tad diez vai tie p4 spes konkuret ;) Bet nu daudz jau ko izsaka mates plate un cieta diska apgriezieni, reali sobrid ta ir lenaka vieta datora. Tik cik cietais spes nolasit atri, tik ari nolasis un lai spetu mates plate atbalstit tur kadu 15k disku, tad naksies sha vai ta pirkt servera mates plati, ta ka atkal atgriezhamies pie servera detalajam. jo gluzhi 15k hdd jau ari nav standarta hdd darba stacijas disks.. ;) a par tiem trikiem runajot, ka tad vinji reali var apiet testa rezultatus?
 6. jaa dazhiem laikam aizskara, ka apcelu vinu baisos serverus (majas datorus). piedod man, ja reiz prasi naudu par to pakalpojumu, tad lai vismaz butu attieciga limeni, nevis rekur Tev profesionals serveris, (majas dators) un lai nu ka bet serveri nosaka dzelzhi, nevis tur softs. Roze ja jau tik stiprs juties shaja joma, tad salidzini tagad shi gada izlaiduma xeon ar p4,m nevis panjem xeon no 99.gada un salidzini ar shi gada p4. P.S. pirms pats runa tik gudri noskaidro, kapec tad tiek razhoti speciali procesori, cietie diski, rami, ..... , kuri ir domati servera darbibam, nevis darba stacijam! :) vai pec Tavas logjikas sanak, ka tas ir vnk marketinga triks no intel rofl.
 7. smiekli nak par tiem visiem kuri piedava majas lapas izvietoshanu uz kkadu celeron vai sazin vel kadu parasto majas datora procesoru un vel piedevam sauc to datoru par serveri. Ieteiktu lielai dalai iemacities terminu serveris, kas sevi ieklauj ari tadas lietas ka cieto disku vismaz ar 10k apgriez. nevis parasto cieto disku, ko te visi svaida pa kreisi pa labi un kuru var jau pa 50 LVL 200 GB ar 7.2k apgriez. iegadaties, pameginiet iegadaties cieto kuram ir 10k apgriez.
 8. :D :D :D par shito es pamatigi smejos... bet taisniba jau ari ir, atceros vienu bridi vinji piedavaja 10 Gb/s pieslegumu :D :D :D :D
 9. No vispar ir parakais kantoris Citeju: "2005. gada 22. aprīlī tika noslēgts līgums ar Telia MultiCom Dati SIA No 06.06.2007 No.Lv starptautiskā kanāla platums - 1Gb/s!" Telia piedava: 10-100 Mb/s tikla pieslegumu Ka tur var sanakt 1 Gb/s un vel piedevam arzemju nez nez... vot prot melot, monitora skatoties :D Bet taa.. nesaprotu, ka vispar vel tads kantoris pastav ??!!?!?
 10. doma pratigi? :D nezinu man cenas neshkjiet izdevigas... tad jau labak izmantot tadus, ka www.serveris.lv - ir dzirdetas paris negativas atsauksmes, bet citi atkal ljoti apmierinati. www.proweb.lv - pats hostejos un viss ideali, mani piesaistija tieshi ar cenu! www.lathost.lv - traks serveris.. vismaz pamekle tepat vinjas ir izvietotas.
 11. Varu vel ieteikt www.proweb.lv hostejos jau ilgaku laiku un nav bijusi neviena aizkjershanas. Support, cenas un atrums labs.
 12. kadu laiku atpakal jau parprogrammeju uz php5, bet atceros, ka bija aizkersanas ar isset un empty. Isti vairs neatceros, kas tiesi nebija, bet tad majas japaskatas.
 13. ? ne nu kaa php4 vareja kodu rakstit pavirshak php5 vairs nevar tik pavirshi.
 14. man gan vismaz sanaca problema, ar pareju, jo dazhas funkcijas vairs nestrada uz php5, ka ari butiski ir tas ka skriptam ir jabut diezgan tiram, nevar atkartoties viena ta pati funkc. 2 dazhados failus, ja vinji abi ir saistiti, bet ta tas izmainjas nav parak tadas butiskas...
 15. nuu pa 20 Ls ari varetu atrast, bet zem 10 Ls, tas ta ka drusku pa smiekligu izklausas.. zinot, to kads chakars ar trakeriem pec tam ir...
×
×
 • Create New...