Jump to content
php.lv forumi

gigao

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gigao

 1. Vēl joprojām nav atrasta cita CMS uz ko pāriet, tādēļ joprojām šai pašai aktuāli mobilajiem aplikāciju uztaisīt. Vēl šo to vecajā CMS pielabot derētu.
 2. internetveikalu menedžēju remote no Latvijas laukiem jau 1.5 gadu. Precīzāk Kurzemes meža. Vēl nesen bija probl. ar GSM savienojumu, jo GSM vnk mežā nevienam operatoram nebija, bet WiFi Calling Latvijā neviens nenodrošina. Nācās miksēt ar pāradresāciju uz SIP numuru, jo mobilais interenet tomēr bija. Tieši pirms pandēmijas Bite paspēja GSM repeater uzlikt. Apmierināta kā marta runcis. Beidzot nekas negļuko
 3. Visiem šitiem ir Btob CMS un visi līdzīgā situācijā (pēdējie mohikāņi): www.stieres.lv vienmer.lv www.udensbode.lv www.optimagro.lv liveshop.lv buvserviss.lv - šiem gan ir vēl specifiskāks CMS variants
 4. Btob CMS ir specifisks un mēs to specifiku tieši izmantojam. Patreiz nav atrasta neviena programma par sakarīgām naudām kam būtu tas kas Btob. Pie tam ātri strādā un viss ļoti ērts. Nu atpaliek viss redzētais no Btob. Ja nu vienīgi Cs-Cart, bet arī tad papildu izstrāde vajadzīga, jo Btob specifiskā bez kā nu nekādi nevaram arī tur nav. Īre ne īpaši saista.
 5. Meklēju kas varētu uztaisīt mobilo versiju internetveikala lapai kas sēž uz veca PHP version 5.1.73. Cms tas pats, kas piem. liveshop.lv Bija kādreiz tāds interneta shopu programmeris ar savu cms Btob.lv kurš nu jau 2 gadus kā nozudis. CMS uz moduļiem bāzēts tāpēc iespējams varbūt pietiek ar moduļu izkārojuma izveidi mobilajiem. To ka vajag pāriet uz ko jaunāku varat neteikt - zinu.
×
×
 • Create New...