Jump to content
php.lv forumi

paleto pro

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by paleto pro

 1. Precīzi Tā BŪTU JĀBŪT, bet tā nav
 2. Botu atbildes parasti ir atrodamas lietošanas instrukcijās, FAQ, u.t.t un tieši šī iemesla dēļ cilvēkiem tie besī. Ja esi nočakarējies tik tālu, ka gribi sazināties ar supportu, tad tiešām gribi sazināties ar supportu nevis iet cauri vēlvienu reizi tai informācijai, kurai tikko izgāji cauri.
 3. Manliekas večuk, ka Tev ir problēmas ar visiem un par visu, tāpēc varbūt Tavs laiciņš ir 0 vērts un vari te mēģināt aizstāvēt viedokli un pusi dienas tērēt bezmaksas softa meklējumos. Tas ir tāpat kā apstaigāt visus veikalus, lai salasītu labākās akcijas preces. Vari tā darīt, slikti tas nav, vari arī pagaršot bez maksas kādu riekstiņu katrā veikalā un būt paēdis pa velti. Bet tādā veidā Tu tikai tērē savu laiku. Mana izvēle ir samaksāt pāris eirikus par pakalpojumu, nekā tērēt laiku research, mēģinot kko samukļīt un beigās tāpat atduroties, ka nekas labāks par sākotnējo nav bijis un nebūs.
 4. yes sir, bet vai opensource pasaulē dzīvojot kaut kas nav jādod pretī? savs ieguldījums - palīdzīga roka, savs produkts, bet ja rokas līkas tad mazliet naudiņas.
 5. ja grūti atrast tad reku
 6. briedi paskrollē uz augšu un paskaties kurš no mums pirmais iebrēcās par pirātismu.
 7. ok, ja gribi, varu atspēkot Tavu ~tukšo diršanu~ superīgo piemēru. nevis braukt ar sabiedrisko un pirkt auto, bet drīzāk šis izklausās pēc "vai pastāv kāds bezmaksas car share, lai strādātu par taxi šoferi" palīdzat tak nabagam nokrekot to teamvieweri nevis man uzbrūkat. Izvēlaties šādi domāt par lietām, tad pēc tam neraudat, ka citur maksā labāk un apstākļi sakarīgāki. gan jau lielākā daļa strādā pie nelegāla windows kompja, photoshops par dārgu, ide crackota un stackoverflow tabs, lai atrastu kodu, vienmēr vaļā. un ja Jūs man brēcat pretī, tad es trāpu laikam diezgan pareizi :)
 8. man patik programmētāju loģika - pārspīlēt, lai būtu taisnība
 9. latviesi.. grib labu stafu bez maksas. ņem open source produktus, pārvērš tos naudā (laravel, react, graphql, u.t.t) samaksā kamēr vajag par lietu kas strādā tos sūda 8eur, nekā 3 dienas čakarējies lai pieslēgtu bezmaksas versiju, kaut ko krekotu vai sazin vel ko darītu. Ja izmanto opensource kodu un pelni ar to 2k mēnesī, nosvied vismaz 1% mēnesī maintaineriem.
 10. Šis izskatās laba štelle, ja tiešām grib kickstartot savu karjeru no 0 https://kood.tech/
 11. ja kādam pēc šī topica izlasīšanas gribas nosūtīt pieteikumu edw, tad jūs esat diezgan izmisuši. Tik nejaukas atbildes un nespēju pieņemt ieteikumus es sen neesmu redzējis. Riktīgs LV kantoris kāpēc man kaut kas ir jādzēš :D u made ma dai
 12. es nesaprotu šī foruma jēgu, ja godigi. nostaļģija? te nav nekas vērtīgs ko migrēt tbh atveram redditu, nebūs nevienam jāmaksā, iesim laikam līdzi nevis sēdēs uz kkādiem veciem bbforumiem jo ta dara bumeri
 13. paleto pro

  Platforma

  yolo swag bro
 14. Diezvai Tev vajadzēja prasīt padomu, ja varētu būt, ka pats esi tik gudrs uz varētu būt diezvai visu zinošs
 15. te nav job gaps, bet garumzīmju un pieturzīmju melnais caurums.
 16. Tev iedos darba rīkus (datoru, programmatūru), Tev būs mentors, kurš mācīs kā darīt lietas pareizi un par to visu vēl beigās maksās. Kurā nozarē vēl vari būt nekam nederīgs darbinieks, kurš vēl grib mācīties, bet prasīt par to naudu? Ja Tu tiešām gribētu mācīties un kļūt labāks, tad būtu gatavs praksēties (jā, bez atalgojuma) kādu pusgadu profesionāļu komandā. jaja, saprotu, ka visiem jāmaksā īre, jāliek kaut kas vēderā, bet nu nav jau IT nozare nekāda naudas bedre, kas katram garāmgājējam nometīs viņa sapņu ciparu tāpat vien
 17. Sveiks, Girt! Esi tik labs un atvieglo sev atlases procesu norādot kaut ko vairāk par projektu, naudiņām, termiņiem un komandu. Cilvēki tāpat Tev to prasīs un labāk, lai šis topic kalpo kā filtrs, kas netērē savu un Tavu laiku :)
×
×
 • Create New...