Jump to content
php.lv forumi

TTT

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

TTT's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. TTT

  Scandiweb atsauksmes

  @codez, man pirms gada bija operācija pēc kuras pusgads bija jāpavada ar dzelzs aparātu kājā. Un zini, lai vai cik sačakarēta Latvijā ir nodokļu politika, tomēr nesūdzējos par to slimības pabalstu kuru saņēmu. Uz pensiju šajā valstī neceru, bet sociālās garantijas slimības vai bezdarba gadījumā vēlos saņemt un tāpēc arī vēlos maksāt nodokļus.
 2. TTT

  Scandiweb atsauksmes

  @nice1, tika mēģināts. Līdz tam līmenim vēl jāaug. @zrks11, žēl, algu aploksnē nevēlos saņemt.
 3. TTT

  Scandiweb atsauksmes

  Pašmācības ceļā apgūstu PHP/Laravel, paralēli meklējot darbu kā jaunākais PHP programmētājs. Pagaidām darba meklējumi nesekmīgi. www.likeit.lv visu laiku figurē Scandiweb vakance, vienīgi tur ir norādīta ļoti maza alga (sākot no 400 buto). Vai kādam ir kas zināms par šo uzņēmumu? Būtu ar mieru strādāt par mazāku algu, ja darbs ir labs un varu turpināt mācīties. Kuri uzņēmumi ir pretimnākoši cilvēkiem bez iepriekšējas darba pieredzes IT jomā? Pieteicos arī uz Dynatech, no viņiem vēl gaidu atbildi.
 4. TTT

  OOP

  @briedis, tieši uz šo vakanci esmu pieteikusies. Tagad gaidu atbildi par tehnisko uzdevumu, kuru izpildīju. Izpildīts viņš ir, bet noteikti ne pareizi. Un ja tomēr pasauks uz interviju, tad šobrīd būtu grūti paskaidrot kāpēc kods ir tieši tāds kāds viņš ir. Tāpēc arī šobrīd intensīvi meklēju materiālus par OOP. Paldies, noteikti ņemšu vērā Tavus ieteikumus.
 5. TTT

  OOP

  Vai kāds var padalīties ar labiem resursiem PHP OOP apgūšanai? Ir skatīti n-tie tutorials, basics zinu. Bet reāli tos principus pielietot nemāku (tikai tik cik izmantojot Laravel). Vai arī otra galējība - kurss no Udemy, labi novērtēts bet sajūta, ka tikai kopēju kodu, nekas netiek īsti paskaidrots. Šobrīd meklēju darbu un visos sludinājumos tiek prasītas labas OOP zināšanas, bet vairāk par pamatzināšanām nevaru piedāvāt.
×
×
 • Create New...