Jump to content
php.lv forumi

Ivars Erdmanis

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Ivars Erdmanis

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Esam izveidojuši pamācību kā pievienot OpenCart interneta veikalam MakeCommerce maksājumu moduli un Omniva piegādes uz pakomātiem: https://makecommerce.lv/opencart/ka-uzstadit-internetbanku-un-karsu-maksajumus-opencart-interneta-veikala/ Iespējams noder kādam, kas ir procesā ar OpenCart interneta veikalu.
 2. Sveiks, @artis! Jā, Omniva Checkout ir mūsu sadarbības produkts ar Omniva, lai nodrošinātu maksājumu un piegādes risinājumu ar vienu līgumu. Omniva Checkout modulis ir mūsu MakeCommerce moduļa klons ar nedaudz apgrieztām iespējām. Ja Omniva Checkout variants ir kā pirkuma noformēšanas logs, tad MakeCommerce moduli iespējams izmantot piegādes un maksājumu risinājumu pašā PrestaShop pie pirkuma noformēšanas nenovirzot klientu uz citu logu.
 3. Esam izveidojuši pamācību kā izveidot Shopify veikalu un pievienot mūsu maksājumu moduli: https://makecommerce.lv/shopify-veikals-ar-maksajumiem-mazak-ka-30-minutes/ Iespējams noder kādam, kas ir procesā ar Shopify interneta veikalu.
 4. Shopify modulis mums kādu laiku bija beta versijā un netika publicēts Shopify App Store, tagad esam procesā iesnieguši to apstiprināt Shopify, bet jau tagad to var izmantot.
 5. Zem Tirgotāju portāla iestatījumu izvēlnes varat izvēlēties, vai izmaksa tiek veikta katru darba dienu (noklusējuma opcija), reizi nedēļā vai reizi mēnesī. Ja izmaksa tiek veikta katru darba dienu, tad banklink maksājumus izmaksā nākamajā darba dienā. VISA / MasterCard maksājumi tiek veikti ar 7 dienu kavēšanos. Izmaksa netiek veikta Igaunijas valsts svētku laikā, kā arī nevienā citā SEPA maksājumu shēmas banku brīvdienā. Kasspars, tāds arī mērķis, lai katram nelielam veikalam vai interneta biznesam sākuma stadijā nebūtu nepieciešami lieli ieguldījumi. Mēnešam maksa Makecommerce gatavajiem moduļiem ekomercijas platformām arī tiek aprēķināta tikai, tad kad parādas pirmais pirkums vai transakcija.
 6. Neizmantojam Swedbank payment portal api norēķiniem ar citām bankām, jo ar katru banku mums ir sava integrācija. Nenoliedzami swedbank payment portal ir līdzīgs serviss kā makecommerce.lv tomēr vēlos uzskaitīt mūsu galvenās priekšrocības: - vairāk bankas LV un arī Baltijā + Somija Swedbank payment portal: Latvija: Swedbank, SEB, Citadele banka Lietuva: Swedbank, SEB, Luminor, Danske Bank, DNB Igaunija: Swedbank MakeCommerce: Latvija: SEB, Citadele, Swedbank un Luminor Lietuva: Swedbank, SEB un Luminor Igaunija: Swedbank, SEB, Luminor, Danske, LHV, Pocopay un Coop Somija: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki - viens līgums Swedbank payment portal: Nodrošina tikai citu banku darījumu tehnisko apstrādi. Tirgotājam ir jābūt noslēgtam līgumam ar katru banku, lai nodrošinātu norēķinus un ar konkrēto banku vienotos par tiešsaistes norēķinu pieņemšanas komerciālajiem nosacījumiem. Tas nozīmē papildus laiks un nauda. MakeCommerce: Mūsu gadījumā līgums jāslēdz tikai ar MakeCommerce. - nav līguma slēgšanas vai reģistrēšanas maksas Swedbank payment portal: Līguma slēgšana 50 Eur + PVN; Ikmēneša maksa 25 - 50 EUR + PVN; + būs vēl līguma slēgšanas maksas ar katru no bankām. MakeCommerce: Līguma slēgšana: bez maksas Ikmēneša maksa: bez maksas, ja veicat integrāciju izmantojot mūsu MakeCommerce API 10 Eur, ja izmantojot kādu no gatavajiem moduļiem tikai maksājumiem 15 Eur, ja izmantojot kādu no gatavajiem moduļiem kopā maksājumi un Omniva piegādes
 7. Īsumā: mūsu risinājums ļaus Jums ātri pievienot lielāko Baltijas un Somijas banku internetbanku savienojumus maksājumu pieņemšanai internetā. Viens līgums, viens API. Nav jāver konts vairākās bankās. Nav līguma slēgšanas vai reģistrēšanas maksa. MakeCommerce ir Igaunijas uzņēmuma AS Maksekeskus zīmols Latvijā. Igaunijā mums uzticās jau vairāk nekā 2000 klienti. Vairāk par MakeCommerce.lv Mums ir izstrādāti gatavi moduļi WooCommerce, Magento, OpenCart, Shopify un PrestaShop. Lai tas viss neizklausītos tikai viena vienīga pašreklāma esmu izveidojis aprakstu ar bildēm kā tas darbojas un šajā reizē priekš vienas no populārākajām e-komercijas platformām iekš Wordpress: WooCommerce. https://makecommerce.lv/makecommerce-modulis-woocommerce/ Vēlamies būt noderīgi e-komercijas attīstītājiem Latvijā, tāpēc, ja ir jautājumi par mūsu maksājumu platformu, tad būšu priecīgs atbildēt.
×
×
 • Create New...