Jump to content
php.lv forumi

rpr

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  1,176
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rpr

 1. rpr

  Piedāvājos

  ļoti labi, nav ko tajā ūdensgalvā sēdēt un 50% laiku pavadīt ceļā.
 2. parasti jau defaultās skandas nebūs labas. Es ņemtu parastu atskaņotāju uz laistu uz kādu ārējos pastiprinātāju / aktīvo tumbu komplektu. ja mājās mazi bērni, tad rēķinies, ka viss būs nospeķots un vienā čupā.
 3. Grevi, Ja gribēji pateikt, ka React negļuko, tad ne tā tēma. Briedi, kā paša hipotēze par attālināto serveri? Netraucē? Skatījos, ja lokāli grib notestēt, tad tur kaut kādi papildus rīki jāinstalē. Jūs vēl to gost izmantojat vai tikai paspēlējāties? Cik norpoetu, tad viņš bāzēts uz selenium vai kaut kas uz to pusi. Bija vēl kādas opcijas, ko izskatījāt, bet atmetāt?
 4. Ko izvēlējies? Iespējams vienam projektam arī vajadzēs acceptance testus, bet selenium šķiet par sarežģītu un lēnu. Tagad skatos uz behat.
 5. Nezinu, kas tā par valodu, bet aizdomīga jaut. zīme pa vidu. "da ?n af de". Lokāli nav kļūdu? Ar php xml parseriem var atvērt?
 6. rpr

  Kohana help!

  Vienkārši nomaini error_reporting uz E_ALL un salabo kļūdas.
 7. codez + briedi, vai tad pats tcp/udp protokols nenodrošina sava veida checksummošanu vai arī domā, ka vinam ātrāks / otram lēnāks inets un ieguvējs ir tas, kam ātrāks?
 8. Ko jūs par šo sakāt? https://www.hetzner.de/
 9. Man redirektē uz šādu sait, kas gan neeksistē :) http://www.iaui.gov.lv/lv/azartspeles/bloketas-saites/spc/20723.aspx?s=wgs27114&a=1420101813485387?s=wgs27114&a=1420101813485387
 10. DNS pamaina, bet ja māk izmantot proxy, tad var apiet. Vispār tas jau bija diezgan skaļš notikums, kad ieviesa šo bloķēšanu.
 11. Ja sākumā izmanto lumen un pēc tam migrē uz laravel - tas ir vienkārši?
 12. Mūzikas skolu tāpēc, ka mazā motorika - spiežot tautstiņus, katru pirkstu citādi, vēl lasot notis un mēģinot trāpīt īstajā vietā, vienlaicīgi vēl kustinot kājas vai specifiski elpojot (atkarībā no instrumenta) attīsta smadzeņnu darbību. Es būtu tikai par mūzikas skolu.
 13. Nu es tikai šķiet, ka kaut ko tādu esmu lasījis, tāpēc arī jautāju.
 14. pēc koda ne tuvu nav tas fuel tāds kā domāju. Paldies par viedokli.
 15. Nevaru atrast postu, bet kaut kur bija rakstīts, ka ir kaut kāds FW, iespējams, ka FuelPhp, kas ir minificēts Yii - līdzīgs, bet vienkāršāks un ātrāks. Vai es kaut ko jaucu?
 16. Kāpēc veca? Uz debian 5.6 vēl tikai testing vidē. Varbūt uzreiz 7.? :)
 17. codez, ko tu tur stāsti muļķības? Kādas atmiņas pārpildes? Pats esmu dēmonus uz php rakstījis, ja neizmanto kaut kādus bezsakarīgus masīvus un dinamiskus mainīgos, tad arī nekāda pārpilde nav iespējama. Vai tad skalai nevajag rakstīt dēmonu? Nezinu kāda ir darba specifika, bet ja tev vajag regulāru monitoringu un saglabāt datus, tad kā tu bez demona iedomājies to uzrakstīt? Tas, ka skala māk smuki ar asinhronu procesu darboties, nenozīmē, ka tai nevajag kaut kādu bg procesu.
 18. Čalis ar neapskaužamu regularitāti ieposto kaut ko :) Uz linux tie sauksies dēmoni (daemon). Palaid bg, lai darbojas un nekas nav atkarīgs no lietotājiem.
 19. Kā Tu zini, ka viņš nav uzrakstījis?
 20. Kāds tur sakars ar ssd un izmaksām? sql stāv uz cita servera? Ja bildes tiek kešotas, tad jau jebkurā gadījumā, tā sql glabāšana ir lieka, gala rezultātā bilde būs uz fs.
 21. Acīmredzot, Tu vēl ar Magento neesi strādājis ;)
 22. select count(*), vieta, dat from tabulu group by vieta, dat;
 23. Tas jau kā reiz ir Allman vai K&R stils.
×
×
 • Create New...