Jump to content
php.lv forumi

Emis

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Emis

 1. Uzraksti supportam epastu, kur izsklāsti situāciju un ja viņi liek mīksto un neatbild, tad izmanto Twitteri ar viņu officiālo haštagu un uzraksti, ka "Bad support" ar īsu situācijas paskaidrojumu, vai ko līdzīgu. :) Tas mēdz strādāt daudz labāk kā mēģināt atrisināt situāciju pa tiešo ar supportu, jo supportā sēž dažādi dīvaiņi, kuri nemaz negrib iedziļināties situācijā. Nesaku, ka tas 100% nostrādās, bet ir bijuši gadījumi, kur tikai un vienīgi sūdzība soc. tīklos ir atrisinājusi situāciju. Tavā gadījumā izklausās, ka zaudēt nav ko un jāizmanto visi ieroči. Katrā ziņā veiksmi cīņa!
 2. Emis

  OCTA API

  Super, paldies liels par informāciju!
 3. Emis

  OCTA API

  Jā, paldies par atbildi. Iespējams iepriekš vajadzēja precīzāk izteikties. Manā gadījumā nav vajadzība pēc OCTA izmaksām un to salīdzināšanu, bet vairāk gan pēc tā, vai konkrētajā brīdī transportlīdzeklim OCTA ir aktīva/neaktīva un termiņi. Kā jau minēju, iepriekš CSDD to varēja izvilkt, bet šobrīd jāmeklē alternatīva. Paldies!
 4. Emis

  OCTA API

  Sveiki! Varbūt kāds zin un var padalīties ar info par to, kurš uztur OCTA API Latvijā? Agrāk varēja vienoties ar CSDD, bet patreiz viņi šādu pakalpojumu vairs uz āru nedod(vismaz oficiāli/publiski). Paldies!
 5. Paldies par atbildi. Es jau paspēju atrast citu, daudz vienkāršāku variantu izmantojot phpm kas pat manā situācija der labāk, kā arī strādā un viss pareizi. Bet varbūt vari padalīties ar info. Šobrīd situācija ir tāda, ka man distanci aprēķina izmantojot ceļus, šodejas utt, bet man vajadzētu lai izmēra pa taisnu līniju(pa gaisu). Vai āķis ir tajā, kādu srciptu es embedoju no google API? respektīvi, šobrīd ir https://maps.googleapis.com/maps/api/js?libraries=places&language=en&..... bet varbūt ir jāizmanto matrix API ar tam piederošo embedojamo skriptu? Paldies! P.s. screenshots no iepriekšējās sāpes.
 6. Sveiki! Ir gatavs jQuery skrips, kurš no google matrix un place izvelk distanci, starp lokācijām. Tehniski skripts strādā, bet netieku skaidrībā, kadēļ šo aprēķināto distanci nevar izprintēt. Ievadot datus laukos, pārlūka konsole datus izvada pareizi, bet iekš html neprintē. Varbūt, kāds var parādīt, kā pēc šī skripta var atsevišķi izprintēt distance.value. Paldies! $(function() { // add input listeners google.maps.event.addDomListener(window, 'load', function () { var from_places = new google.maps.places.Autocomplete(document.getElementById('from_places')); var to_places = new google.maps.places.Autocomplete(document.getElementById('to_places')); google.maps.event.addListener(from_places, 'place_changed', function () { var from_place = from_places.getPlace(); var from_address = from_place.formatted_address; $('#origin').val(from_address); }); google.maps.event.addListener(to_places, 'place_changed', function () { var to_place = to_places.getPlace(); var to_address = to_place.formatted_address; $('#destination').val(to_address); }); }); // calculate distance function calculateDistance() { var origin = $('#origin').val(); var destination = $('#destination').val(); var service = new google.maps.DistanceMatrixService(); service.getDistanceMatrix( { origins: [origin], destinations: [destination], travelMode: google.maps.Polyline.boolean, //unitSystem: google.maps.UnitSystem.IMPERIAL, // miles and feet. unitSystem: google.maps.UnitSystem.metric, // kilometers and meters. avoidHighways: false, avoidTolls: false }, callback); } // get distance results function callback(response, status) { if (status != google.maps.DistanceMatrixStatus.OK) { $('#result').html(err); } else { var origin = response.originAddresses[0]; var destination = response.destinationAddresses[0]; if (response.rows[0].elements[0].status === "ZERO_RESULTS") { $('#result').html("Better get on a plane. There are no roads between " + origin + " and " + destination); } else { var distance = response.rows[0].elements[0].distance; var duration = response.rows[0].elements[0].duration; console.log(response.rows[0].elements[0].distance); var distance_in_kilo = distance.value / 1000; // the kilom var distance_in_mile = distance.value / 1609.34; // the mile var duration_text = duration.text; var duration_value = duration.value; $('#in_mile').text(distance_in_mile.toFixed(2)); $('#in_kilo').text(distance_in_kilo.toFixed(2)); $('#duration_text').text(duration_text); $('#duration_value').text(duration_value); $('#from').text(origin); $('#to').text(destination); } } } // print results on submit the form $('#distance_form').submit(function(e){ e.preventDefault(); calculateDistance(); }); });
 7. Paldies par atbildi un ieteikumiem. Bet es iztiku vispār bez šis funkcijas. Pietika ar delete.php, jQueriju un checkboxu. Viss strādā un dati dzēšās. Ir gan maziņš gļuks ar ajax succes, bet patreiz varu iztikt bez tā.
 8. Sveiki! Sāku apgūt OOP un netieku skaidrībā ar checkbox delete funkciju. Tehniski šī(zemāk kods) funkcija strādā, bet tas nav īsti tas, kas man ir nepieciešams. <div class="container"> <?php if(mysqli_num_rows($result) > 0) { ?> <div class="table-responsive"> <table class="table table-bordered"> <tr> <th>Delete</th> </tr> <?php while($row = mysqli_fetch_array($result)) { ?> <tr id="<?php echo $row["id"]; ?>" > <td><input type="checkbox" name="id[]" class="delete_product" value="<?php echo $row["id"]; ?>" /></td> </tr> <?php } ?> </table> </div> <?php } ?> <div align="center"> <button type="button" name="btn_delete" id="btn_delete" class="btn btn-success">Delete</button> </div> <?php //delete.php $connect = mysqli_connect("localhost", "root", "", "test"); if(isset($_POST["id"])) { foreach($_POST["id"] as $id) { $query = "DELETE FROM products WHERE id = '".$id."'"; mysqli_query($connect, $query); } } ?> <script> $(document).ready(function(){ $('#btn_delete').click(function(){ if(confirm("Are you sure you want to delete this?")) { var id = []; $(':checkbox:checked').each(function(i){ id[i] = $(this).val(); }); if(id.length === 0) //tell you if the array is empty { alert("Please Select atleast one checkbox"); } else { $.ajax({ url:'delete.php', method:'POST', data:{id:id}, success:function() { for(var i=0; i<id.length; i++) { $('tr#'+id[i]+'').css('background-color', '#ccc'); $('tr#'+id[i]+'').fadeOut('slow'); } } }); } } else { return false; } }); }); </script> vēlos šo funkciju ieviest iekš klases, kura printē arā visu informāciju no db un pēcāk ar checkbox palīdzību varētu izdzēst vairākus produktus reizē. class ViewProduct extends Product { public function showProduct() { $datas = $this->getAllProducts(); foreach ($datas as $data){ echo "<div class='col-sm-3'> <div class='thumbnail'> <ul class='list-group'> <li class='list-group-item'><b>SKU:</b> ".$data['sku']."</li> <li class='list-group-item'><b>Name:</b> ".$data['name']."</li> <li class='list-group-item'><b>Price:</b> ".number_format($data['price'],2)." €</li> <li class='list-group-item'><b> ".$data['attribute_name'].": </b>" .$data['attribute_value']." ".$data['attribute_unit']."</li> //šeit paradzēts checkbox </ul> <span class='label label-info'>".$data['attribute_product']."</span> </div> </div>"; } } } Vai varat lūdzu ieteikt kādu paņēmienu kā labāk šo funkciju izpildīt? Mēģināju dažādus variantus, bet neviens līdz galam arī nenostrādāja. Savu variantu neliku, lai redzētu vai maz biju uz pareizā ceļa. Paldies!
 9. Sveiki! Varbūt kāds ir bijis, varbūt dzirdējis atsauksmes par šo iestādi? Lasīju atsauksmes viņu saitā, viss skaisti un pozitīvi, mentori spēcīgi un prakses piedāvājumi tā pat. Bet gribās dzirdēt viedokli no malas, lai nav tā, ka beigās sanāk lieka laika tērēšana. Šobrīd nerunāju par kādu konkrētu kursu, bet par iestādi kopumā. Paldies!
 10. Sveiki! Lieta sekojoša. Vēlos savam wifi rūterim uzlikt reklāmu, līdzīgi kā to dara lattelecom u.c. Vai ir nepieciešams speciāls rūteris, vai pietiek tikai ar kādu softu? Paldies!
 11. Emis

  jQuery toogle

  Paldies par ieteikumiem! Beigās izmēģināju dažādus variantus un galu galā paliku pie šāda secinājuma; <label class="pvn-btn-check" for="pvnBtn"> <input type="checkbox" id="pvnBtn" name="pvn" checked /> <span class="checkmark"></span> <p>PVN</p> </label> $(function () { $("#pvnBtn").click(function () { if ($(this).is(":checked")) { $(".price").show(); $(".price-tax").hide(); } else { $(".price").hide(); $(".price-tax").show(); } }); }); Neko nesarežģījot attēlo, vai noslēpj class'es, jo sistēma automātiski jau ģenerē cenu bez PVN. Tehniski viss itkā ir okay BET ir vēlviens jautajums saistībā ar cookies. Tehniski dabūju gatavu, lai checkbox paliek on/off pie attiecīgās izvēles, bet nevaru atrast pareizo risinājumu lai pie cookies paliek arī attiecīgā komanda, t.i. .show vai .hide. Vai kāds varētu padalīties ar info? Paldies!
 12. Sveiki! Nepieciešama palīdzība jQuery jautājumā. Ir šāds kods; function pvnSwitch(){ var price = $(".price .incVAT").text(); price = price / 1.21; $(".price .incVAT").text(price); var excl_incl = $(".price .exVAT").text(); excl_incl = "(bez. PVN)"; $(".price .exVAT").text(excl_incl); } <button onclick="pvnSwitch()">Click Me</button> <div class="price"> <div class="incVAT">12.10</div> <div class="exVAT">(ar PVN)</div> </div> Doma ir vienkārša, sākotnēji uzrāda cenu ar PVN, bet dodot komadu- attēlo cenu bez PVN. Nepieciešams ir lai veicot darbību summa atgriežas sākotnējā pozīcijā ar PVN. Šobrīd dodot komandu, tas viss tikai turpina dalītīties un neatgriežās uz incVAT. Paldies par palīdzību!
 13. Nē, no xml nāk tīrā cena. Opencart ir uzstādīts PVN un manā gadījumā PVN ID Iekš DB ir 11, ja es uztaisītu citu/jaunu TAX rate tad tam citam ID būtu piem 12. Viss ideālāk būtu defaultā Opencart PVN ID uzlikt 0, jo kā jau minēju, pie xml importa koda netieku klāt. EDIT: Ja nu kādam kādreiz nepieciešams: Šī komanda palaiž failu ik pa 30min. 0,30 * * * * /usr/bin/php -q /home/user/manamajaslapas-direktorija/faila-nosaukums.php
 14. Tikko tikai pamanīju, ka cPanelis piedāvā cron job. Tagad jamēğina un jātestē komanda.
 15. Sveiki! Nepieciešams viedoklis/palīdzība saistībā ar automātisku table atjaunošanu . Īss rezumē par situāciju. Ir opencart CMS, un 3x dienā no vairumtirgotāja ienāk XML preču papildinājumi un preču skaita atjauninājumi utt utjp. Taču katru reizi, kad kāds produkts tiek atjaunots(skaits, nosaukums, apraksts), tad produktam automātiski nometās tax_class_id '0' bet nepieciešams ir '11' Esošais risinājums ir pats vienkāršākais un tai pat laikā- kaitinošākais. jo 3x dienā manuāli nepieciešams atjaunot. Biju atradis info par CRON, bet īsti skaidrībā netiku. Varbūt kāds zin kādu labu manuāli, lai uztaisīt šo funkciju automatizētu? <?php $servername = "localhost"; $username = "username"; $password = "4password"; $dbname = "dbname"; $conn = new mysqli($servername, $username, $password, $dbname); if ($conn->connect_error) { die("Connection failed: " . $conn->connect_error); } $sql = "UPDATE `ocl0_product` SET `tax_class_id` = '11'"; if ($conn->query($sql) === TRUE) { echo "tax_class_id atjaunots"; } else { echo "Kļūda atjaunojot tax_class_id: " . $conn->error; } $conn->close(); ?> Vai arī kāds var padalīties ar info, kā opencart 2.3 tax_class_id, kas ir PVN- nomest atpakaļ uz default 0, būšu tikai pateicīgs. P.s. Pie xml kataloga importa koda klāt netieku. Paldies!
×
×
 • Create New...