Jump to content
php.lv forumi

tewin

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About tewin

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ir arī tādi "veiksmīgi uzņēmēji", kas uz autoplačiem pārdod pārkrāsotas lietuviešu mašīnas ar birku "Tikko no Vācijas" par ļoti labu naudu. Gribētos ticēt, ka šim modelim IT pasaulē sekot mēs negribam.
 2. tewin

  Senior PHP Developer

  Vai tas tiešām tā ir?
 3. Čau, kāda pēc jūsu pieredzes šobrīd ir situācija ar fully-remote darbiem Eiropas mērogā? Freelance un īstermiņa kontrakti neinteresē, tikai normāls beztermiņa darbs. Kādus 3 gadus atpakaļ, kad mēģināju ielauzties šajā segmentā, gāja diezgan grūti. Bija divas galvenās problēmas - atalgojums un kultūra. Atalgojuma ziņā Eiropas kompānijas nevēlējās maksāt savai valstij atbilstošu algu un piedāvāja Austrumeiropas algu. Tas principā izslēdz iespēju pārvākties dzīvot uz kādu citu lokāciju Eiropā un atņem lielu daļu no jēgas tam, kāpēc vispār strādāt remote. Kultūras ziņā - pārsvarā kompānijas tomēr nebija pat ne par 50% remote, un lielākā daļa cilvēku atradās ofisā, kas mani padarīja par tādu kā second class citizen. Rezultātā atmetu tam visam ar roku un pārgāju uz ofisa darbu. Varbūt nemācēju atrast īstās kompānijas - tiešām nezinu.
 4. Čau. Ir izveidota PHP sistēma ar video zvana fīču, izmantojot WebRTC un Pusher. Tagad jāatrod veids, kā sistēmā veiktos video zvanus ierakstīt - lai varētu analizēt, ko kurš zvana laikā ir teicis. Vai ir ieteikumi, kā to darīt? Vajadzētu panākt, lai video iet nevis kā peer-to-peer tikai starp abiem browseriem, bet gan caur kādu manā kontrolē esošo serveri un tur tad arī veikt ierakstu. Diemžēl nav ne jausmas, kā ko tādu panākt un no kura gala vispār ķerties klāt. Ja ir kāds third-party risinājums par saprātīgu cenu - arī var piedāvāt. Zvanu apjoms - līdz 300 zvaniem dienā pa 15min.
×
×
 • Create New...