Jump to content
php.lv forumi

sens333

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  1
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by sens333

 1. Sveiciens,

  meklēju cilvēku, kuram ir laiks un vēlme pabeigt jau iesāktu projektu, kas veidots ar Python/Django.

  Apraksts par projektu:

  Pirmā versija, kas arī tika veidota Django, tika palaista 2013. gadā kā unikāls risinājums savām problēmām, bet bez reklāmas organiski izauga stipri lielāks. Lapa ir web skripts, kurā tiek augšupielādēti .xls faili, no tiem tiek izvilkti, saglabāti un sakārtoti dati, attēloti grafikos, tabuliņās u.tml. Šobrīd ir izveidoti 2000+ lietotāju profili, galvenokārt no Eiropas valstīm, 8000+ augšupielādēti faili un vairāk kā miljons rindiņas datu.

  Ar laiku tika apzinātas lietotāju vēlmes/kļūdiņas u.tml. Tā kā 1. versija bija stipri novecojusi, tika nolemts visu pārbūvēt no pamatiem, izmantojot to pašu Python. Laika trūkuma dēļ projektu ar sākotnējo izstrādātāju turpināt nebūs iespējas, taču jau iesāktajam V2 ir pieejama gan dokumentācija, gan izstrādātājs pats ir gatavs atbildēt uz sākuma jautājumiem/palīdzēt, ja būs tāda nepieciešamība. Patlaban ieguldītais darbs pie v2 ir apmēram 160 stundas. Atlikušais darbs- varētu būt aptuveni 200 stundas. Projektu ir paredzēts attīstīt tālāk, tādēļ ir iespējas arī turpmākai sadarbībai.

  UI tiek izmantots Bootstrap Inspinia admin templeits.

  Vajadzīgās zināšanas:

   - Django
   - Python 3
   - Celery
   - Docker

  Projektu vadu un finansēju pats. Projekta vadībā varu pielāgoties izstrādātāja vēlmēm.

  Projekta budžets ar nepieciešamās funkcionalitātes un UI pabeigšanu, datu, lietotāju pārnešanu un testiem/kļūdu izķeršanām ir 4000,-Euro. 

  Sīkāk interesentiem par jau iesākto v2 aprakstu atbildēšu PM

   

×
×
 • Create New...