Jump to content
php.lv forumi

DraugiemGroup

Reģistrētie lietotāji
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

DraugiemGroup's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Šī vakance paredz 10 jaunu, dažādu līmeņu programmētāju piesaisti, un mēs aicinām darbā kā iesācējus, tā arī nozares ekspertus. Algas diapazonu nenorādām, jo katrs pats zina, cik vērtas ir viņa zināšanas darba tirgū, un pie kādas summas cilvēks apsvērtu darba maiņu. Atsūti CV, mini savu vēlamo atalgojumu un mūsu programmētāji noteiks, vai tev vēlamā summa, salīdzinājumā ar tavām prasmēm un zināšanām, ir saprātīga vai nē. :) Skaidrs ir viens, vājam programmētājam neviens nemaksās vairāk kā pieredzes bagātākam, un otrādi. Uz to arī balstās atalgojuma politika mūsu uzņēmumos - mērķis nav maksāt mazāk vai vairāk, mūsu mērķis ir maksāt atbilstoši objektīvi novērtētai darbinieka vērtībai.
  2. Vidējais atalgojuma līmenis tiek noteikts pamatojoties uz summu, ko cilvēki nosauc, ierodoties pie mums uz interviju un atbildot uz jautājumu par vēlamo atalgojumu. Secinām, ka vidēji nozarē programmētāji saņem mazāku atalgojumu, kādu saņem programmētāji, kas strādā DG uzņēmumos, kā, piemēram, Printful. Atalgojums ir atkarīgs no kandidāta zināšanām. Jo spēcīgāks programmētājs esi, jo labāks ir tev izteiktais piedāvājums. Ja mūsu esošie kolēģi būtu neapmierināti ar atalgojuma politiku, viņi strādātu citur, taču tā nav. :)
  3. Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, kas nodarbojas ar dažādu produktu (t-kreklu, plakātu, telefona vāciņu u.c.) apdruku interneta veikaliem. Lielas e-komerciju platformas kā Shopify iesaka tieši mūs saviem klientiem, un nesen ASV atvērām jaunu ražotni, tieši tāpēc esam uz viļņa un meklējam papildspēkus. No tevis sagaidām spēju: - aktīvi līdzdarboties ar savu viedokli un ierosinājumiem projektu izstrādē; - piekopt labu programmēšanas stilu, sekot mūsdienīgām tehnoloģijām; - izstrādāt iespējām bagātus lietotāju interfeisus; - integrēt un uzturēt e-komercijas platformas; - būt pozitīvam un nebaidīties no izaicinājumiem. Ikdienā: - Printful izmanto ne vien tradicionālās web programēšanas valodas (PHP, JS), bet arī Bash, Objective C, Postscript, Python, EPL un arī integrācijas ar Unix/Mac printēšanas sistēmu; - Meklējam nestandarta risinājumus problēmām - piemēram, kā no servera kontrolēt printeri, kas pieslēdzams tikai pie Windows datora, vai kā aprēķināt ražošanas darbinieku produktivitāti un organizēt fizisku produktu uzskaiti un sekošanu ražošanas procesam. - Izmantojam Composer, rakstām testus; - Izmantojam dažādus mākoņpakalpojumus, kā, piemēram, Amazon AWS, Dropbox utt. Mēs piedāvājam: - nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei - Mac/Windows/Linux platforma un dzelžus pēc izvēles; - bezmaksas pusdienas birojā; - labu atalgojumu (virs vidējā atalgojuma līmeņa nozarē); - interesantus darba uzdevumus; - elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00); - bezmaksas sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumam; - pasākumu un koncertu biļetes; - interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas; - profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas; - iespēju doties komandējumā uz Printful ražotnēm ASV - Kalifornijā un Ziemeļkarolīnā; Mūsu prasības: - vēlme un interese programmēt, meklēt labākos iespējamos risinājumus; - pieredze ar PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript (DOM, jQuery); - pieredze ar frameworkiem, kuri balstās uz MVC paternu, piemēram, Yii; - pieredze darbā ar lieliem datu apjomiem, kas jāapstrādā reālā laikā; - zināšanas datubāžu projektēšanā; - spējas strādāt patstāvīgi, pielāgoties gatavu risinājumu izmantošanai, prasmes darboties ar ārēju izstrādātāju un servisu API; - angļu valodas zināšanas. Lai pieteiktos vakancei, izmanto pieteikuma formu, kas pieejama saitē vai arī sūti savu CV uz darbs@draugiemgroup.com. Motivācijas vēstule nav obligāta.
×
×
  • Create New...