Jump to content
php.lv forumi

Opts

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Opts's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. No jūsu puses veletos vienkāršu kodu paraugu, html un css tā, lai mainot rezolūciju nemainās teksta un citu elemenyu atrašanās vieta.
 2. Opts

  Šis un tas.

  Paldies, aizgāja. Velviens jautājums, uz kuru nevaru dabūt atbildi. Pašlaik programmēju uz full hd ekrānu. Ko man darīt, lai uz visādām rezulūcijām / ekrāna izmēriem būtu vienādi? Piemēram teksts kaut kur neiziet citur, css elementi ( dizains) nepaliek mazāks vai lielāks uz citām ezulūcijām / ekrāna izmēriem?
 3. Opts

  Šis un tas.

  Sveiki! Noderētu palīdzība. Tātad viss ir vienkārši iekš HTML - <div class="bilde"> <img src="bilde.png"> </div> <div class="test"> <a href="test">test</a> </div> iekš CSS - .test a:hover { text-decoration: none; color: #202426; background-color: white; } Bilde kā izskatās - http://bildites.lv/a/rtqhsnp8 Lieta tāda - ir attēls un tieši blakus teksts, uzzejot uz teksta "test" parādās zils klucis apkārt tekstam, taču vajag tā, lai klucis arī būtu uz attēla. Lai viņi skatītos kopā.. Piemēram uzzeju uz bildes vai uz teksta, klucis ir gan bilde gan tekstam apkārt, un spiežot
×
×
 • Create New...