Jump to content
php.lv forumi

mefisto

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  810
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mefisto

 1. Pirmkārt, rekomendēju izmēģināt arī citus teksta redaktoru: https://atom.io/, https://code.visualstudio.com/ un https://www.sublimetext.com/3dev būtu populārākie. Next - palasi šo http://wiki.hashphp.org/PDO_Tutorial_for_MySQL_Developers Un, ja tev vajag ievadīt lielu datu apjomu datubāzē, tad parasti cilvēki to dara ar foreach vai arī neizmantojot PDO un datus ievadot izmantjot SQL importu.
 2. Parādi kodu. Un kāds visam šim ir sakars ar notepad?
 3. @ziedinjsh: lūdzu izmanto http://docs.php.net/manual/en/book.password.php
 4. Kas tev liedz noportēt https://github.com/beautify-web/js-beautify ... vai arī izsaukt to ar v8.
 5. Tas tak ir Mediaparka vecais CMS/frameworks.
 6. Globāli mainīgie piemēram ir visi kas tiek izmantoti iekš https://github.com/arnisritins/Color-Lines/blob/master/lines.js#L346 timeout'a. Mainīgais "blocked" nav redzams no šīs rindas un no šīs (jo nav definēts ne funkcijā, ne iekš closure kas to ietver) tāpēc vērtības nonāk window.blocked mainīgajā. Un 50+ rindu funkcijām piemēri ir: https://github.com/arnisritins/Color-Lines/blob/master/lines.js#L180 un https://github.com/arnisritins/Color-Lines/blob/master/lines.js#L552
 7. Divas galvenās problēmas, kuras šobrīg kodā redzu ir variable scope (tu bieži vien nepamani, ka tavi callback'i sāk grābstīties pa globālajiem mainīgajiem) un funkciju garums (tev ir vairākas 50+ rindu funkcijas kodā).
 8. 1. problēma : http://lv.php.net/manual/en/function.file-exists.php 2. problēma : http://www.petefreitag.com/item/451.cfm
 9. Rinards, visos devel forumos , irc kanālos un mail-listēs links uz dzīvu lapu ir pat ļoti vēlams. Bet ne par to ir runa. Tu tā arī neuzrakstīji, kāda kļūda tieši parādās !
 10. phpPgAdmin - http://phppgadmin.sourceforge.net SQL Buddy - http://www.sqlbuddy.com/
 11. Kā tieši izpaužas "nestrādā" ?
 12. DNS paiet kāds laiks kamēr jaunie ieraksti "apstaigā". Pagaidi 24h..48h pēc izveidošanas, tad vajadzētu būt ok.
 13. http://themeforest.net/category/wordpress
 14. Kaut kas uz šito pusi: \[[\w\d]+:([\w\d]+)\] Ņem un paspēlējies iekš http://www.rexv.org/
 15. Mani vairāk fascinē, kur viņi visi ņem naudu, lai pirktu IPB licences.
 16. Vai zini ko ... tiešm. Esmu dzirdējis par tādām mistiskām un noslepumos tītām iestādēm kā "hostinga konpānijas". Ja tu nebūtu ieminējies, es noteikti tās neizmantotu. Un tieši, kas sliktāks par DB dump'u var notikt ? Besides, lūdzu palasi kā hash'i tiek veidoti. Tās fantāzijas, lai arī uzjautrinošas, ir nesaistītas ar realitāti.
 17. KarlisBa , tas ko tu domāji bija "sarkasms" nevis "ironija" ... look it up.
 18. Priecīgus .. un ar maz sniegu. Balti ziemassvetiki ir pārvērtēti. ( saku kā cilvēks, kurš šorīt 4as stundas pavadīja štūrējot laukos sētu )
 19. Ehh .. marrtins atkal nodarbojas ar sevis pazemošanu. Ja tav liekas, ka lielākais risks drošībai ir bruteforce caur http, tad tev visticamak autentifikācijas sistemu vajag ļaut taisīt citiem.
 20. Nu jā , es tieši par parolēm ..
 21. Sorry .. bet .. cik tas attiecas uz web lapām , tad ātrs hash ir sūdīgs hash.
 22. Ja godīgi , es īsti nesapratu par ko tur bija runa , kaut kādas tabulas un php konstantes oO
 23. http://lmgtfy.com/?q=pdo+mysqli+mysql+benchmarks Un runa topikā bija par aizsardzību pret injekcijā, kas ir viens no PS lielakajiem bonusiem. Kauna nav ?
×
×
 • Create New...