Jump to content
php.lv forumi

Bagatais

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

About Bagatais

 • Birthday 07/17/1981

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Malmo, Sweden

Bagatais's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Tas pats Bagātais, aģent Kavacky! Tavas publikācijas parāda tikai to, ka es cīnos par taisnību (savu naudu, ko man nesamaksāja par padarīto darbu) pret buržujiem, kam likumsakarīgi sekoja M. Bet tas neparāda to kāds es esmu un kādi ir mani nākotnes mērķi. Fokuss, ideja, plāni vai mērķi nav publiski apspriežami, jo tas nav nekāds kolektīvai Vislatvijas iedzīvotāju projekts, bet gan mans projekts, kuru vēlos realizēt kopā ar katram savas jomas speciālistu (programmētājs, WEB dizaineris, mārketinga speciālists, pārdošanas speciālists, iepirkumu speciālists, jurists, finansists, loģistikas speciālists). Šajā forumā meklēju tikai programmētāju un/vai WEB dizaineri. Lai manu ideju realizētu, nepieciešams milzīgs komandas darbs. "LMS pizģītas gleznas" un "kokaīnu" lai tirgo aģenti kam tas interesē. Es vēlos noteiktai nozarei tirgot revolucionāru lietu. Tiem, kam nedaudz ir interese par šo projektu, lai sazinās ar mani, apspriedīsim detaļas.
 2. Nu redziet cik daudz jau esmu noskaidrojis tikai ar vienu topicu! :) Mana ideja apaug ar gaļu ik minūti, ik stundu. Kā jau minēju: WEB platforma ir tikai sākums. Šādi topici sekos arī citos forumos, piemēram, biznesa eņģeļos, mentoros, mārketinga un PR kopnēs. Paldies par atsaucību, bet tomēr mans piedāvājums joprojām ir spēkā! Starp citu, "Bagatais" ir ne tikai mans nicks, bet arī uzvārds ;)
 3. Unikalitāte neslēpjas pašā e-veikalā, bet gan idejā kopumā. PrestaShop ir plašas iespējas, bet par katru moduli jāmaksā - jāmaksā par "kaķi maisā". Beigu beigās tas viss būs pielāgots un samocīts. Iespējams kļūdos, tāpēc meklēju domubiedrus/interesnetus ar kuriem izdiskutēt šo ideju. Un projekts nesākas un nebeidzas ar web lapas izstrādi, tas ir tikai daļa no visa projekta.
 4. Šis nav mans pirmais mēģinājums. Pirms 5 gadiem jau aizsāku šo projektu. Pie projekta strādāja programmētājs un dizainere. Samaksāju tam laikam neadekvātu naudas summu. Bet mana kļūda, ka piekritu to visu būvēt uz opensource platformas. Kad projekts jau bija 80% gatavības stadijā (bija palaists uz servera un notika jau testēšanas darbi ar pirkumiem), sapratu, ka preču datu bāze un preču atspoguļojums i-veikalā neapmierināja ne mani, ne potenciālos klientus. Beigās veikals bija klientiem nepārskatāms, mežonīgi daudz vienādas preces (atšķīrās izmērs/modelis, cena). Beigās sanāca neveiksmīgs un dārgs projekts. Šo laiku esmu analizējis savu ideju un dažu i-veikala modeļus un esmu sapratis, ko patiesībā vēlos izveidot un kā tam būtu jāizskatās. Kā arī ir gūta starptautiska pieredze attiecīgo preču segmentā Skandināvijas valstīs.
 5. Atzīstos: man nav pilns bankas konts vai seifs ar naudu, man nav tirgus un mārketinga analīze, bet man ir laba ideja, ar kuru vēlos dalīties. Ja vēlreiz pārlasīsiet man postu, tad sapratīsiet idejas un plāna kopumu - bariņš entuziastu var uzbūvēt kaut ko unikālu, starptautisku, un, ļoti iespējams, peļņu nesošu biznesa tīklu kāds pagaidām pasaulē nav. Ja man būtu daudz naudas, tad nopirku pasaulē labāko WEB dizaineru, programmētāju pakalpojumus, piesaistītu profesionālākos tirgus pētniekus un pārdevējus. Bet tā nav, tāpēc meklēju interesentus, entuziastus, kuri ir gatavi noticēt un noriskēt. Es uzskatu, ka mēs katrs nedaudz sapņojam izveidot savu E-bay, Alibaba vai kādu līdzvērtīgu tirdzniecības gigantu! Es ticu, ka tas ir iespējams, kaut vai šaurā nišā. Tie kas netic šādai iespējai, tie kas nevēlas riskēt, vai vienkārši vēlās kādu "apriet", "pasaudzēt" - lūdzu palieciet mājās/darbā pie saviem zilajiem ekrāniem un nenopeliet tos, kas vēlas pamēģināt, uzdrīkstēties un cerēt uz iespēju! Ar cieņu, Indulis
 6. Sveiki! Esmu izstrādājis ideju interneta veikalam, un lai šo ideju realizētu, nepieciešama tava/jūsu palīdzība. Palīdzību meklēju šeit, jo standarta bezmaksas platformas neder. Tātad nepieciešams izstrādāt no nulles interneta veikala pamata platformu - preču datu bāzi, uzbūvēt veikala platformu, izstrādāt klientu apkalpošanas platformu, izstrādāt B2C un B2B platformas, un protams tam visam pa virsu - dizainu. Tāpēc, iespējams, nepieciešami vairāki sava aroda pratēji - gudrās galvas. Projekts ir ļoti specifisks, bet ne pārāk sarežģīts. Šī interneta veikala plānotie klienti iesākumā/izmēģinājuma kārtā būs LV, bet visu jāgatavo tā, lai viegli pārveidotu/pielāgotu citu valstu prasībām - piemēram, Zviedrijas, Dānijas, Somijas tirgum. Atalgojums/interese piedalīties projektā: Šeit pastāv vairāki varianti: 1. līdzdalība projektā no pirmsākuma un iespēja "sēdēt" uz pārdošanas procentiem; 2. pakalpojums pret pakalpojumu/preci; 3. samaksa pēc veiksmīga projekta palaišanas/testēšanas. Paliek arī 4. variants: jūsu piedāvātais. Mans nolūks nav kādu apmānīt/piemānīt, bet gan atrast draugus - biznesa partnerus ilglaicīgai sadarbībai. Ja ir interese piedalīties, tad rakstiet šeit, vai jautājiet pēc manas e-pasta adreses PM. Idejas/projekta gaita: 1. Izstrādāt/izveidot interneta veikalu; 2. Piesaistīt datu ievades operatorus; 3. Preču ievadīšana interneta veikalā (10`000 - 50`000 vai vairāk vienības); 4. Piesaistīt mazos investorus (Start Up, biznesa eņģeļi, radi vai draugi), investīciju apjoms 3`000 - 10`000 EUR interneta veikala izstrādes izmaksu segšanai, plānotai reklāmai; 5. Piesaistīt reklāmas speciālistu, izstrādāt reklāmas stratēģiju, uzsākt reklāmas kampaņu; 6. Palaist interneta veikalu; 7. Piesaistīt lielākus investorus apgrozāmajiem līdzekļiem; 8. Pārdošanas menedžeru piesaiste; 9. ... 10. .... Viss tālākais atkarīgs no veiksmes, neatlaidības, mērķtiecības. Ar cieņu, Indulis
×
×
 • Create New...