Jump to content
php.lv forumi

isaac

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by isaac

 1. Man vienā brīdī uzkārās, bet pieļauju, ka kompa vaina, videokarte sačakarēta. Btw, good job, codez ;)
 2. Ko dara, tas ir Iluminatti noslēpums. Bet tā standarta fīčas Oauth autorizācija, profila update, bilžu uploads kā base64 , postu liste, followošana un tā. par kkādu request skaitu neko nezinu konkrēti, bet ja no ios, andrid saslēdzas, tad daudz. Un ja vēl no web iet viss caur Api....
 3. Pietrūkst motivācijas un spēka :D Nu vairāk jau par to autorizēšanos, jo Laravelim ir tas viss pasākums iebūvēts, bet ja es neizmantoju DB kā tādu uz WEBA, bet slēdzos klāt API, tad nezinu kā norealizēt.. sanāks kārtējais makaronu kods.. Šis būtu labs pieprasījumiem uz API : https://github.com/guzzle/guzzle ?
 4. Ir atsevišķš API serveris ar savu DB un ir web serveris. Kurš no šiem variantiem šķiet labāks: 1. Slēgties klāt no web uz API datubāzi vai 2. Veikt http requestus uz API serveri? Pirmajā varianta jātaisa jauni models and stuff Otrajā variantā bažīgu dara pieprasījumi un tieši login iespējas caur Laravel.
 5. Nesaprotu galīgi to testēšanos. Viss man iekš class UserTest extends TestCase Ir funkcija testLogin(), viss ok, response viss ir, bet es gribu padot tos response datus ar usera id uz nākamo izpildāmo funkciju tajā pašā testā testPostCreate() bet šķiet, ka tā tas nedarbojas... Kāds var izskaidrot kā ir labāk/pareizāk testēt API galus ..?
 6. Toč, biju palaidis garām. Paldies ;)
 7. 1 datubāze uz 2 laravel instalācijām. Migrations nekonfliktēs?
×
×
 • Create New...