Jump to content
php.lv forumi

moonshine

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by moonshine

 1. Saprotu, ka var likties, ka, ja man ir problēmas par dažiem topikiem, tad ir problēmas par visu. Turpini vien čīkstēt. Maksā jau mums par to, ka mēs izdarām darbu, nevis kā to izdarām.
 2. Labi teikts. Tomēr vai jēga tādiem ieskaidrot, ja viņi tāpat beigās "double down on their own opinion"?
 3. Pietiks jau cepties. Saprotu, ka tev, boomer'im, ir grūti tagad samierināties un dzīvot tālāk, redzot, kā latvji papisa kazakiem, bet tas nenozīmē, ka žults jāizliek par tiem, kuru gribētu "get shit done", pie tam tematā, kas ir pilnīgi nesaistīts. Iesēsties dīvānā, pasūc aliņu un jutīsies atkal kā ikdienā! :)
 4. "Lai cilvēks saprastu, ka ir stulbs, viņam ir jābūt salīdzinoši gudram". Tevi nevainoju, ka nesaproti pat tad, ja Tev iedod tādu piemēru iz dzīves, taču pavisam reāli, un ne tikai uz softu varam šādu loģiku attiecināt. Ja tomēr gribi novērsties no temata un provocēt uz argumentu, necenties - daudzi šeit būs gudrāki par to. :)
 5. Nav jau tik traki ar alternatīvām, ka būtu bez maz vai pašam dienām jāmokās kaut ko stiķēt kopā. :) Ar līdzīgu loģiku var teikt - ja Tu brauc 1h nedēļā ar sabiedrisko, kāpēc nepērc savu personīgo auto?!
 6. Parādīji, cik Tavs laiks ir bezvērtīgs. Darba laikā izpētīji visu manu profilu, lai tikai atrastu, par ko varētu smērēt te. Wow, jūtos pagodināts. :D Tūlīt jau skries visi un teiks - "bet tu tak iesaistījies diskusijā, kā tavs var būt vērtīgs, liekuli". Uz priekšu.
 7. Es pilnībā Tevi saprotu, ka Tevi aizrauj gaslighting, tā turpini! ;) Pēc pieredzes varu teikt tā - tādiem kā Tev var skaidrot un skaidrot... un skaidrot līdz pensijas vecumam - tāpat gribēs "double down" uz savu viedokli. Aiztaupīšu abiem laiku, nebūs šis produktīvi. Tu pie sava viedokļa paliec, es pie sava - visi laimīgi. :)
 8. Tad kāpēc nevar ko tādu uzreiz pieminēt vakances aprakstā? Tagad kā jebkurš cits par to sāks prasīt, tā Tev katru reizi būs jāskaidro. Kāds sakars uzmest aci source code šobrīd? Man jau ir sen zināms, ka izmantojat ar Laravel priekš servisiem. Nekas jauns man tur. Tas arī bija pirms aptuveni 2 gadiem. Ja jāizvairās no punkta, ko pieminu, tad mums šeit nav vērts pat to apspriest tik ļoti. Testa uzdevuma apjoms bija gana liels, lai to var kompānija paņemt kā free labor - nekāda veida norunas neveicat par to, kā testi tiks izmantoti. Protams, var gadīties, ka tūlīt atskries kāds, sakot, ka "kaut kā jau tak jānotestē cilvēks", "nu nav visi tādi krāpnieki" u.tml. Reāli vienalga, - šāda prakse kantoriem pastāv. Veiksmi! Un, for fuck sake, padomā taču - nav tev jāmaina veids, kā testēt cilvēku - rakstītā formātā var vienoties par to, kā tests tiks lietots lolol.
 9. Kamēr vari, labāk nomaini to "Daļēja pusdienu kompensācija" uz ko citu vai vispār izņem laukā. Ieslēgsi common sense un noliksi sevi darba ņēmēja pozīcijā - sāksi saprast, cik fishy tā daļējā pusdienu kompensācija izklausās.
 10. Gan to, gan to esmu lietojis - saprotu, ko ar to domā. Vajadzēja man precīzāk izteikties - ar pieklājīgu pieredzi viņi min lielu pieredzi ar WordPress, taču to viņi pateiks tikai pēc tam, kad būsi savu testu nosūtījis un nodevis.
 11. Vienreiz jau pieteicos pie šiem uz darbu. Ja pareizi atminos, darbs ar WP + Laravel. Vari būt kaut Taylor fucking Otwell, bet tevi nepieņems darbā, ja nav iepriekšēja (un pieklājīga) pieredze ar WP. "Daļēja pusdienu kompensācija" - vienkārši smieklīgs punkts.
 12. https://stackoverflow.com/questions/6458083/get-the-clients-ip-address-in-socket-io 1. links, 1. atbilde. Vai tālākais arī jāapskaidro? Pirmo vajag pamēģināt pameklēt tīklos un noteikti atradīsi. Lielāku veiksmi radīsi, postojot StackOverFlow'ā sāpošo problēmu, ja tomēr nekas neatrodas. Šeit tas community nav gana liels, lai gana fiksi kāds atbildētu (ja vēl gribētu).
 13. Ar to "job gaps" aizbildināšanos ir tā, ka var mazliet neētiski to izdarīt, bet to varu ļaut Tev pašam apdomāt. Diezgan straight forward un ietver melus. Bet portfolio jau daudz nevajag - ka tik Tev ir kādi projekti "biznesa problēmu" risināšanai / atvieglošanai, kuri mazliet paņēma Tavas pūles un būs gana labi. Papildus punktiem, vari izmantot 3rd party soft'u priekš kāda no projekta aspektiem (autentifikācija, autorizācija, backup risinājumi u.tml). Dynatech arī īsti neatbildēs Tev nekad, ja neesi koda guru vai kāds, kas ar cīgu mutē, garu bārdu un ponytail nepiš pa taustiņiem rītā un vakarā.
 14. Es neredzu iemeslu, kāpēc kaut kāds līgums pirms kursu uzsākšanas varētu nebūt obligāts, otherwise - beats the purpose. Nav nācies pašam būt uz kaut kādiem kursiem, vienkārši saku, ko man stāsta. </ChitChat>
 15. Un kur tad ir āķis? Kā Printful pelna ar tām apmācībām?
 16. Labs jautājums vispār. Aizgāju uz autopieturu, tur vot uzrakstīts bija - "paskaties, kas zem soliņa 3. dēļa uzrakstīts", paskatos zem tā 3. dēļa, a tur uzzīmēts p*mpis un pieprausta lapiņa, kur bija dota norāde doties uz Barona ielu un pie fitnesa centra pacelt bruģakmeni, uz kura uzzīmēts mazliet mazāks pimpis nekā autopieturā uz dēļa, un tur vot es lasu - "Ja neiesi strādāt Accenture pēc viņu bezmaksas kursiem, būs par tiem jāsamaksā". Domāju: "J*ptvaju m*ķ, jādodas mājās un kādam jāuzraksta par šo.". Atveru šo saitu, redzu - te reklamē Printful'am kursus. Nolēmu pastāstīt par savu atradumu. @tewin, nu Tu stulbs vai vienkārši stulbs? Kas tas par jautājumu? Protams, ka man tur paziņas ir gājuši tajos kursos un tāds viņiem hammer of justice dots, kad atteica turpināt aksenšurā pēc kursiem.
 17. Tas pats vien Accenture princips vien ir - iziesi kursu un neiesi pie viņiem strādāt? Maksāsi simtos. Gotta give it to them - vismaz modernas lietas apmāca.
 18. Hmm, uz brīdi vēl padomāju, ka kādam jauniņajam iedots projekts un tagad outsource'ot grib vai velns zina ko. Ņih*ja ņe poņel... no očeņ iņtjeresno. Veiksmi gudrajiem jenotiem, tad jau. EDIT: Jā, tagad izlasīju. Momentā gan atgrūda tā "neierobežotā alga".
 19. https://www.ss.com/msg/lv/work/are-required/programmer/jpcnf.html Kas tas jums tur par kantori? Tā kā vakance, tā kā nē. Nesaprotu. Also, kāda vēl štuka par to? Jums tur rakstīts, ka neierobežots atalgojums. Tā kā - vismaz 3k vai arī parādīšu, kur ateja. :)
 20. Pats esmu nedaudz rakstījis Go pēc tam, kad visu laiku ar PHP ir būts. Viss, ko varu pateikt - eksperimentē un dari. Katrai programmēšanas valodai būs nemākuļi, kas tik vien māk pateikt, ka x valoda ir sūds, y ir daudz labāka. Neiemācīsies abas valodas ideāli (drošvien), bet līdz ar to Tev jau pavērsies lielāks iespēju spektrs. Kā arī, bieži vien tās "obligātās" prasības vakancēs ir tādas, kur vēl vari būt neuzzaļojis tomāts, bet Tevi tāpat paņems. Pieredzei par sliktu nenāks. Good luck on your journey!
 21. Esmu tur strādājis uz laiciņu. Uzreiz varu teikt, ka, var teikt, viss, ko viņi dara, ir Magento 1/2 kā bāze. Tāpēc, ja pieteicies uz "Laravel developer" vakanci, figa Tev būs ne Laravel, ne smakas no tā. Tāpat ar mani bija, sanāca aplauziens, bet pieņēmu piedāvājumu pēc veiksmīgi izpildīta testa dēļ "jaunas pieredzes" (fancy term for money at that moment). No sākta gala nemīlēju strādāt ar Magento. Tomēr nosaukšu arī, kas tur labs tai visā: - Iespēja dabūt močnus laptopus dēļ tā, lai tavi esošie dzelži neapd*rstos no Magento kā tāda, - ieēsties var picu un citas lietas piektdienās, - ir mentori (taču var sanākt kā man, ka mani svaidīja no viena mentora pie otra since nobody really gave a f*ck about helping, un tā līdz atradīsies kāds labs cilvēks), - tusēšana, pat samērā bieži, - komandējumi - saka, ka ir apmaksāts, bet par ceļu pašam būs laba summa jāmaksā (varbūt pat tas ir normāli, pat līdz šim nav tādā kompānijā vairāk būts, kur tāda lieta būtu). Ā, un pretty much tikai tie SW reprezentējošie "naži" tur dodas, neesmu dzirdējis, ka jaunie tur tiek tā vispār, - on-boarding - tas, kas tur "on-boarding uzdevumos", var likt vienai acij raustīties no cringe, bet tam jāiziet cauri, savādāk Tev ļoti pievērsīs uzmanību sievietes...no HR, sakot, ka tas viss ir obligāti, savādāk būs problēmas. No gaišās puses, un kāpēc to lieku kā plusu, vismaz dabū iepazīt savu PM. Ir tur viens tāds īpašs PM, zem kura strādājot sāksi pārdomāt savu karjeru kā tādu, vienkārši _gg_.. Good luck with that, buddy. - apmaksā Tev gym (līdz 35 eur). Nezinu, vai šim dot pozitīvu/negatīvu zīmi priekšā, bet ir tur tādi PM'i (kas nav bijuši progeri), kas māk kodēt Magento labāk kā daudzi jaunpienācēji, kas varbūt ko izsaka. Tā kā, ja patīk open space, kur Tev blenzīs monitorā visi, ko Tu dari, why not. Pastrādāsi arī ar modernām lietām (pretty much cenšas izslaukt katru pili no jaunajām tehnoloģijām, kā saka - bandwagon-ing, būs PWA, blockchain utt). Pretty much sums up, laikam neko nepiemirsu.
 22. Domā ko tādu caur cmd kā php artisan make:model ? Ja jā, turpat varēsi atrast arī priekš CRUD, noteikti.
 23. moonshine

  --

  Izstrādātājs / developeris teikt būtu daudz labāk.
×
×
 • Create New...