Jump to content
php.lv forumi

moonshine

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About moonshine

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

1166 profile views
 1. Es neredzu iemeslu, kāpēc kaut kāds līgums pirms kursu uzsākšanas varētu nebūt obligāts, otherwise - beats the purpose. Nav nācies pašam būt uz kaut kādiem kursiem, vienkārši saku, ko man stāsta. </ChitChat>
 2. Un kur tad ir āķis? Kā Printful pelna ar tām apmācībām?
 3. Labs jautājums vispār. Aizgāju uz autopieturu, tur vot uzrakstīts bija - "paskaties, kas zem soliņa 3. dēļa uzrakstīts", paskatos zem tā 3. dēļa, a tur uzzīmēts p*mpis un pieprausta lapiņa, kur bija dota norāde doties uz Barona ielu un pie fitnesa centra pacelt bruģakmeni, uz kura uzzīmēts mazliet mazāks pimpis nekā autopieturā uz dēļa, un tur vot es lasu - "Ja neiesi strādāt Accenture pēc viņu bezmaksas kursiem, būs par tiem jāsamaksā". Domāju: "J*ptvaju m*ķ, jādodas mājās un kādam jāuzraksta par šo.". Atveru šo saitu, redzu - te reklamē Printful'am kursus. Nolēmu pastāstīt par savu atradumu. @tewin, nu Tu stulbs vai vienkārši stulbs? Kas tas par jautājumu? Protams, ka man tur paziņas ir gājuši tajos kursos un tāds viņiem hammer of justice dots, kad atteica turpināt aksenšurā pēc kursiem.
 4. Tas pats vien Accenture princips vien ir - iziesi kursu un neiesi pie viņiem strādāt? Maksāsi simtos. Gotta give it to them - vismaz modernas lietas apmāca.
 5. moonshine

  Skat nodejs kods

  Hmm, uz brīdi vēl padomāju, ka kādam jauniņajam iedots projekts un tagad outsource'ot grib vai velns zina ko. Ņih*ja ņe poņel... no očeņ iņtjeresno. Veiksmi gudrajiem jenotiem, tad jau. EDIT: Jā, tagad izlasīju. Momentā gan atgrūda tā "neierobežotā alga".
 6. moonshine

  Skat nodejs kods

  https://www.ss.com/msg/lv/work/are-required/programmer/jpcnf.html Kas tas jums tur par kantori? Tā kā vakance, tā kā nē. Nesaprotu. Also, kāda vēl štuka par to? Jums tur rakstīts, ka neierobežots atalgojums. Tā kā - vismaz 3k vai arī parādīšu, kur ateja. :)
 7. Pats esmu nedaudz rakstījis Go pēc tam, kad visu laiku ar PHP ir būts. Viss, ko varu pateikt - eksperimentē un dari. Katrai programmēšanas valodai būs nemākuļi, kas tik vien māk pateikt, ka x valoda ir sūds, y ir daudz labāka. Neiemācīsies abas valodas ideāli (drošvien), bet līdz ar to Tev jau pavērsies lielāks iespēju spektrs. Kā arī, bieži vien tās "obligātās" prasības vakancēs ir tādas, kur vēl vari būt neuzzaļojis tomāts, bet Tevi tāpat paņems. Pieredzei par sliktu nenāks. Good luck on your journey!
 8. moonshine

  Scandiweb atsauksmes

  Esmu tur strādājis uz laiciņu. Uzreiz varu teikt, ka, var teikt, viss, ko viņi dara, ir Magento 1/2 kā bāze. Tāpēc, ja pieteicies uz "Laravel developer" vakanci, figa Tev būs ne Laravel, ne smakas no tā. Tāpat ar mani bija, sanāca aplauziens, bet pieņēmu piedāvājumu pēc veiksmīgi izpildīta testa dēļ "jaunas pieredzes" (fancy term for money at that moment). No sākta gala nemīlēju strādāt ar Magento. Tomēr nosaukšu arī, kas tur labs tai visā: - Iespēja dabūt močnus laptopus dēļ tā, lai tavi esošie dzelži neapd*rstos no Magento kā tāda, - ieēsties var picu un citas lietas piektdienās, - ir mentori (taču var sanākt kā man, ka mani svaidīja no viena mentora pie otra since nobody really gave a f*ck about helping, un tā līdz atradīsies kāds labs cilvēks), - tusēšana, pat samērā bieži, - komandējumi - saka, ka ir apmaksāts, bet par ceļu pašam būs laba summa jāmaksā (varbūt pat tas ir normāli, pat līdz šim nav tādā kompānijā vairāk būts, kur tāda lieta būtu). Ā, un pretty much tikai tie SW reprezentējošie "naži" tur dodas, neesmu dzirdējis, ka jaunie tur tiek tā vispār, - on-boarding - tas, kas tur "on-boarding uzdevumos", var likt vienai acij raustīties no cringe, bet tam jāiziet cauri, savādāk Tev ļoti pievērsīs uzmanību sievietes...no HR, sakot, ka tas viss ir obligāti, savādāk būs problēmas. No gaišās puses, un kāpēc to lieku kā plusu, vismaz dabū iepazīt savu PM. Ir tur viens tāds īpašs PM, zem kura strādājot sāksi pārdomāt savu karjeru kā tādu, vienkārši _gg_.. Good luck with that, buddy. - apmaksā Tev gym (līdz 35 eur). Nezinu, vai šim dot pozitīvu/negatīvu zīmi priekšā, bet ir tur tādi PM'i (kas nav bijuši progeri), kas māk kodēt Magento labāk kā daudzi jaunpienācēji, kas varbūt ko izsaka. Tā kā, ja patīk open space, kur Tev blenzīs monitorā visi, ko Tu dari, why not. Pastrādāsi arī ar modernām lietām (pretty much cenšas izslaukt katru pili no jaunajām tehnoloģijām, kā saka - bandwagon-ing, būs PWA, blockchain utt). Pretty much sums up, laikam neko nepiemirsu.
 9. Domā ko tādu caur cmd kā php artisan make:model ? Ja jā, turpat varēsi atrast arī priekš CRUD, noteikti.
 10. moonshine

  --

  Izstrādātājs / developeris teikt būtu daudz labāk.
×
×
 • Create New...