Jump to content
php.lv forumi

moonshine

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

About moonshine

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

1308 profile views
 1. Parādīji, cik Tavs laiks ir bezvērtīgs. Darba laikā izpētīji visu manu profilu, lai tikai atrastu, par ko varētu smērēt te. Wow, jūtos pagodināts. :D Tūlīt jau skries visi un teiks - "bet tu tak iesaistījies diskusijā, kā tavs var būt vērtīgs, liekuli". Uz priekšu.
 2. Es pilnībā Tevi saprotu, ka Tevi aizrauj gaslighting, tā turpini! ;) Pēc pieredzes varu teikt tā - tādiem kā Tev var skaidrot un skaidrot... un skaidrot līdz pensijas vecumam - tāpat gribēs "double down" uz savu viedokli. Aiztaupīšu abiem laiku, nebūs šis produktīvi. Tu pie sava viedokļa paliec, es pie sava - visi laimīgi. :)
 3. Tad kāpēc nevar ko tādu uzreiz pieminēt vakances aprakstā? Tagad kā jebkurš cits par to sāks prasīt, tā Tev katru reizi būs jāskaidro. Kāds sakars uzmest aci source code šobrīd? Man jau ir sen zināms, ka izmantojat ar Laravel priekš servisiem. Nekas jauns man tur. Tas arī bija pirms aptuveni 2 gadiem. Ja jāizvairās no punkta, ko pieminu, tad mums šeit nav vērts pat to apspriest tik ļoti. Testa uzdevuma apjoms bija gana liels, lai to var kompānija paņemt kā free labor - nekāda veida norunas neveicat par to, kā testi tiks izmantoti. Protams, var gadīties, ka tūlīt atskries kā
 4. Kamēr vari, labāk nomaini to "Daļēja pusdienu kompensācija" uz ko citu vai vispār izņem laukā. Ieslēgsi common sense un noliksi sevi darba ņēmēja pozīcijā - sāksi saprast, cik fishy tā daļējā pusdienu kompensācija izklausās.
 5. Gan to, gan to esmu lietojis - saprotu, ko ar to domā. Vajadzēja man precīzāk izteikties - ar pieklājīgu pieredzi viņi min lielu pieredzi ar WordPress, taču to viņi pateiks tikai pēc tam, kad būsi savu testu nosūtījis un nodevis.
 6. Vienreiz jau pieteicos pie šiem uz darbu. Ja pareizi atminos, darbs ar WP + Laravel. Vari būt kaut Taylor fucking Otwell, bet tevi nepieņems darbā, ja nav iepriekšēja (un pieklājīga) pieredze ar WP. "Daļēja pusdienu kompensācija" - vienkārši smieklīgs punkts.
 7. https://stackoverflow.com/questions/6458083/get-the-clients-ip-address-in-socket-io 1. links, 1. atbilde. Vai tālākais arī jāapskaidro? Pirmo vajag pamēģināt pameklēt tīklos un noteikti atradīsi. Lielāku veiksmi radīsi, postojot StackOverFlow'ā sāpošo problēmu, ja tomēr nekas neatrodas. Šeit tas community nav gana liels, lai gana fiksi kāds atbildētu (ja vēl gribētu).
 8. Ar to "job gaps" aizbildināšanos ir tā, ka var mazliet neētiski to izdarīt, bet to varu ļaut Tev pašam apdomāt. Diezgan straight forward un ietver melus. Bet portfolio jau daudz nevajag - ka tik Tev ir kādi projekti "biznesa problēmu" risināšanai / atvieglošanai, kuri mazliet paņēma Tavas pūles un būs gana labi. Papildus punktiem, vari izmantot 3rd party soft'u priekš kāda no projekta aspektiem (autentifikācija, autorizācija, backup risinājumi u.tml). Dynatech arī īsti neatbildēs Tev nekad, ja neesi koda guru vai kāds, kas ar cīgu mutē, garu bārdu un ponytail nepiš pa taustiņi
 9. Es neredzu iemeslu, kāpēc kaut kāds līgums pirms kursu uzsākšanas varētu nebūt obligāts, otherwise - beats the purpose. Nav nācies pašam būt uz kaut kādiem kursiem, vienkārši saku, ko man stāsta. </ChitChat>
 10. Un kur tad ir āķis? Kā Printful pelna ar tām apmācībām?
 11. Labs jautājums vispār. Aizgāju uz autopieturu, tur vot uzrakstīts bija - "paskaties, kas zem soliņa 3. dēļa uzrakstīts", paskatos zem tā 3. dēļa, a tur uzzīmēts p*mpis un pieprausta lapiņa, kur bija dota norāde doties uz Barona ielu un pie fitnesa centra pacelt bruģakmeni, uz kura uzzīmēts mazliet mazāks pimpis nekā autopieturā uz dēļa, un tur vot es lasu - "Ja neiesi strādāt Accenture pēc viņu bezmaksas kursiem, būs par tiem jāsamaksā". Domāju: "J*ptvaju m*ķ, jādodas mājās un kādam jāuzraksta par šo.". Atveru šo saitu, redzu - te reklamē Printful'am kursus. Nolēmu pastāstīt par savu atradumu.
 12. Tas pats vien Accenture princips vien ir - iziesi kursu un neiesi pie viņiem strādāt? Maksāsi simtos. Gotta give it to them - vismaz modernas lietas apmāca.
 13. Hmm, uz brīdi vēl padomāju, ka kādam jauniņajam iedots projekts un tagad outsource'ot grib vai velns zina ko. Ņih*ja ņe poņel... no očeņ iņtjeresno. Veiksmi gudrajiem jenotiem, tad jau. EDIT: Jā, tagad izlasīju. Momentā gan atgrūda tā "neierobežotā alga".
 14. https://www.ss.com/msg/lv/work/are-required/programmer/jpcnf.html Kas tas jums tur par kantori? Tā kā vakance, tā kā nē. Nesaprotu. Also, kāda vēl štuka par to? Jums tur rakstīts, ka neierobežots atalgojums. Tā kā - vismaz 3k vai arī parādīšu, kur ateja. :)
×
×
 • Create New...