Jump to content
php.lv forumi

moonshine

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About moonshine

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

1257 profile views
 1. https://stackoverflow.com/questions/6458083/get-the-clients-ip-address-in-socket-io 1. links, 1. atbilde. Vai tālākais arī jāapskaidro? Pirmo vajag pamēģināt pameklēt tīklos un noteikti atradīsi. Lielāku veiksmi radīsi, postojot StackOverFlow'ā sāpošo problēmu, ja tomēr nekas neatrodas. Šeit tas community nav gana liels, lai gana fiksi kāds atbildētu (ja vēl gribētu).
 2. Ar to "job gaps" aizbildināšanos ir tā, ka var mazliet neētiski to izdarīt, bet to varu ļaut Tev pašam apdomāt. Diezgan straight forward un ietver melus. Bet portfolio jau daudz nevajag - ka tik Tev ir kādi projekti "biznesa problēmu" risināšanai / atvieglošanai, kuri mazliet paņēma Tavas pūles un būs gana labi. Papildus punktiem, vari izmantot 3rd party soft'u priekš kāda no projekta aspektiem (autentifikācija, autorizācija, backup risinājumi u.tml). Dynatech arī īsti neatbildēs Tev nekad, ja neesi koda guru vai kāds, kas ar cīgu mutē, garu bārdu un ponytail nepiš pa taustiņi
 3. Es neredzu iemeslu, kāpēc kaut kāds līgums pirms kursu uzsākšanas varētu nebūt obligāts, otherwise - beats the purpose. Nav nācies pašam būt uz kaut kādiem kursiem, vienkārši saku, ko man stāsta. </ChitChat>
 4. Un kur tad ir āķis? Kā Printful pelna ar tām apmācībām?
 5. Labs jautājums vispār. Aizgāju uz autopieturu, tur vot uzrakstīts bija - "paskaties, kas zem soliņa 3. dēļa uzrakstīts", paskatos zem tā 3. dēļa, a tur uzzīmēts p*mpis un pieprausta lapiņa, kur bija dota norāde doties uz Barona ielu un pie fitnesa centra pacelt bruģakmeni, uz kura uzzīmēts mazliet mazāks pimpis nekā autopieturā uz dēļa, un tur vot es lasu - "Ja neiesi strādāt Accenture pēc viņu bezmaksas kursiem, būs par tiem jāsamaksā". Domāju: "J*ptvaju m*ķ, jādodas mājās un kādam jāuzraksta par šo.". Atveru šo saitu, redzu - te reklamē Printful'am kursus. Nolēmu pastāstīt par savu atradumu.
 6. Tas pats vien Accenture princips vien ir - iziesi kursu un neiesi pie viņiem strādāt? Maksāsi simtos. Gotta give it to them - vismaz modernas lietas apmāca.
 7. Hmm, uz brīdi vēl padomāju, ka kādam jauniņajam iedots projekts un tagad outsource'ot grib vai velns zina ko. Ņih*ja ņe poņel... no očeņ iņtjeresno. Veiksmi gudrajiem jenotiem, tad jau. EDIT: Jā, tagad izlasīju. Momentā gan atgrūda tā "neierobežotā alga".
 8. https://www.ss.com/msg/lv/work/are-required/programmer/jpcnf.html Kas tas jums tur par kantori? Tā kā vakance, tā kā nē. Nesaprotu. Also, kāda vēl štuka par to? Jums tur rakstīts, ka neierobežots atalgojums. Tā kā - vismaz 3k vai arī parādīšu, kur ateja. :)
 9. Pats esmu nedaudz rakstījis Go pēc tam, kad visu laiku ar PHP ir būts. Viss, ko varu pateikt - eksperimentē un dari. Katrai programmēšanas valodai būs nemākuļi, kas tik vien māk pateikt, ka x valoda ir sūds, y ir daudz labāka. Neiemācīsies abas valodas ideāli (drošvien), bet līdz ar to Tev jau pavērsies lielāks iespēju spektrs. Kā arī, bieži vien tās "obligātās" prasības vakancēs ir tādas, kur vēl vari būt neuzzaļojis tomāts, bet Tevi tāpat paņems. Pieredzei par sliktu nenāks. Good luck on your journey!
 10. Esmu tur strādājis uz laiciņu. Uzreiz varu teikt, ka, var teikt, viss, ko viņi dara, ir Magento 1/2 kā bāze. Tāpēc, ja pieteicies uz "Laravel developer" vakanci, figa Tev būs ne Laravel, ne smakas no tā. Tāpat ar mani bija, sanāca aplauziens, bet pieņēmu piedāvājumu pēc veiksmīgi izpildīta testa dēļ "jaunas pieredzes" (fancy term for money at that moment). No sākta gala nemīlēju strādāt ar Magento. Tomēr nosaukšu arī, kas tur labs tai visā: - Iespēja dabūt močnus laptopus dēļ tā, lai tavi esošie dzelži neapd*rstos no Magento kā tāda, - ieēsties var picu un citas lietas piek
 11. Domā ko tādu caur cmd kā php artisan make:model ? Ja jā, turpat varēsi atrast arī priekš CRUD, noteikti.
 12. moonshine

  --

  Izstrādātājs / developeris teikt būtu daudz labāk.
×
×
 • Create New...