Jump to content
php.lv forumi

jurgenz

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

About jurgenz

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Recent Profile Visitors

3041 profile views
 1. Pietiek ar JS (es5/6/7) un css/scss. Pārējo spēs iemācīties, ja saprot pirmo. Kā reiz tikko mūsu kompānijā cilvēki, kas pildīja testa uzdevumu, to varēja pildīt sev tīkamā tehnoloģijā un tad arī vērtējām, vai spēj izpildīt un pēc tam pastāstīt ko un kāpēc darīja. Un bootstrap ir priekš backendistiem, lai nebūtu jāraksta css, IMHO.
 2. jurgenz

  Meklējam PHP un front-end programmētājus

  Labi iesāki, kā reiz te pasaki - dažādi tech etc, viens ieraugot stacku uzreiz saprot, ka viņš var tēmēt uz tiem 1000eur, jo zin 1-2 un tad augs uzņēmumā, cits ierauga, ka var pacelt visu stacku un uzreiz prasa tos 4k.
 3. jurgenz

  Projekts

  ^ this. Kā arī, pašus sludinājumu portālus vairs neizmantoju - ērtāk, diemžēl, ir fb marketplace apskatīties.
 4. Title visu pasaka - uzspied "sign in with twitter", nekas nesanāks
 5. jurgenz

  Palīdzība studentam par samaksu!

  Šis gan nebūs taisnība :) Māsa kā reiz šobrīd studē IT projektu vadību un tas, kas viņiem ir jāizveido pirmajā kursā ir pat nedaudz bailīgi :) Arī ne-web-dev-etc-apguvējiem liek taisīt visādus brīnumus.
 6. jurgenz

  printful atsauksmes

  @Leotard - tajā pašā laika ir vesela kaudze darbinieku, kuriem desktime nemaz nav uzstādīts, tā kā tu te diezgan pārspīlē :) Tu arī laikam nesaproti DeskTime pamatbūtību (kā tas ir daudziem produktiem šaja industrijā) - skaitīt laiku un produktivitāti, nevis čekot kurās lapās tu sēdi un keyloggeris arī iebūvēts nav. Viss kas ir redzams gan tev, gan darba devējam - programmas title un tajās pavadītais laiks. Izspiegot darbiniekus var vēl 100 citos veidos, un nevar zināt, varbūt tavs darba devējs kādā no tiem to jau dara tev nezinot.
 7. jurgenz

  Wordpress un cits

  Paturpinot - no 0 taisīt ir jēga ne tikai gadījumā, kad funkcionalitāte ir nepieiciešama vairāk/dažadāka nekā WP sneigtās iespējas, bet gan arī gadījumos, kad lapa ir tik vienkārša, ka nekas netiks izmantots no WP sniegtajām iespējām - nav jēga likt WP, ātrāk būs no 0 "uzcept". Bet no cilvēkiem man apkārt, kas nodarbojas ar lapu izstrādi, reti kurais izmanto kādu gatavu risinājumu, bet ja izmanto, tad biežāk tas ir kas cits, nevis WP.
 8. jurgenz

  printful atsauksmes

  @Wuu - kā reiz @daGrevis minēja: > es sapratu kāpēc tik daudzi vue ķipa izmanto > laravel
 9. jurgenz

  printful atsauksmes

  Par desktime piekrītu, pilnībā netraucē un neparko nav jāuztraucas un jāpiekrīt @briedis - pašam ir vieglāk izsekot, cik stundas esi darbā, jo darba dienas sākums ir mainīgs. Man šķiet sākumā arī tika minēts, ka nevienam neinteresē pārbaudīt tavus ievāktos dekstime datus, tik ilgi, kamēr neredz vajadzību (darbu nekavē, ar uzdevumiem tiec galā utt). Attiecīgi ja rodas aizdomas, ka nekas netiek darīts, tad varbūt pačekos, ko tu darba laikā dari, varbūt jau nedēļām ilgi neizej no reddita. btw, uz ubuntu chrome tabu titles neredz bez papildus extension esošajai versijai :D
 10. jurgenz

  Regex - jānoņem attēliem height

  https://regex101.com/r/jXu9i8/1
 11. jurgenz

  printful atsauksmes

  @Wuu, es esmu arī grupā (maponā gan, ne printfulā kā frontends). Neredzu šķēršļus, ja intervijā pārliecināsi cilvēkus par savām prasmēm, algu prasīt šajā diapazonā. Par printfulu varu tikai minēt to, ka cilvēki kas tur atrodās, kad redzu tos staigājot pa ofisu - neizskatās bēdīgi un neapmirināti ar dzīvi. Un ārā pīpētavā reizēm sanāk reizēm dzirdēt sarunas, kur var noprast, ka printfulā programmēt noteikti ir interesantāk par kādu vietējo wp kantori.
 12. jurgenz

  jQuery toogle

  https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/JavaScript/Reference/Statements/if...else Pieglabā mainīgo ar informāciju, kurā virzienā tiek veikta darbība un attiecīgi nākamo reizi spiežot veic pretēju darbību.
 13. jurgenz

  Form Input [ + ] dublēt elementu

  Nepiemērots nodublēt elementu un pie tā izmaiņām paņemt mērvienību un kaut kur attēlot un vēl jo vairāk, kad jquery jau ir projektā? wtf Vilkt iekšā view lib/fw ir nepiemēroti simple uzdevumiem. Teorētiski piemērotākais ir @Alnis risinājums. Ir jāzin laiks un vieta, kad kaut ko lietot. Šaja gadījumā neredzu pilnīgi nekādu vajadzību lietot kādus react/vue/angular n friends priekš šādām elementārām darbībām. btw edit: Alņiem šodien vārda diena - sveicu
 14. jurgenz

  Form Input [ + ] dublēt elementu

  Library :) Ok, react un vue arī ir "view libraries", bet tajā pašā laikā ir daudz tuvāk fw, jo tu beigās tāpat neizmanto plikus react/vue, savelc vēl klāt visādu citus libus un beigās lieto to visu kā fw :)
 15. jurgenz

  Form Input [ + ] dublēt elementu

  https://codepen.io/jurgenz/pen/QaZBYL
×