Jump to content
php.lv forumi

jurgenz

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  144
 • Joined

 • Last visited

About jurgenz

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Recent Profile Visitors

2247 profile views
 1. Form Input [ + ] dublēt elementu

  https://codepen.io/jurgenz/pen/QaZBYL
 2. Form Input [ + ] dublēt elementu

  !vote react Bet šādām super simple fīčām vilkt klāt fw nav nepieciešams :) pilnība pietiek ar jquery vai pat vienkārši js.
 3. padoms

  Kādos kaktu kantoros jūs strādājiet par 800€ mēnesī un ceriet, ka saņemsiet algas lapiņu? te tak ir skaidri redzam, ka vidējais ir virs 1200, kas priekš LV ir vairāk kā pietiekami un vēl jo vairāk stipri virs vidējā aritmētiskā.
 4. PHP programmētājs

  @Alnis - ļoti bieži pat nevajag 10€ tērēt. Apkārt klejo ļoti daudz udemy kuponi piedāvājot arī kursus bez maksas + tulīt tepat vien ir ziemassvētki, domāju atradīsies ļoti daudz tādu variantu. Labs piemērs ir "Honey" chrome extensions, kurš piedāvā atlaides.
 5. python izstrādes vide

  Mēģināji likt paplašinājumus? Piemēram https://marketplace.visualstudio.com/items?itemName=ms-python.python
 6. Katalogs + Google maps

  Ja pareizi sapratu, vienu atradu - https://github.com/umimehar/list-map
 7. Projekts & Komanda

  1. Nolīgist vienu kārtīgu freelance dizainieri, kurš māk netikai smuki uzzīmēt, bet arī saprot UX un SEO un vēlams strādā mājaslapu izstrādes industrijā, šādi zinot programmētāju prasības arī. Ar viņu izstrādājiet kopīgi projektu (wireframes, virspusēju dokumentāciju utt) un pēc tam lai arī uzzīmē. 1.1. Izstrādā izstrādes plānu 2. Šeit tev būs skaidrs +/- kas ir nepieciešams un attiecīgi vari sākt meklēt backend programmētāju, rādot viņiem reālu projektu, pie kā būs jāstrādā (pašiem programmētājiem būs vieglāk pieņemt lēmumu, vai viņi ir uz to spējīgi un vai to grib darīt), vēlams 2, lai ir "backups" (atkarība no projekta apjomiem un lai ir vairāk viedokļu). 2.1. Izrunā izstrādes plānu ar programmētājiem 3. Dabū 1 frontendu, kas lēnā garā sāks lipināt kopā publisko daļu arī. Šitos var freelance ņemt. Ja būs vēl kārtīga bāze vēlāk FE izveidojusies, backendisti palīdzēs sīkās izmaiņas frontendā veikt. 4. Ar servera izvēli, uzstādīšanu utt utjp tev palīdzēs katrs sevi cienoš programmētājs un tavā komandā tādi jau būs vismaz 2-3. 5. Palaid pirmo versiju, atnāc atpakaļ šeit un pastāsti kā gāja.
 8. CSS Grid

  Ar floatiem vertikāli pozicionēju div'us cik atceros sevi rakstam frontu, nekādu problēmu un tuvākajā laikā neredzu iemeslu apstāties.
 9. 2 npm versijas uz 1 servera

  Te vairāk sāk izskatīties pēc tiesību problēmām, kur mirstīgais netiek klāt zem sudo. Iespējams, vari skatīties šajā virzienā - https://superuser.com/questions/613261/why-can-i-only-run-sudo-node-and-not-just-node
 10. 2 npm versijas uz 1 servera

  un ko rāda ar katru useru? which node vēl varētu padalīties info ar ubuntu versiju, jo ubuntu 14smth un <7node versijas tur daudzi gļuki bija ubuntu vidē, kurus varēja sākt atrisināt tikai n reizes metot nost un liekot pa jaunu pašu nodi. Iespējams vērts apskatīties arī `node -v` no abiem useriem un `which node`
 11. 2 npm versijas uz 1 servera

  https://stackoverflow.com/questions/26155795/sudo-user-not-using-same-node-version
 12. SMS apmaksas sistēmas

  text2reach.lv neder?
 13. ReactJS - importēt kodu no cita faila

  Tādā gadījumā var mēģināt JS kodu, kas atbild par šīm funkcijām, var ielādēt no servera tikai attiecīgajiem lietotājiem, kurš attiecīgi pievienos papildus izvēlnes izvēlnei utt utjp.
 14. @aaxc, goda vārds nezinu, kā palaidu garām :) @GS_ - es 100% piekrītu, ka šis ir ideāls risinājums ne-tehniskiem cilvēkiem, kuriem kaut kur griežas "mobile-friendly" lapa.
×