Jump to content
php.lv forumi

akuustik

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About akuustik

 • Rank
  Māceklis
 1. Hey! Nesen uzliku savai lapai SSL, bet ir problēma. Vēlos integrēt Twitch strīmu un čatu lapā /stream, bet Twitch neatbalsta https savienojumu, tāpēc Chrome augšā rāda, ka vajag atļaut integrēt nedrošus skriptus. Vēlos atslēgt SSL WordPress lapai/sadaļai /stream, to noteikti var izdarīt ar mod_rewrite, tikai nezinu, kas jāraksta .htaccess failā, lai to izdarītu.
 2. Starp citu, iedevu tikai to daļu no main.js faila, kura, manuprāt, nosaka atbilstošai lapai funkcijas. Dzīvajā var redzēt šeit - http://www.nomet.lv/v2, tā ir kontaktu lapa, pa labi no sākuma lapas. Var redzēt, ka pēc tam rullējot uz leju, ir bg bez satura. Edit: sazinājos ar konkrētā templeita autoru, viņš problēmu atrisināja.
 3. Sveiki! Nopirku gatavu coming soon lapu, izdzēsu dažas lapas, kuri ir kā slaidi, bet tagad pēc pēdējās lapas ar bultiņas taustiņu vai peles rullīti var aizrullēt uz tukšu lapu, kurā ir tikai fons redzams. Es gribētu noslēgt to Javascript slaideri, lai nav tukšums vai arī bloķēt navigācijas iespējas pēdējā lapā. Pievienoju main.js faila saturu. Esmu izdzēsis send-message un newsletter saturu no index.php faila, pirms tiem vajadzētu būt noslēgumam, tikai nezinu, kā to izdarīt main.js failā (vai citur). P.S. es reāli protu tikai kaut ko palabot, sajēga no programmēšanas praktiski nav, vai
×
×
 • Create New...