Jump to content
php.lv forumi

TomTom

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

TomTom's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. manuprāt linkedin ir grūti pārskatāms un haotisks un, piemēram, Google rekruiteri neņem pretī linkedin profilus.
 2. Paldies par feedback. Būs vienmēr cilvēki, kam nepatiks. Varu pateikt, ka mans paziņa kurš strādā Google par rekruiteri teica, ka formāts viņam patīk. Es domāju, ka ir vērts ieinteresēt tieši šādus reikruterus. Ja Tu piedāvā salīdzināšanai, tad: pirmās minūtes laikā nav iespējams saprast cik gadus Tu profesionāli darbojies savā sfērā; izglītībā Tev vispār nav norādīta; zem projektu virsrakstiem nav tālākas informācijas, lai es varētu iepazīties ko tieši tur esi darījis; principā reacent projects dod man ļoti maz informācijas - nav saprotams cik liels apjoms bijsi, kādas tehnoloģijas izmantotas, kad tas ir noticis; nav iespējams aplūkot koda paraugus; šajā formātā, ja Tu pievienotu 100+ prasmes, tad nebūtu iespējams viegli uztvert Tavas galvenās zināšanas. Jāņem vērā, ka strādājot ilgu laiku IT prasmju saraksts var izveidoties pamatīgi garš, taču sīkumi ir otršķirīgi, bet dažkārt vienalga pietiekami svarīgi; printēšana ir ToDo listē. piekrītu, ka trūkst dizainera pirksts. Es ļoti labrāt redzētu Tavus datus manis piedāvātajā formātā, domāju, ka arī Tev pašam būtu interesanti redzēt, kā lietas ir pārklājušās laika gaitā. Un varbūt arī pamanītu kādu kļūdu. Man tā bija kad saliku savu CV, uzreiz pamanīju, ka pie vienas darba vietas ir nepareizi gadi.
 3. ļoti laba doma ... ielikts TODO listē ... :)
 4. Skilu salinkošana ar timeline elementiem ir TODO listē, vēl neesmu izdomājis gala koncepciju. Spoken languages ir vajadzīgs, ja gribi strādāt kādā startup remote, kur būs vajadzīgas svešvalodas. UK pasaulē angļu valoda loģiski ir must, tāpat vācija un šveice grib redzēt vācu valodas zināšanas, franči arī ir nacisti :). Izcelts tas ir atsevisķi, jo ir būtiska primārā CV filtrēšanas sadaļa. youtube video ir labs, lai nodemonstrētu savas svešvalodu zināšanas un neliels facekontrol, jo jebkurā gadījumā būs video telefonintervija vai klātienes intervija, kurā šīs lietas tiks vērtētas.
 5. Principā reģistrācija aizņem 1 min un ir iespēja izmantot visas iespējas.
 6. Pavisam zemāk ir links ar paraug CV. Bet piekrītu, ka ir vilinājums uzreiz paspaidīt.
 7. Kas tieši nepatīk - funkcionalitāte, UX, UI, koncepts? Par dizaineri, protams, ka palīdzība ir apmaiņā pret EUR.
 8. Sveiki! Pirms nedēļas palaidu savu pet projektu. www.skillgram.com Lapa ir paredzēta pārskatāmākai savu prasmju un pieredzes attēlošanai. Kā arī personīgās izaugsmes plānošanai. Būšu ļoti pateicīgs par feedback. Tāpat arī labrāt sakomunicētu ar kādu mākslinieciksu cilvēku/dizaineri, kas varētu šim projektam piešķirt seksīgāku izskatu. Kominkācija caru e-pastu: attbiz[@]gmail.com. Paldies, Toms
×
×
 • Create New...