Jump to content
php.lv forumi

Mārtiņš Eglītis

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Mārtiņš Eglītis

  1. Ko?
  2. Ja, tad Tu varetu ari palidzet saskaitit, cik rindas ir mana kerneli. Makes no sense...
  3. See #1
  4. See #1

  Protams, ka pa konkreto. Kadas atskirigas lietas? Ja Tu doma, ka testi ir kkas nevajadzigs, tad... ok :D

   

  1. Jo tam `tulim` vajag nemt informaciju no kaut kurienes. Un vins izmanto konfiguraciju, ko genere Propel.
  2. Tas ir tavuprat.
  3. 4. 5. Te runa ir par programmesanu, nevis zimesanas nodarbibam. Ja, tam ir vizuala reprezentacija, bet paskaties apaksa :)

   

  No offense, bet man drizak skiet, ka ja Tu velies ar ko padalities ar citiem, tad labak to nedari, vismaz šeit. Protams, visiem ir savi darbi, protams, ir citi jauni rīki. Bet mācīties un mēģināt nekad nav par sliktu. :)

 1.  

  Es joprojām nesaprotu. Tu (vai jebkurš cits programmētājs) esi kādreiz interesējies, kādi ir "design practices" tam pašam phpmayadmin, cik viņam ir testu? Un kurā brīdī db pārlūkam lomu spēlē scalability?

   

  Nē, bet ja kāds vēlētos izmantot šo projektu, papildināt to, pielāgot savām vajadzībām, tad testi nodrošinās, ka viņš nav neko saplēsis (tik, cik paredzēts test cases). Nesaprotu. Katru projektu var izaudzēt (liec priekšā load balancerus, horizontals stacks), ja kļūdas ielaistas sākumā, pēcāk būs grūtāk. Tad sanāk, ka saki, ka design practices ir domāts kaķiem, vai tā?

   

  Phpmyadmin lietoju pašā sākumā. Imho, rīki kā MysqlWorkbench, u.c. sniedz daudz vairāk iespēju. Bet tad Tu saki, ka 1 fails = daudz vienkāršāk? Es pa lielam šo arī varētu salikt vienā .phar failā un gatavs. Un ja man vajadzētu ievadīt tikai konekcijas datus... Propel dod vairāk - vēlreiz atkārtojos: skripti, kas ģenerē visu Tavu shēmas informāciju, kas veic migrāciju, kas atbalsta 12+ dažādas DBMS, kas ļauj darboties OOP stilā, type hintings (kaut arī tas nav, kāpēc izvēlējos Propel), visas PDO iespējas, u.c. Ja Tev vajag vienkāršu select, es nekad neizmantotu ORM. Tas ir overkills, pietiks ar PDO, ej uz raw mysqli_* ja ir kādas īpašas vēlmes.

   

  Par uzstādīšanu: visas tur minētās rindas ir, faktiski, apraksta, kā uzstādīt Propel. Nekādas maģijas. Vari mēģināt salīdzināt konfigurāciju Doctrine un Propel, tad redzēs', kas būs vieglākais :)

 2. @briedis imho, ir svarīgi, kāds "lietotājs" ir konkrētais cilvēks. Ja tas ir klients, tad viņam, tikai iespējams, neinteresēs, kods, bet gan tikai vizuālais. No otras puses, ja ir runa par programmētāju kā lietotāju, tad gan prasīs iepriekš minētos punktus kā testi, design practices, scalability, u.c. :)

 3. Jā, demo bija, noņēmu. Tagad vislabāk izmēģināt uz kādas no savām DB :)

   

  Why?

  • Framework agnostic (dependencies only)
  • Lightweight (backend ~1.2k NCLOC)
  • 100% loosely coupled, non-static
  • Tested (as much as I could)
  • Based on Propel Behavior concept
  • Other Propel goodies (generator, migrations, etc.)
  • Sass + Bootstrap + Gulp included
 4. Sveiki,

   

  Pirms kāda laika aizsāku projektu, tas izgāja vairākas attīstības fāzes un pašreiz ir apstājies pie šī: https://github.com/sitilge/propeller- grafisks datubāzes rīks.

   
  Atšķirībā no iepriekšējā, tam novērstas nepilnības un veikti sekojoši uzlabojumi:

  1. Testēts, optimizēts kods, zems CC
  2. Darīts viss, lai nebūtu S.T.U.P.I.D
  3. MVC (nē, tiešām)
  4. Balstīts uz Propel
  5. UI uzlabojumi (vairāk ajax, u.c.)

  Gribētu dzirdēt Jūsu viedokli.

 5. Tas labi, ka tu to gribi. Bet mums visiem ir savas lietas, ko darīt. Kādēļ lai mēs tērētu savu laiku tā, kā gribi tu, nevis tā, kā mēs? Kāpēc nav tā, ka tu gribi nedalīties, lai mēs labāk varētu veikt savus pienākumus vai, kaut vai izietu pastaigāties, paskriet, vai izbaudīt Latvijas dabu, bet gribi, lai mēs šo skaisto nodarbju vietā darbotos ap tavu kodu?

   

  Bet Tev taču neviens neliek kaut ko darboties - gribi dari, gribi nē. Neviens te nespiež.

 6. Drīkst jautāt, kāpēc būvēji kaut ko tādu?

   

  Mēģināju pievienot kaut ko un...:

   

  img.2016.01.29.9fG2n5.png

   

  Sveiks,

   

  Jā, protams. Tas sākās vēl darba ietvaros - bija nepieciešams vienkārš DB administrācijas panelis lietotājiem. Ir līdzīgs projekts http://crud-admin-generator.com/, kas sēž uz Laravel bāzes, un vēl viens, ko atradu (slinki meklēju). Tas bija kā sava veida izaicinājums, uztaisīt ko līdzīgu. Jā, es zinu, neizgudrot riteni, kāpēc nedari ko citu, u.c. :) jo uzskatu, ka tik caur paša pieredzi Tu audz. Jā, varēju augt kur citur, bet tas prasīja mazas pūles (praktiski nekādas) darba uzdevumu padarīt publisku :)

   

  Mana kļūda, nebija saliktas permisijas uz sqlite. Viss novērsts :)

   

  p.s. Esmu šeit, lai mācītos, lai komunicētu. Varbūt Tev ir vēl kas bilstams?

×
×
 • Create New...